7. Harpagańska Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Muskała Mateusz Chorzów Bieg Główny 10 km Huragan Ligota
2 Bujok Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
3 Wręczycki Michał Wręczycki Katowice Bieg Główny 10 km
4 Pawelec Sebastian Sosnowiec Bieg Główny 10 km Harpagan Sosnowiec opłacono
5 Gawron Konrad Sosnowiec Bieg Główny 10 km Harpagan Sosnowiec opłacono
6 Lacheta Kacper Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
7 mendak jacek sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
8 Bogusz Damian Zabrze Bieg Główny 10 km
9 Koślacz Katarzyna Tychy Bieg Główny 10 km
10 Dembecki Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km Łemko Staff opłacono on-line
11 Stasiak Aleksander Ogrodzieniec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
12 Ciepak Krystian Poręba Bieg Główny 10 km GIT EKIPA opłacono on-line
13 Hajda Krzysztof Katowice Bieg Główny 10 km
14 Głyk Łukasz Mysłowice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
15 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg Główny 10 km
16 Kołodziejczyk Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
17 Puchalik Aleksandra Posada Jaśliska Bieg Główny 10 km opłacono
18 Bąchór Bartosz Załęże Bieg Główny 10 km opłacono on-line
19 Ślusarczyk Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
20 Hodor Robert Bytom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
21 Kosek Pawel Tyxhy Bieg Główny 10 km www.kosekpawel.pl / aktywna pszczyna opłacono on-line
22 Pączek Weronika Sułkowice Bieg Główny 10 km Wataha - Łączy Nas Bieganie
23 Sikora Kamil Sikora Będzin Bieg Główny 10 km
24 Niziurska Marzanna Kraków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
25 Garncarz Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
26 Mordziołek Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10 km Biegowa Kuźnia
27 Pasuto Grzegorz Pasuto Katowice Bieg Główny 10 km ParisAdventure opłacono on-line
28 Maj Małgorzata Zabrze Bieg Główny 10 km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
29 Kuraś Mateusz Siewierz Bieg Główny 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
30 Weron Magdalena Siewierz Bieg Główny 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
31 Brzoza Aleksandra Zabrze Bieg Główny 10 km Mostostal Zabrze UNITED opłacono on-line
32 Mrugalski Marek Mrugalski Mikołów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
33 Wałowski Szymon Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
34 Sęk Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km W pogoni za duchem opłacono
35 Grzelec Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono
36 Mirowski Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10 km STONEHENGE
37 Greszta Piotr Wrocław Bieg Główny 10 km opłacono on-line
38 Król Przemysław Zawiercie Bieg Główny 10 km Stalownia opłacono on-line
39 Nowak Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10 km Harpagan Sosnowiec opłacono on-line
40 Żukowski Łukasz Katowice Bieg Główny 10 km opłacono
41 Żukowska Małgorzata Katowice Bieg Główny 10 km opłacono
42 Czerwiński Radosław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km ArcelorMittal Poland
43 Banach Michał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
44 Piotrowicz Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
45 Laszczak Piotr Będzin Bieg Główny 10 km
46 Lesiak-Wrocławek Magdalena Sosnowiec Bieg Główny 10 km W pogoni za duchem
47 PALUCH DANIEL DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10 km BIEGOWA KUŹNIA opłacono on-line
48 Brzeziński Damian Wysoka Bieg Główny 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
49 Gross Teresa Bytom Bieg Główny 10 km FIS-SST TEAM opłacono on-line
50 Jabłoński Łukasz Tychy Bieg Główny 10 km FIS-SST TEAM opłacono on-line
51 Orzech Michał Gliwice Bieg Główny 10 km Mustangi Gliwice opłacono
52 Krajewska-Paluch Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km Biegowa kuznia opłacono on-line
53 Jasińska Patrycja Tychy Bieg Główny 10 km opłacono
54 Gałęziowski Damian Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
55 Szmyt Marcin Szmyt Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
56 Kokosza Grzegorz Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono
57 Kapa Tomasz Czeladź Bieg Główny 10 km #czeladzbiega opłacono on-line
58 Sawecki Grzegorz Będzin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
59 Nowak-Gomułka Agnieszka Katowice Bieg Główny 10 km opłacono
60 Fornalik Katarzyna Będzin Bieg Główny 10 km Fornalosteam opłacono on-line
61 Fornalik Marek Będzin Bieg Główny 10 km Fornalosteam opłacono on-line
62 Dratwa Monika Wola Kalinowska Bieg Główny 10 km opłacono
63 Karawacki Grzegorz Kęty Bieg Główny 10 km Kęckie Harpagany
64 WOJSA ZDZISŁAWA DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10 km W POGONI ZA DUCHEM
65 WOJSA GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10 km W POGONI ZA DUCHEM
66 Piekarska Joanna Wrocław Bieg Główny 10 km EBOF Target Team opłacono on-line
67 Piekarski Piotr Wrocław Bieg Główny 10 km EBOF Target Team opłacono on-line
68 Parzentny Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km opłacono
69 Sowa Robert Będzin Bieg Główny 10 km Szkoła Pływania Neptun opłacono on-line
70 Cichoń Adrian Sosnowiec Bieg Główny 10 km Klub Biegacza Orange opłacono on-line
71 Rogóż Monika Kraków Bieg Główny 10 km opłacono on-line
72 Sidełko Damian Jaworzno Bieg Główny 10 km 25.00 PLN
73 Gawlak Barbara Goczałkowice-Zdrój Bieg Główny 10 km opłacono on-line
74 Piwko Anna Czechowice-Dziedzice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
75 Stano Grzegorz Jaworzno Bieg Główny 10 km KB MCKiS Jaworzno opłacono on-line
76 Borszcz Radosław Rybnik Bieg Główny 10 km
77 Korduła Karol Korduła Będzin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
78 Polczak Joanna Dąbrowa Gornicza Bieg Główny 10 km opłacono on-line
79 Radomski Jacek Sosnowiec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
80 Bialik Tomasz Mysłowice Bieg Główny 10 km opłacono
81 Biżek Patryk Będzin Bieg Główny 10 km
82 Olesińska Martyna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km W pogoni za duchem opłacono on-line
83 Szlachta Krystian Mysłowice Bieg Główny 10 km opłacono
84 Rojek Monika Będzin Bieg Główny 10 km
85 Uchnast Sebastian Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km Kuźnia Triathlonu opłacono on-line
86 Schab Bartłomiej Gliwice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
87 Jezierska Agnieszka Tychy Bieg Główny 10 km opłacono on-line
88 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km Decathlon Sosnowiec/W pogoni za duchem opłacono
89 Geisler Wioletta Tychy Bieg Główny 10 km opłacono
90 Niedurny Marcin Ruda Śląska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
91 Niedzielski Szymon Będzin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
92 Tesluk Kuba Żory Bieg Główny 10 km MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC/Decathlon Sosnowiec opłacono
93 Staworzyński Dawid Będzin Bieg Główny 10 km Decathlon Sosnowiec opłacono
94 Walczak Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km opłacono
95 Kołton Justyna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km Decathlon Sosnowiec opłacono
96 Palka Adam Bedzin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
97 Semper Mateusz Sosnowiec Bieg Główny 10 km MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC opłacono on-line
98 Korba Daniel Korba Gogołowa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
99 Żaba Marek SOSNOWIEC Bieg Główny 10 km Vege Runners, GVT opłacono
100 Wiśniewski Jarosław Sosnowiec Bieg Główny 10 km Mostostal Zabrze UNITED opłacono on-line


Wyświetleń: 44370

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ