Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
2 | Adamska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
3 | Aniszewski Dariusz | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
4 | BĄCZKOWSKI MIROSŁAW | Grupa | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
5 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
6 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
7 | Bałdyga Adam | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
8 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Bieg 10 km | First Malbork Team | |
9 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Bieg 10 km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line |
10 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg 10 km | ||
11 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Bieg 10 km | ||
12 | Chrzanowski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
13 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Polska | Bieg 10 km | Diabelskie Pioruny | |
14 | Chudek Justyna | Gubiny | Polska | Bieg 10 km | ||
15 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | Bieg 10 km | ||
16 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | |
17 | DAHL Bartosz | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg 10 km | ||
18 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
19 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | ||
20 | Dobrzyński Jakub | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
21 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | |
22 | Dulkiewicz Zdzisław | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
23 | Etmański Radosław | Iława | Polska | Bieg 10 km | #8ranobasen emp iława | opłacono on-line |
24 | Falasa Krzysztof | Pszczółki | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
25 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
26 | Frąś Weronika | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
27 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | ||
28 | Goliński Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
29 | Gretkowski Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | ||
30 | Groch Jerzy | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
31 | Grzelak Robert | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
32 | Guzowska-Boiwka Kinga | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | LEKI NATURY | opłacono on-line |
33 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg 10 km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
34 | Hausman Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
35 | Hermaszewska Renata Hermaszewska | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | ||
36 | Hillar Hanna | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
37 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |
38 | iljin Mirosław | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
39 | Jagodziński Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
40 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
41 | Jarynowska Dorota | Dankowo | Polska | Bieg 10 km | OSP-KWIDZYN | opłacono on-line |
42 | JARZĘBSKI IRENEUSZ | KWIDZYN | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
43 | Jaworowicz Emilian | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | ||
44 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | Polska | Bieg 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
45 | Jeżowski Grzegorz | Grudziadz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
46 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | Bieg 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
47 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | Bieg 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
48 | Kalkowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | ||
49 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Bieg 10 km | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
50 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
51 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Amator | |
52 | Kochański Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
53 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
54 | Kolaś Aleksandra Kolaś | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |
55 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
56 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega/OSP-KWIDZYN | opłacono on-line |
57 | Kopczyńska Ewa | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | OSP-KWIDZYN | |
58 | Kościecha Emilia | Czarne Górne | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
59 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | IP Kwidzyn Team | opłacono on-line |
60 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |
61 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
62 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
63 | Kruczkowski Damian | Szynwałd | Polska | Bieg 10 km | ||
64 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | |
65 | Kulpa Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
66 | Leczkowska Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | ||
67 | Leczkowski Sebastian | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | ||
68 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | Bieg 10 km | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
69 | Lewandowska Agnieszka | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
70 | Lewandowska Małgorzata | Lipie | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
71 | Lewandowski Krzysztof | Linowo | Polska | Bieg 10 km | ||
72 | Macioszek Wioletta | Rogóźno | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
73 | Mączewska Marzena | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
74 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KWIDZYN BIEGA | |
75 | Marczyk Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KTR Ventus | opłacono on-line |
76 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Polska | Bieg 10 km | BDD | opłacono on-line |
77 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
78 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
79 | Morczyńska Gabriela | Grupa | Polska | Bieg 10 km | ||
80 | Moritz Karol | Grudziądz / Mokre | Polska | Bieg 10 km | ||
81 | Mroczek Adam | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | ||
82 | Muszyńska Izabela | Bukowiec | Polska | Bieg 10 km | ||
83 | Nalaskowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
84 | Napolski Paweł | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Cyklo Kwidzyn | |
85 | Nogowska Małgorzata | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
86 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | Bieg 10 km | ||
87 | Olińska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
88 | Olszański Paweł | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
89 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
90 | Osinski Tomasz | Grupa | Polska | Bieg 10 km | ||
91 | Ostrowski Bartosz | Gardeja | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
92 | Ozimek Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | ||
93 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | Bieg 10 km | ||
94 | Pietruszewski Bogdan | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
95 | Piotrowska Justyna | Butowo | Polska | Bieg 10 km | ||
96 | Polkowska Beata | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
97 | Pożywiłko Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Sig Grudziadz | opłacono on-line |
98 | Press-Marczyk Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | KTR Ventus | opłacono on-line |
99 | Przadka Krzysiek | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
100 | Przybyła Dawid | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | OSP Kwidzyn / IP Kwidzyn | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11485