Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#8ranobasen emp iława | |||||||||
1 | Etmański Radosław | Iława | Bieg 10 km | #8ranobasen emp iława | opłacono on-line | ||||
Amator | |||||||||
2 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Bieg 10 km | Amator | |||||
BDD | |||||||||
3 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Bieg 10 km | BDD | opłacono on-line | ||||
Cyklo Kwidzyn | |||||||||
4 | Napolski Paweł | Kwidzyn | Bieg 10 km | Cyklo Kwidzyn | |||||
DZIERZGOŃ TEAM | |||||||||
5 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Bieg 10 km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line | ||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
6 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Bieg 10 km | Diabelskie Pioruny | |||||
Drużyna Olbrzym | |||||||||
7 | Siłakowski Adam | Prabuty | Bieg 10 km | Drużyna Olbrzym | opłacono on-line | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
8 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Bieg 10 km | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
9 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Bieg 10 km | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
First Malbork Team | |||||||||
10 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Bieg 10 km | First Malbork Team | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
11 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
12 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
13 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
14 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
15 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
16 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
17 | Grzelak Robert | Gardeja | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
18 | Przadka Krzysiek | Kwidzyn | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
19 | Sobieś Alina | Gardeja | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
IP Kwidzyn Team | |||||||||
20 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Bieg 10 km | IP Kwidzyn Team | opłacono on-line | ||||
KPPSP Kwidzyn / OSP Kaniczki | |||||||||
21 | Torbowski Damian | Grabowo | Bieg 10 km | KPPSP Kwidzyn / OSP Kaniczki | opłacono on-line | ||||
KTR Ventus | |||||||||
22 | Marczyk Adam | Kwidzyn | Bieg 10 km | KTR Ventus | opłacono on-line | ||||
23 | Press-Marczyk Marta | Kwidzyn | Bieg 10 km | KTR Ventus | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
24 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Bieg 10 km | KWIDZYN BIEGA | |||||
KWIDZYN Biega | |||||||||
25 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |||||
26 | Kolaś Aleksandra Kolaś | Kwidzyn | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |||||
27 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |||||
28 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |||||
29 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Bieg 10 km | KWIDZYN Biega | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
30 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | |||||
31 | JARZĘBSKI IRENEUSZ | KWIDZYN | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
32 | Jagodziński Piotr | Kwidzyn | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
33 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
34 | Rzosinski Krzysztof | Sadlinki | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
35 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | |||||
36 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
37 | Falasa Krzysztof | Pszczółki | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
38 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
39 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega | |||||
Kwidzyn Biega/OSP-KWIDZYN | |||||||||
40 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Bieg 10 km | Kwidzyn Biega/OSP-KWIDZYN | opłacono on-line | ||||
LEKI NATURY | |||||||||
41 | Guzowska-Boiwka Kinga | Kwidzyn | Bieg 10 km | LEKI NATURY | opłacono on-line | ||||
Motocykliczni Grudziądz | |||||||||
42 | Turowski Slawomir | Grudziądz | Bieg 10 km | Motocykliczni Grudziądz | opłacono on-line | ||||
OSP-KWIDZYN | |||||||||
43 | Jarynowska Dorota | Dankowo | Bieg 10 km | OSP-KWIDZYN | opłacono on-line | ||||
44 | Kopczyńska Ewa | Kwidzyn | Bieg 10 km | OSP-KWIDZYN | |||||
OSP Kwidzyn / IP Kwidzyn | |||||||||
45 | Przybyła Dawid | Kwidzyn | Bieg 10 km | OSP Kwidzyn / IP Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
46 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Bieg 10 km | OSP POGRODZIE | |||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
47 | Olińska Małgorzata | Grudziądz | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
48 | Polkowska Beata | Grudziądz | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
49 | Kochański Tomasz | Grudziądz | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
50 | Śmiger Elżbieta | Grudziądz | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
51 | Hausman Magdalena | Grudziądz | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
52 | Pietruszewski Bogdan | Grudziądz | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
53 | Macioszek Wioletta | Rogóźno | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
54 | Mączewska Marzena | Grudziądz | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
55 | Łepek Teresa | Grudziądz | Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | |||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
56 | Milas Mariusz | Susz | Bieg 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
57 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Bieg 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
58 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Bieg 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
Sig Grudziadz | |||||||||
59 | Pożywiłko Marcin | Grudziądz | Bieg 10 km | Sig Grudziadz | opłacono on-line | ||||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
60 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | Bieg 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line | ||||
61 | Daniel Kacper | Karpiny | Bieg 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
62 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Bieg 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||
63 | Puszkiewicz Daria | Kwidzyn | Bieg 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
64 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Bieg 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||
65 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Bieg 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
66 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg 10 km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line | ||||
WMGA Golub-Dobrzyń | |||||||||
67 | Serwaczak Grzegorz | Golub-Dobrzyń | Bieg 10 km | WMGA Golub-Dobrzyń | opłacono on-line | ||||
ZUT Milewski | |||||||||
68 | Skrajda Szymon | Pawlice | Bieg 10 km | ZUT Milewski | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
69 | Cichowska Joanna | Durąg | Bieg 10 km | ||||||
70 | Kruczkowski Damian | Szynwałd | Bieg 10 km | ||||||
71 | Hermaszewska Renata Hermaszewska | Kwidzyn | Bieg 10 km | ||||||
72 | Ostrowski Bartosz | Gardeja | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
73 | Rabeszko wioletta | Prabuty | Bieg 10 km | ||||||
74 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
75 | Gretkowski Jacek | Kwidzyn | Bieg 10 km | ||||||
76 | Chrzanowski Paweł | Grudziądz | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
77 | Groch Jerzy | Grudziądz | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
78 | Jaworowicz Emilian | Gardeja | Bieg 10 km | ||||||
79 | Leczkowska Dorota | Grudziądz | Bieg 10 km | ||||||
80 | Leczkowski Sebastian | Grudziądz | Bieg 10 km | ||||||
81 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Bieg 10 km | ||||||
82 | Mroczek Adam | Gardeja | Bieg 10 km | ||||||
83 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
84 | Kościecha Emilia | Czarne Górne | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
85 | Dobrzyński Jakub | Mikołajki Pomorskie | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
86 | Frąś Weronika | Kwidzyn | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
87 | Adamska Małgorzata | Grudziądz | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
88 | Łęgowska Ania | Kwidzyn | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
89 | Adamska Anna | Grudziądz | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
90 | Jeżowski Grzegorz | Grudziadz | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
91 | DAHL Bartosz | GRUDZIĄDZ | Bieg 10 km | ||||||
92 | Nogowska Małgorzata | Kwidzyn | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
93 | Szmejter Paweł | Susz | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
94 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
95 | Morczyńska Gabriela | Grupa | Bieg 10 km | ||||||
96 | Świstowska Małgorzata | Grupa | Bieg 10 km | ||||||
97 | Kalkowski Łukasz | Grudziądz | Bieg 10 km | ||||||
98 | Dulkiewicz Zdzisław | Kwidzyn | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
99 | Osinski Tomasz | Grupa | Bieg 10 km | ||||||
100 | Goliński Piotr | Grudziądz | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
101 | Walkiewicz Zbigniew Walkiewicz | Bądki | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
102 | Walkiewicz Agnieszka | Kwidzyn | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
103 | Ozimek Natalia | Grudziądz | Bieg 10 km | ||||||
104 | Lewandowska Małgorzata | Lipie | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
105 | Boschke Magdalena | Pelplin | Bieg 10 km | ||||||
106 | żubertowska agnieszka | grudziądz | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
107 | Piotrowska Justyna | Butowo | Bieg 10 km | ||||||
108 | BĄCZKOWSKI MIROSŁAW | Grupa | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
109 | Smolińska Anna | Kwidzyn | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
110 | Hillar Hanna | Gardeja | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
111 | iljin Mirosław | Kwidzyn | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
112 | Lewandowska Agnieszka | Kwidzyn | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
113 | Olszański Paweł | Kwidzyn | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
114 | Muszyńska Izabela | Bukowiec | Bieg 10 km | ||||||
115 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
116 | Aniszewski Dariusz | Gardeja | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
117 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Bieg 10 km | ||||||
118 | Lewandowski Krzysztof | Linowo | Bieg 10 km | ||||||
119 | Bałdyga Adam | Grudziądz | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
120 | Moritz Karol | Grudziądz / Mokre | Bieg 10 km | ||||||
121 | Kulpa Marcin | Grudziądz | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
122 | Reuschel Karolina | Bochlin | Bieg 10 km | ||||||
123 | Chudek Justyna | Gubiny | Bieg 10 km | ||||||
124 | Nowicka Tatiana | Świecie | Bieg 10 km | ||||||
125 | Nalaskowska Anna | Grudziądz | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
126 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Bieg 10 km | ||||||
127 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
128 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Bieg 10 km | ||||||
129 | Rzosińska Katarzyna | Sadlinki | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
kravmaga_fighter@interia.eu | |||||||||
130 | Rachoń Jacek | Grudziądz | Bieg 10 km | kravmaga_fighter@interia.eu |
Wyświetleń: 11229