7. Harpagańska Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Muskała Mateusz Chorzów Bieg Główny 10 km Huragan Ligota
2 Bujok Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
3 Wręczycki Michał Wręczycki Katowice Bieg Główny 10 km
4 Pawelec Sebastian Sosnowiec Bieg Główny 10 km Harpagan Sosnowiec opłacono
5 Gawron Konrad Sosnowiec Bieg Główny 10 km Harpagan Sosnowiec opłacono
6 Lacheta Kacper Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
7 mendak jacek sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
8 Bogusz Damian Zabrze Bieg Główny 10 km
9 Koślacz Katarzyna Tychy Bieg Główny 10 km
10 Hajda Krzysztof Katowice Bieg Główny 10 km
11 Głyk Łukasz Mysłowice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
12 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg Główny 10 km
13 Puchalik Aleksandra Posada Jaśliska Bieg Główny 10 km opłacono
14 Bąchór Bartosz Załęże Bieg Główny 10 km opłacono on-line
15 Ślusarczyk Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
16 Hodor Robert Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
17 Pączek Weronika Sułkowice Bieg Główny 10 km Wataha - Łączy Nas Bieganie
18 Sikora Kamil Sikora Będzin Bieg Główny 10 km
19 Niziurska Marzanna Kraków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
20 Garncarz Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
21 Mordziołek Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10 km Biegowa Kuźnia
22 Pasuto Grzegorz Pasuto Katowice Bieg Główny 10 km ParisAdventure opłacono on-line
23 Maj Małgorzata Zabrze Bieg Główny 10 km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
24 Kuraś Mateusz Siewierz Bieg Główny 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
25 Weron Magdalena Siewierz Bieg Główny 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
26 Brzoza Aleksandra Zabrze Bieg Główny 10 km Mostostal Zabrze UNITED opłacono on-line
27 Mrugalski Marek Mrugalski Mikołów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
28 Wałowski Szymon Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
29 Sęk Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km W pogoni za duchem opłacono
30 Grzelec Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono
31 Mirowski Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10 km STONEHENGE
32 Greszta Piotr Wrocław Bieg Główny 10 km opłacono on-line
33 Król Przemysław Zawiercie Bieg Główny 10 km Stalownia opłacono on-line
34 Nowak Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10 km Harpagan Sosnowiec opłacono on-line
35 Żukowski Łukasz Katowice Bieg Główny 10 km opłacono
36 Żukowska Małgorzata Katowice Bieg Główny 10 km opłacono
37 Czerwiński Radosław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km ArcelorMittal Poland
38 Banach Michał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
39 Piotrowicz Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
40 Laszczak Piotr Będzin Bieg Główny 10 km
41 Lesiak-Wrocławek Magdalena Sosnowiec Bieg Główny 10 km W pogoni za duchem
42 PALUCH DANIEL DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10 km BIEGOWA KUŹNIA opłacono on-line
43 Brzeziński Damian Wysoka Bieg Główny 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
44 Gross Teresa Bytom Bieg Główny 10 km FIS-SST TEAM opłacono on-line
45 Jabłoński Łukasz Tychy Bieg Główny 10 km FIS-SST TEAM opłacono on-line
46 Orzech Michał Gliwice Bieg Główny 10 km Mustangi Gliwice opłacono
47 Krajewska-Paluch Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km Biegowa kuznia opłacono on-line
48 Jasińska Patrycja Tychy Bieg Główny 10 km opłacono
49 Gałęziowski Damian Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
50 Szmyt Marcin Szmyt Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
51 Kokosza Grzegorz Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono
52 Kapa Tomasz Czeladź Bieg Główny 10 km #czeladzbiega opłacono on-line
53 Sawecki Grzegorz Będzin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
54 Nowak-Gomułka Agnieszka Katowice Bieg Główny 10 km opłacono
55 Fornalik Katarzyna Będzin Bieg Główny 10 km Fornalosteam opłacono on-line
56 Fornalik Marek Będzin Bieg Główny 10 km Fornalosteam opłacono on-line
57 Dratwa Monika Wola Kalinowska Bieg Główny 10 km opłacono
58 Karawacki Grzegorz Kęty Bieg Główny 10 km Kęckie Harpagany
59 WOJSA ZDZISŁAWA DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10 km W POGONI ZA DUCHEM
60 WOJSA GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10 km W POGONI ZA DUCHEM
61 Piekarska Joanna Wrocław Bieg Główny 10 km EBOF Target Team opłacono on-line
62 Piekarski Piotr Wrocław Bieg Główny 10 km EBOF Target Team opłacono on-line
63 Parzentny Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km opłacono
64 Sowa Robert Będzin Bieg Główny 10 km Szkoła Pływania Neptun opłacono on-line
65 Cichoń Adrian Sosnowiec Bieg Główny 10 km Klub Biegacza Orange opłacono on-line
66 Rogóż Monika Kraków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
67 Sidełko Damian Jaworzno Bieg Główny 10 km 25.00 PLN
68 Gawlak Barbara Goczałkowice-Zdrój Bieg Główny 10 km opłacono on-line
69 Piwko Anna Czechowice-Dziedzice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
70 Stano Grzegorz Jaworzno Bieg Główny 10 km KB MCKiS Jaworzno opłacono on-line
71 Borszcz Radosław Rybnik Bieg Główny 10 km
72 Korduła Karol Korduła Będzin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
73 Polczak Joanna Dąbrowa Gornicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
74 Radomski Jacek Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
75 Bialik Tomasz Mysłowice Bieg Główny 10 km opłacono
76 Biżek Patryk Będzin Bieg Główny 10 km
77 Olesińska Martyna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km W pogoni za duchem opłacono on-line
78 Szlachta Krystian Mysłowice Bieg Główny 10 km opłacono
79 Rojek Monika Będzin Bieg Główny 10 km
80 Uchnast Sebastian Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km Kuźnia Triathlonu opłacono on-line
81 Schab Bartłomiej Gliwice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
82 Jezierska Agnieszka Tychy Bieg Główny 10 km opłacono on-line
83 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km Decathlon Sosnowiec/W pogoni za duchem opłacono
84 Geisler Wioletta Tychy Bieg Główny 10 km opłacono
85 Niedurny Marcin Ruda Śląska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
86 Niedzielski Szymon Będzin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
87 Tesluk Kuba Żory Bieg Główny 10 km MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC/Decathlon Sosnowiec opłacono
88 Walczak Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono
89 Palka Adam Bedzin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
90 Semper Mateusz Sosnowiec Bieg Główny 10 km MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC opłacono on-line
91 Korba Daniel Korba Gogołowa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
92 Żaba Marek SOSNOWIEC Bieg Główny 10 km Vege Runners, GVT opłacono
93 Wiśniewski Jarosław Sosnowiec Bieg Główny 10 km Mostostal Zabrze UNITED opłacono on-line
94 Banyś Jacek Zawiercie Bieg Główny 10 km Mostostal Zabrze UNITED opłacono on-line
95 Bogdanowicz Sylwia Chorzów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
96 Purchałka Daria Chorzów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
97 Wachecki Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km
98 Szydrzysko Dariusz Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono
99 Holeczek Marcin Chorzów Bieg Główny 10 km Born Tu Bi Lotac opłacono on-line
100 Pietyszuk Dariusz Gliwice Bieg Główny 10 km Mostostal Zabrze UNITED opłacono on-line


Wyświetleń: 54747

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ