7. Harpagańska Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Taisner Tomasz Ruda Śląska Marsz NW 6km Nordic Team Ruda Śląska 50.00 PLN
2 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Marsz NW 6km Nordic Team Ruda Śląska 50.00 PLN
3 Osuch Agnieszka Wolbrom Bieg Główny 10 km Wolbrom Team 60.00 PLN
4 Kędzior Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
5 Kostrzewski Mateusz Myszków Bieg Główny 10 km Myszków Biega 60.00 PLN
6 Kuchta Łukasz Pyskowice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
7 Podstawny Rafal Sosnowiec Bieg Główny 10 km Harpagan Sosnowiec 60.00 PLN
8 Mróz Jacek Kraków Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
9 Gil Robert Gliwice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
10 Gajek-Sikora Olga Sosnowiec Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
11 Semper Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10 km Fundacja Exodus w Sosnowcu 60.00 PLN
12 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
13 Unuczek Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km PwC SDC Runners Team opłacono on-line
14 Rupka Michał Sosnowiec Bieg Główny 10 km bpk opłacono on-line
15 Żero Jolanta Będzin Marsz NW 6km opłacono on-line
16 Patoła Adam Sosnowiec Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
17 Bożyk Mariusz Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
18 Jajuga Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
19 Młodzik Daniel Sosnowiec Bieg Główny 10 km trenujtriathlon.pl 60.00 PLN
20 Gancarz Łukasz Olkusz Marsz NW 6km opłacono
21 Gola Tomasz Olkusz Marsz NW 6km opłacono
22 Cebo Jan Olkusz Marsz NW 6km opłacono
23 Bondar Aneta Olkusz Marsz NW 6km opłacono
24 Molęda Dariusz Olkusz Marsz NW 6km opłacono
25 Zegadło Ksenia Olkusz Marsz NW 6km 50.00 PLN
26 Haładus Marcin Miłość Bieg Główny 10 km Brembo 60.00 PLN
27 Kowalski Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km W pogoni za duchem 60.00 PLN
28 Piotrowska Angelika Sosnowiec Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
29 Proksa Robert Proksa Mysłowice Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
30 Wilk Tadeusz Sosnowiec Marsz NW 6km 50.00 PLN
31 Janko Kamil Międzyrzecze Dolne Bieg Główny 10 km opłacono on-line
32 Kawa Jacek Kawa Sosnowiec Bieg Główny 10 km Latacze Ostrowy Górnicze 60.00 PLN
33 Gierczak Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10 km ES Team 60.00 PLN
34 Szatka Beata Gogolin Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
35 Labocha Roman Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
36 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km Brembo 60.00 PLN
37 Witor Tobiasz Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
38 SZATON BOGUSŁAW CZELADŹ Bieg Główny 10 km MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ 60.00 PLN
39 Wilk Rafał Częstochowa Bieg Główny 10 km Brembo 60.00 PLN
40 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg Główny 10 km Black Horse Team opłacono on-line
41 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km URODZENI BIEGACZE 60.00 PLN
42 Rajczyk Włodzimierz Częstochowa Marsz NW 6km Leśne Ludki Żarki Letnisko 50.00 PLN
43 PASZEWSKI ZBIGNIEW Częstochowa Bieg Główny 10 km Leśne Ludki Żarki Letnisko 60.00 PLN
44 BŁASZCZYK ADRIAN CZĘSTOCHOWA Marsz NW 6km 50.00 PLN
45 Cieślik-Kapral Basia Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
46 Kapral Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
47 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg Główny 10 km XPOLogistics Running Team Poland 60.00 PLN
48 Knapik Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
49 Bączyk Michał Gliwice, Śląskie Marsz NW 6km 50.00 PLN
50 Bączyk Lidka Gliwice, Śląskie Marsz NW 6km 50.00 PLN
51 Góra Marek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
52 Knapik Beata Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
53 Kokoszka Krzysztof Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km opłacono on-line
54 Muskała Mateusz Sosnowiec Marsz NW 6km WIRUSY 50.00 PLN
55 Zalewska Barbara Łazy Marsz NW 6km opłacono on-line
56 Jureczka Wojciech Bielsko-Biała Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
57 Kosiur Monika Sosnowiec Marsz NW 6km 50.00 PLN
58 Kosiur Janusz Sosnowiec Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
59 Hołda Mirosław sosnowiec Bieg Główny 10 km Family Hołda Team 60.00 PLN
60 Kazmierczyk Andrzej Bedzin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
61 Bednarski Rafał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km W pogoni za duchem 60.00 PLN
62 Kołat Tomasz Będzin Marsz NW 6km #byledomety 50.00 PLN
63 Bąk Gabriela Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono on-line
64 Piega Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
65 Bąk Jan Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono on-line
66 Brzeziński Błażej Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
67 Bulica Rafał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km Brembo 60.00 PLN
68 Basista Kasia Pszów Marsz NW 6km Forma Wodzisław Śląski 50.00 PLN
69 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Marsz NW 6km Lecymy Durś 50.00 PLN
70 Moń Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km CARBON SILESIA SPORT 60.00 PLN
71 Niedziela Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
72 Szrajber Elżbieta Sośnicowice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
73 Dziubek Marcin Czeladź Bieg Główny 10 km Sekcja Piaski opłacono on-line
74 Ufel Marcelina Czeladź Marsz NW 6km Mosir TKKF Saturn Czeladź opłacono on-line
75 cieślik paweł sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
76 Wypysińska Ewa DĄBROWA Gòrnicza Bieg Główny 10 km Brembo 60.00 PLN
77 Richtarz Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10 km Brembo 60.00 PLN
78 Łukaszek Maciej Sosnowiec Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
79 Karolus Małgorzata Katowice Marsz NW 6km Kajakowy Sosnowiec 50.00 PLN
80 Habryn renata Będzin Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
81 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg Główny 10 km Będzin Team opłacono on-line
82 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg Główny 10 km Będzin Team opłacono on-line
83 WARWAS PAWEŁ SOSNOWIEC Bieg Główny 10 km Harpagan Sosnowiec 60.00 PLN
84 Dorobisz Magdalena SOSNOWIEC Bieg Główny 10 km opłacono on-line
85 Stolarz Wojciech Mysłowice Bieg Główny 10 km 60.00 PLN
86 Jączyk Magdalena Parkoszowice Bieg Główny 10 km Triathlon X-team opłacono on-line
87 Szczęsna -Sobczyk Marle Dąbrowa górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
88 Kornes Janusz Sosnowiec Bieg Główny 10 km Triathlon Dąbrowa Górnicza 60.00 PLN
89 Kowalski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km Brembo 60.00 PLN
90 Wiekieta Marek Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km opłacono on-line
91 Kaniowski Piotr Rokitno Szlachceckie Bieg Główny 10 km Biegam Bo Lubię 60.00 PLN
92 Soter Bartłomiej Czeladź Bieg Główny 10 km opłacono on-line
93 Całka Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
94 Wilk Grzegorz sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
95 Łączniak Piotr Katowice Bieg Główny 10 km Biegamy z Oszczepem opłacono on-line
96 Pająk Michał Pająk Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
97 Kułakowska Monika Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km W pogoni za duchem opłacono on-line
98 Skuta Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km Timing4U/Pogoria Biega opłacono on-line
99 Białas Adam Strzyżowice Bieg Główny 10 km grupa biegowa 65 opłacono on-line
100 Machowski Jan Koziegłowy Marsz NW 6km Leśne Ludki Żarki Letnisko opłacono on-line


Wyświetleń: 8941

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ