Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Grochowicz Krystian | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
402 | Kasprzyk - Grochowicz Justyna | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
403 | Teper Zdzisław | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
404 | Sobieraj Bartosz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
405 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
406 | Krysiński Sylwester | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
407 | Dziopa Dariusz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | TEAM URODZENI BIEGACZE | |
408 | Cieślik Łukasz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
409 | Tereszyńska Anna Tereszyńska | Łaziska Górne | Polska | Bieg Główny 10 km | #Alkoalpinizm | opłacono on-line |
410 | Kołaczek Marcin | Czeladź | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
411 | Janko Anna | Żory | Polska | Bieg Główny 10 km | Team URODZENI BIEGACZE/ Niewybiegani/ HRmax Żory | opłacono on-line |
412 | Marczewski Maciej | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
413 | Duda Karolina | Olkusz | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
414 | Jach Marcin | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
415 | Treska Piotr | Tychy | Polska | Bieg Główny 10 km | BYLE DO PRZODU | opłacono on-line |
416 | Wójcik Anna | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
417 | Bajger Konrad | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
418 | Urbaniak Izabela | Katowice | Polska | Bieg Główny 10 km | #Alkoalpinizm | opłacono |
419 | Klejszta Grzegorz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10 km | #czeladzbiega | opłacono on-line |
420 | Madej Tomasz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
421 | Rosół Marcin | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
422 | Pośpiech Michał | Sosnoweic | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
423 | Świdzińska Milena | Katowice | Polska | Bieg Główny 10 km | BYLE DO PRZODU | opłacono on-line |
424 | Winter Aneta | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
425 | Struzik Robert | sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | Klub 69 | opłacono |
426 | Zawadzki Damian | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | |
427 | Derela Monika | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
428 | Kucharski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | PwC SDC Runners Team | opłacono |
429 | Czerwonogrodzki Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
430 | Jaskóła Dominika | Pszów | Polska | Bieg Główny 10 km | BYLE DO PRZODU | |
431 | Sojka Madzia | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
432 | Sojka Rafał | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
433 | Sawiuk Aleksander | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
434 | Ratajczyk Martyna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
435 | Orzeł Grzegorz | Szczepanek | Polska | Bieg Główny 10 km | GMINA Strzelce Opolskie | |
436 | Gawlik Zbigniew | Lubliniec | Polska | Bieg Główny 10 km | Mafia Team Lubliniec | |
437 | Krupa-Szczęsny Izabela Krupa-Szczęsny | Czeladź | Polska | Bieg Główny 10 km | #czeladzbiega | opłacono on-line |
438 | Wąs Katarzyna | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
439 | Racinowski Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
440 | Siudy Przemysław | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
441 | Nowak Łukasz | Czeladź | Polska | Bieg Główny 10 km | #czeladzbiega | opłacono on-line |
442 | Dyląg Marek | Jaworzno | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
443 | Wójtowicz Radosław | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
444 | GRABOWSKA MONIKA | SOSNOWIEC | Polska | Marsz NW 6km | opłacono on-line | |
445 | Karlik Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
446 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | Polska | Marsz NW 6km | opłacono on-line | |
447 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Polska | Marsz NW 6km | #czeladzbiega | opłacono on-line |
448 | Popczyk Grzegorz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | REBELLION OF FREE RUNNERS | opłacono on-line |
449 | Lewandowski Arkadiusz | Dąbrowa górnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | W pogoni za duchem | opłacono on-line |
450 | Salamon Malgorzata | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | opłacono on-line | |
451 | Bernad-Klejszta Monika | Mysłowice | Polska | Marsz NW 6km | #czeladzbiega | opłacono on-line |
452 | Szyłejko Jarosław | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
453 | Kubasiewicz Bartosz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | K.S.Kalinowa | |
454 | Janiga Beata | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | W pogoni za duchem | opłacono on-line |
455 | slusarczyk darek | sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
456 | Szajnos Katarzyna | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
457 | Barchanowski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | Harpagan Sosnowiec | opłacono on-line |
458 | Romańska-Malina Olga | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
459 | Łatka Wojciech | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | Osp Sosnowiec Porąbka | opłacono on-line |
460 | Piórkowski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
461 | Błaszkiewicz Tomasz | Tychy | Polska | Marsz NW 6km | ||
462 | Kluska-Wnuk Anna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Marsz NW 6km | Pogoria Morsuje | |
463 | Trefon Iwona | Rogoźnik | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
464 | Gawron Janusz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | Zagłębiowski Klub Oyama Karate | opłacono |
465 | Dziąbor Agnieszka | Będzin | Polska | Marsz NW 6km | #byledomety | |
466 | Zięba Aleksander | STRZYŻOWICE | Polska | Bieg Główny 10 km | Klub Sportowy Gminy Psary | |
467 | Pasoń Dariusz | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
468 | Gębska Joanna | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
469 | Kozera Krzysztof | SOSNOWIEC | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
470 | KOZERA ANNA | SOSNOWIEC | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
471 | Pawłowski Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | allforcamp.pl | opłacono |
472 | Kotulińska Ewa | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
473 | Kozikowska Justyna | Chrzanów | Polska | Bieg Główny 10 km | Zagłębiowski Klub OYAMA KARATE | opłacono on-line |
474 | Hasik Zbigniew | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
475 | Maruchniak Leszek | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10 km | Marelli | opłacono on-line |
476 | Pałka Aleksander | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
477 | Skorek Patrycja | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
478 | GRĘDA GRZEGORZ | SOSNOWIEC | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
479 | Kępińska Anna | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | Stowarzyszenie Turystów Niezależnych | opłacono |
480 | Kępiński Artur | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | Stowarzyszenie Turystów Niezależnych | opłacono |
481 | Sałkowska Marta Sałkowska | Dąbrowa Górnicza | Polska | Marsz NW 6km | opłacono on-line | |
482 | Cieślikiewicz Janusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | Nowak-team | opłacono |
483 | Klimas Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
484 | Latkowski Piotr Latkowski | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
485 | Baranek Marek | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Opel Active Team | opłacono on-line |
486 | Wacław Maria | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
487 | Wolant Sylwester | Brzeszcze | Polska | Bieg Główny 10 km | SPEEDTEAM BRZESZCZE | opłacono on-line |
488 | Kijak Artur | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
489 | Kosiur Marcin | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
490 | Bednarczyk Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
491 | Arkuszewski Maciej | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | Brembo | opłacono |
492 | Marek Jarosław | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych | opłacono on-line |
493 | Węgler Zbigniew | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
494 | Garbat Michał | Sosnowiec | Polska | Marsz NW 6km | opłacono | |
495 | Dziubek Michał | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
496 | Garnek Andrzej | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
497 | Kowalczyk Rafał | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | Debiutant :) | opłacono |
498 | Mosz Tomasz | Dabrowa Gornicza | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
499 | Samson Krzysztof | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
500 | Agdan Krzysztof | Czeladź | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 62872