Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | Bieg 10 km | ||
2 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg 10 km | OSP POGRODZIE | |
3 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Amator | |
4 | Kruczkowski Damian | Szynwałd | Polska | Bieg 10 km | ||
5 | Mączewska Marzena | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
6 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | |
7 | Falasa Krzysztof | Pszczółki | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
8 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Bieg 10 km | First Malbork Team | |
9 | Hermaszewska Renata Hermaszewska | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | ||
10 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Polska | Bieg 10 km | Diabelskie Pioruny | |
11 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |
12 | JARZĘBSKI IRENEUSZ | KWIDZYN | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
13 | Ostrowski Bartosz | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
14 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Bieg 10 km | ZUT Milewski | opłacono on-line |
15 | Rabeszko wioletta | Prabuty | Polska | Bieg 10 km | ||
16 | Siłakowski Adam | Prabuty | Polska | Bieg 10 km | Drużyna Olbrzym | opłacono on-line |
17 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
18 | Gretkowski Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | ||
19 | Etmański Radosław | Iława | Polska | Bieg 10 km | #8ranobasen emp iława | opłacono on-line |
20 | Chrzanowski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
21 | Olińska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
22 | Groch Jerzy | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
23 | Jaworowicz Emilian | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | ||
24 | Leczkowska Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | ||
25 | Leczkowski Sebastian | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | ||
26 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
27 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | Bieg 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
28 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | Bieg 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
29 | Marczyk Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KTR Ventus | opłacono on-line |
30 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
31 | Polkowska Beata | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
32 | Jagodziński Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
33 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Bieg 10 km | ||
34 | Kochański Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
35 | Mroczek Adam | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | ||
36 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
37 | Jarynowska Dorota | Dankowo | Polska | Bieg 10 km | OSP-KWIDZYN | opłacono on-line |
38 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN BIEGA | |
39 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
40 | Kościecha Emilia | Czarne Górne | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
41 | Dobrzyński Jakub | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
42 | Łepek Teresa | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | |
43 | Kopczyńska Ewa | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | OSP-KWIDZYN | |
44 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega/OSP-KWIDZYN | opłacono on-line |
45 | Przybyła Dawid | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | OSP Kwidzyn / IP Kwidzyn | opłacono on-line |
46 | Frąś Weronika | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
47 | Adamska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
48 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Bieg 10 km | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
49 | Napolski Paweł | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Cyklo Kwidzyn | |
50 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
51 | Łęgowska Ania | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
52 | Adamska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
53 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Bieg 10 km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line |
54 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | Bieg 10 km | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
55 | Jeżowski Grzegorz | Grudziadz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
56 | DAHL Bartosz | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg 10 km | ||
57 | Nogowska Małgorzata | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
58 | Szmejter Paweł | Susz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
59 | Puszkiewicz Daria | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
60 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
61 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Polska | Bieg 10 km | BDD | opłacono on-line |
62 | Guzowska-Boiwka Kinga | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | LEKI NATURY | opłacono on-line |
63 | Turowski Slawomir | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Motocykliczni Grudziądz | opłacono on-line |
64 | Morczyńska Gabriela | Grupa | Polska | Bieg 10 km | ||
65 | Świstowska Małgorzata | Grupa | Polska | Bieg 10 km | ||
66 | Kalkowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | ||
67 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | Polska | Bieg 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
68 | Dulkiewicz Zdzisław | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
69 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
70 | Osinski Tomasz | Grupa | Polska | Bieg 10 km | ||
71 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
72 | Pożywiłko Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Sig Grudziadz | opłacono on-line |
73 | Goliński Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
74 | Walkiewicz Zbigniew Walkiewicz | Bądki | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
75 | Walkiewicz Agnieszka | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
76 | Ozimek Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | ||
77 | Lewandowska Małgorzata | Lipie | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
78 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg 10 km | ||
79 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg 10 km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
80 | Śmiger Elżbieta | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
81 | żubertowska agnieszka | grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
82 | Piotrowska Justyna | Butowo | Polska | Bieg 10 km | ||
83 | BĄCZKOWSKI MIROSŁAW | Grupa | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
84 | Smolińska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
85 | Torbowski Damian | Grabowo | Polska | Bieg 10 km | KPPSP Kwidzyn / OSP Kaniczki | opłacono on-line |
86 | Kolaś Aleksandra Kolaś | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |
87 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |
88 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
89 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
90 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
91 | Hillar Hanna | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
92 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
93 | iljin Mirosław | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
94 | Lewandowska Agnieszka | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
95 | Olszański Paweł | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
96 | Press-Marczyk Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KTR Ventus | opłacono on-line |
97 | Muszyńska Izabela | Bukowiec | Polska | Bieg 10 km | ||
98 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
99 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
100 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega |
Wyświetleń: 11487