Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Filasek Grzegorz Powałki START
2 Hoffmann Kamil Cekcynek START
3 ZWIEWKA KRYSTIAN CHOJNICE START
4 Depka Pradzinski Stanislaw Depka Pradzinski Chojnice START Florian Chojnice
5 Krassowski Sławomir Człuchów START
6 Rekowski Tomasz Ogorzeliny START
7 Sreberski Kacper Ogorzeliny START
8 Łukaszewski Jakub Ogorzeliny START
9 Łukaszewska Iwona Ogorzeliny START
10 Narloch Katarzyna Rytel START Florian Chojnice
11 Szmaglińska Karolina Jeziorki START Florian Chojnice
12 Krygowski Tomasz Tuchola START
13 Sawicka Marlena Chojnice START Fun Run
14 Kosmala Aleksandra Szczeglino START
15 Król Krzysztof Pawłówko START
16 Pasińska Angelika Chojnice START
17 Gierszewska Urszula Chojnice START
18 Ramutkowski Zbigniew Chojnice START
19 Ramutkowska Dominika Chojnice START
20 Eleryk Wojciech Chojnice START
21 Prądzyński Mariusz Lipienice START FunRun
22 Jeszka Dariusz Powałki START Jeszka TEAM
23 Jeszka Adrianna Chojnice START Jeszka TEAM
24 Piesik Grzegorz Tuchola START Pędzący Piesik
25 Depka Prądzyński Krzysztof Chojniczki START
26 wyszomirski Marek TUCHOLA START
27 Januszewski Tomasz TUCHOLA START
28 wyszomirska sylwia TUCHOLA START
29 Szulc Joanna Chojnice START
30 Szrama Justyna Chojnice START
31 Zawadzka Barbara Piaskowo START Visus
32 Zawadzki Rafał Piaskowo START Visus
33 Łożyński Jacek Chojnice START Florian Chojnice
34 Tandecki Grzegorz Chojniczki START
35 Szwankowski Hubert Chojnice START FLORIAN CHOJNICE
36 Pelowski Mateusz Chojnice START
37 Dudojc Ewa Chojnice START FLORIAN Chojnice
38 Żmija Julia Charzykowy START
39 Danielska Monika Charzykowy START
40 Żmija Dariusz Charzykowy START Tripaka
41 Wawrzyniak Michał Chojnice START
42 OLKOWSKI PIOTR CHOJNICE START
43 Janas-Breska Justyna Chojnice START FunRun
44 Czartowska Alicja Lutom START
45 Krzoska Dorota Brusy START
46 Piepiorka Michał Chojnice START
47 Czaplewski Krzysztof Ostrowite k. Chojnic START Florian Chojnice
48 Czaplewska Alicja Ostrowite START Florian Chojnice
49 Jankowski Sławomir Chojnice START
50 Bruski Tomasz Charzykowy START
51 Bruska Natalia Charzykowy START
52 Idczak Dawid Chojnice START
53 Kula Adam Chojnice START Totalnie Biegnięci
54 Werner Krzysztof Chojnice START Totalnie Biegnięci
55 Kula Katarzyna Chojnice START Totalnie Biegnięci
56 Janik Andrzej Chojnice START Komputronik Chojnice
57 Sobczak Wojciech Chojnice START Florian Chojnice
58 Łyczywek Jan Chojnice START Totalnie biegnieci
59 Kruk Anna chojnice START
60 Dziadczyk Krzysztof Chojnice START
61 Rudnik Jerzy Chojnice START


Wyświetleń: 2711

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ