Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oboz Paweł | Andrychów | Polska | Bieg Główny 10 km | TEAM URODZENI BIEGACZE | |
2 | Puskarz Angelika | Balice | Polska | Marsz NW 6km | Włóczykij | opłacono on-line |
3 | Jackowska Monika | Bedzin | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegowa kuznia | opłacono on-line |
4 | Palka Adam | Bedzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
5 | Kazmierczyk Andrzej | Bedzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
6 | Szaleniec Patrycja | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | Będzin Team | opłacono on-line |
7 | Szaleniec Sebastian | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | Będzin Team | opłacono on-line |
8 | Habryn renata | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
9 | Kołat Tomasz | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | #byledomety | |
10 | Gębska Elżbieta | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | opłacono on-line | |
11 | Kulińska Dorota | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono |
12 | Miklas-Kożuszek Agnieszka | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | Aktywne KIJanki Grodziec | |
13 | Kożuszek Maurycy | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | Aktywne KIJanki Grodziec | |
14 | Pasoń Dariusz | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
15 | Dziąbor Agnieszka | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | #byledomety | |
16 | Drygalska Aleksandra | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono |
17 | Anyż Maria | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono |
18 | Biedra Krystyna | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono |
19 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | #byledomety | opłacono |
20 | Żelezik Marzena | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | opłacono on-line | |
21 | Wolski Dominik | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
22 | PUC Paweł | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | Truchtacze Gzichów | opłacono on-line |
23 | Żelezik Krzysztof | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | #byledomety | opłacono on-line |
24 | Pawęzowska Anna | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | Będzin Team | opłacono on-line |
25 | Habrzyk Marta | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
26 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
27 | Hałgas Sławomir | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | MARELLI | opłacono on-line |
28 | Gołębiowski Lucjan | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | Będzin Team | |
29 | Hałgas Anna | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | opłacono on-line | |
30 | Wojdas Mateusz | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
31 | Dędek Gerard | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | Saint Gobain SQUAD | |
32 | Płatos Sławomir | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
33 | Dziąbor Andrzej | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | #byledomety | opłacono on-line |
34 | Siwy Karolina | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
35 | Koj Michał | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
36 | Stępień-Koj Małgorzata | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
37 | Tkaczewska Agnieszka | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | #byledomety | |
38 | Dędek Gerard | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | Saint Gobain SQUAD | opłacono on-line |
39 | Chrzanowska Barbara | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | Zdzieraj kapcie | opłacono |
40 | Kołodziejczyk Adam | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | #czeladzbiega | opłacono on-line |
41 | Uhorczak Jakub | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
42 | Szpinda Robert | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | W pogoni za duchem | opłacono on-line |
43 | Graca Rafał | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
44 | Bączewski Paweł | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | W Pogoni za Duchem | opłacono |
45 | SZATNIEWSKA AGNIESZKA | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | owocowa kraina | opłacono on-line |
46 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | owocowa kraina | opłacono on-line |
47 | Krawczyk Łukasz | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
48 | Niedzielski Szymon | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
49 | Rojek Monika | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
50 | Biżek Patryk | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
51 | Korduła Karol Korduła | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
52 | Sowa Robert | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | Szkoła Pływania Neptun | opłacono on-line |
53 | Fornalik Marek | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | Fornalosteam | opłacono on-line |
54 | Fornalik Katarzyna | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | Fornalosteam | opłacono on-line |
55 | Sawecki Grzegorz | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
56 | Laszczak Piotr | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
57 | Sikora Kamil Sikora | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
58 | Minor Zuzanna Minor | Będzin/Czeladź | Polska | Marsz NW 6km | #czeladzbiega | opłacono |
59 | Piórkowski Marek | Będzini | Polska | Bieg Główny 10 km | W pogoni za duchem | opłacono on-line |
60 | Jureczka Wojciech | Bielsko-Biała | Polska | Bieg Główny 10 km | Hit The Trail | |
61 | Podleśny Paweł | Bieruń | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
62 | Setlak Rafał Setlak | Bojszowy | Polska | Bieg Główny 10 km | Grupa pościgowa | opłacono on-line |
63 | Doległo Izabela | Bolęcin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
64 | Doległo Agata | Bolęcin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
65 | Białas Bartosz | Brudzowice | Polska | Bieg Główny 10 km | DEAF RUNNER | opłacono |
66 | Piksa Kazimierz | Brzeg | Polska | Marsz NW 6km | Kazek Niezrzeszony | |
67 | Wolant Sylwester | Brzeszcze | Polska | Bieg Główny 10 km | SPEEDTEAM BRZESZCZE | opłacono on-line |
68 | Szczelina Marta | Brzeszcze | Polska | Bieg Główny 10 km | Nessi Team | |
69 | Przesór Barbara | Brzezinka | Polska | Bieg Główny 10 km | Zadyszka Oświęcim | opłacono on-line |
70 | Gęsiarz Bartłomiej | Bukowno | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
71 | Rusek Paweł | Bukowno | Polska | Bieg Główny 10 km | KUSY Bukowno | opłacono |
72 | Mucha-Labisko Monika | Bukowno | Polska | Bieg Główny 10 km | KUSY Bukowno | opłacono |
73 | Kołba Paweł | Bukowno | Polska | Bieg Główny 10 km | Kusy Bukowno | opłacono |
74 | Dziurzyński Adrian | Bukowno | Polska | Bieg Główny 10 km | KUSY Bukowno | opłacono |
75 | Marondel Katarzyna | Bytom | Polska | Marsz NW 6km | Silesia Nordic Team | opłacono on-line |
76 | Baranek Marek | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Opel Active Team | opłacono on-line |
77 | Choła Bożena | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
78 | Jasinska Klaudia | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
79 | Ludyga Krystian | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
80 | Gross Teresa | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | FIS-SST TEAM | opłacono on-line |
81 | Hodor Robert | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
82 | Wojtunik Andrzej | Bytom | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
83 | Musil Mike | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
84 | Skalska Anna | BYTOM | Polska | Bieg Główny 10 km | Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica Zdrój | opłacono on-line |
85 | Kaczmarski Jacek | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
86 | Stodolski Mateusz | ChełmŚląski | Polska | Bieg Główny 10 km | Saint-Gobain Squad | opłacono on-line |
87 | Zaczyk Marcin | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
88 | Samson Krzysztof | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
89 | Niedźwiedź Sławomir | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
90 | Holeczek Marcin | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10 km | Born Tu Bi Lotac | opłacono on-line |
91 | Purchałka Daria | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
92 | Bogdanowicz Sylwia | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
93 | Muskała Mateusz | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10 km | Huragan Ligota | |
94 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10 km | Seba Lubi Lotać | opłacono on-line |
95 | Skrzycka-Gołębiowska Ewa | Chorzów | Polska | Marsz NW 6km | Będzin Team | opłacono on-line |
96 | Kalaga Małgorzata | Chruszczobród | Polska | Marsz NW 6km | Grupa Jura | opłacono |
97 | Ochowicz Andrzej | Chrzanow | Polska | Bieg Główny 10 km | KCH | opłacono on-line |
98 | Kozikowska Justyna | Chrzanów | Polska | Bieg Główny 10 km | Zagłębiowski Klub OYAMA KARATE | opłacono on-line |
99 | Piwko Anna | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
100 | Wieczorek Michał | Czeladz | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 63391