Bieg 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamska Anna Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
2 Adamska Małgorzata Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
3 Aniszewski Dariusz Gardeja Bieg 10 km opłacono on-line
4 BĄCZKOWSKI MIROSŁAW Grupa Bieg 10 km opłacono on-line
5 Balmas Piotr Kwidzyn Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
6 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
7 Bałdyga Adam Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
8 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 10 km First Malbork Team
9 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Bieg 10 km DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
10 Boschke Magdalena Pelplin Bieg 10 km
11 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg 10 km
12 Chrzanowski Paweł Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
13 Chudecka Beata Chudecka Gródek Bieg 10 km Diabelskie Pioruny
14 Chudek Justyna Gubiny Bieg 10 km
15 Cichowska Joanna Durąg Bieg 10 km
16 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega
17 DAHL Bartosz GRUDZIĄDZ Bieg 10 km
18 Daniel Kacper Karpiny Bieg 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
19 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 10 km
20 Dobrzyński Jakub Mikołajki Pomorskie Bieg 10 km opłacono on-line
21 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega
22 Dulkiewicz Zdzisław Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
23 Etmański Radosław Iława Bieg 10 km #8ranobasen emp iława opłacono on-line
24 Falasa Krzysztof Pszczółki Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
25 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega
26 Frąś Weronika Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
27 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Bieg 10 km
28 Goliński Piotr Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
29 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg 10 km
30 Groch Jerzy Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
31 Grzelak Robert Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
32 Guzowska-Boiwka Kinga Kwidzyn Bieg 10 km LEKI NATURY opłacono on-line
33 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 10 km Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
34 Hausman Magdalena Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
35 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg 10 km
36 Hillar Hanna Gardeja Bieg 10 km opłacono on-line
37 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN Biega
38 iljin Mirosław Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
39 Jagodziński Piotr Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
40 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
41 Jarynowska Dorota Dankowo Bieg 10 km OSP-KWIDZYN opłacono on-line
42 JARZĘBSKI IRENEUSZ KWIDZYN Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
43 Jaworowicz Emilian Gardeja Bieg 10 km
44 JERZYK ROBERT KANICZKI Bieg 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
45 Jeżowski Grzegorz Grudziadz Bieg 10 km opłacono on-line
46 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg 10 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
47 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg 10 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
48 Kalkowski Łukasz Grudziądz Bieg 10 km
49 Karabin Anetta Dzierzgoń Bieg 10 km Dzierzgoń Team opłacono on-line
50 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
51 Klepacz Adam Kwidzyn Bieg 10 km Amator
52 Kochański Tomasz Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
53 Kogut Piotr Kwidzyn Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega
54 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN Biega
55 Koliński Krzysztof Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega
56 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega/OSP-KWIDZYN opłacono on-line
57 Kopczyńska Ewa Kwidzyn Bieg 10 km OSP-KWIDZYN
58 Kościecha Emilia Czarne Górne Bieg 10 km opłacono on-line
59 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 10 km IP Kwidzyn Team opłacono on-line
60 Kotłowska Marlena Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN Biega
61 Kowalewski Łukasz Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega
62 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
63 Kruczkowski Damian Szynwałd Bieg 10 km
64 Kulczyk Izabela Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega
65 Kulpa Marcin Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
66 Leczkowska Dorota Grudziądz Bieg 10 km
67 Leczkowski Sebastian Grudziądz Bieg 10 km
68 Leoniak Adam Dzierzgoń Bieg 10 km Dzierzgoń Team opłacono on-line
69 Lewandowska Agnieszka Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
70 Lewandowska Małgorzata Lipie Bieg 10 km opłacono on-line
71 Lewandowski Krzysztof Linowo Bieg 10 km
72 Macioszek Wioletta Rogóźno Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
73 Mączewska Marzena Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
74 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN BIEGA
75 Marczyk Adam Kwidzyn Bieg 10 km KTR Ventus opłacono on-line
76 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg 10 km BDD opłacono on-line
77 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
78 Milas Mariusz Susz Bieg 10 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
79 Morczyńska Gabriela Grupa Bieg 10 km
80 Moritz Karol Grudziądz / Mokre Bieg 10 km
81 Mroczek Adam Gardeja Bieg 10 km
82 Muszyńska Izabela Bukowiec Bieg 10 km
83 Nalaskowska Anna Grudziądz Bieg 10 km opłacono on-line
84 Napolski Paweł Kwidzyn Bieg 10 km Cyklo Kwidzyn
85 Nogowska Małgorzata Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
86 Nowicka Tatiana Świecie Bieg 10 km
87 Olińska Małgorzata Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
88 Olszański Paweł Kwidzyn Bieg 10 km opłacono on-line
89 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
90 Osinski Tomasz Grupa Bieg 10 km
91 Ostrowski Bartosz Gardeja Bieg 10 km opłacono on-line
92 Ozimek Natalia Grudziądz Bieg 10 km
93 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Bieg 10 km
94 Pietruszewski Bogdan Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
95 Piotrowska Justyna Butowo Bieg 10 km
96 Polkowska Beata Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono on-line
97 Pożywiłko Marcin Grudziądz Bieg 10 km Sig Grudziadz opłacono on-line
98 Press-Marczyk Marta Kwidzyn Bieg 10 km KTR Ventus opłacono on-line
99 Przadka Krzysiek Kwidzyn Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
100 Przybyła Dawid Kwidzyn Bieg 10 km OSP Kwidzyn / IP Kwidzyn opłacono on-line


Wyświetleń: 7422

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ