Bieg 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Aniszewski Dariusz Gardeja Bieg 10 km opłacono on-line
102 Hausman Magdalena Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
103 Grzelak Robert Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
104 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 10 km
105 Pietruszewski Bogdan Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
106 Serwaczak Grzegorz Golub-Dobrzyń Bieg 10 km WMGA Golub-Dobrzyń opłacono on-line
107 Lewandowski Krzysztof Linowo Bieg 10 km
108 Macioszek Wioletta Rogóźno Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
109 Bałdyga Adam Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
110 Moritz Karol Grudziądz / Mokre Bieg 10 km
111 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 10 km IP Kwidzyn Team opłacono on-line
112 Kulpa Marcin Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
113 Reuschel Karolina Bochlin Bieg 10 km
114 Chudek Justyna Gubiny Bieg 10 km
115 Nowicka Tatiana Świecie Bieg 10 km
116 Rachoń Jacek Grudziądz Bieg 10 km kravmaga_fighter@interia.eu
117 Nalaskowska Anna Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
118 Przadka Krzysiek Kwidzyn Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
119 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Bieg 10 km
120 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg 10 km opłacono on-line
121 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Bieg 10 km
122 Rzosińska Katarzyna Sadlinki Bieg 10 km opłacono on-line
123 Rzosinski Krzysztof Sadlinki Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
124 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
125 Kulczyk Izabela Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega
126 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega
127 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN Biega
128 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
129 Sobieś Alina Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega
130 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN Biega


Wyświetleń: 7419

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ