IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE

Impreza została odwołana

W związku z sytuacją panującą w kraju i w ślad za decyzją prezydenta Miasta Sopotu z 10 marca 2020 roku w sprawie odwołania wszystkich miejskich wydarzeń kulturalnych i sportowych także tych, które nie są masowe, Sopocki Klub Morsów odwołuje IV Sopocki Zlot Morsów w terminie 22 marca 2020 roku. Termin imprezy zostaje zmieniony na 25 październik 2020.

Prosimy o wyrozumiałość i zachęcamy do wspólnego rozpoczęcia kolejnego sezonu morsowego. Październik jest idealnym terminem, na rozpoczęcie kąpieli w chłodnym Bałtyku. Do tego też czasu mamy nadzieję, że sytuacja pandemii zostanie opanowana. Jednocześnie informujemy, że jeśli komuś nie pasuje nowy termin to jest możliwość zwrotu wpisowego. Prosimy o kontakt drogą elektroniczną (e-mail: zimneplywaki@gmail.com), osoby, które rezygnują z udziału w imprezie i proszą o zwrot wpisowego. Na zgłoszenia czekamy 14 dni od dziś (26.03.2020). Po tym terminie zwroty nie będą uwzględniane a widzimy się w październiku 2020.

 

REGULAMIN

IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE

22.03.2020

 1. Termin i miejsce imprezy
 2. Zlot rozpocznie się w niedzielę 22 marca 2020 w Sopocie przy wejściu na plażę nr 20 o godzinie 10:30.
 3. Uczestnicy Zlotu
 4. Uczestnikiem Zlotu jest każda osoba, która:
 • zarejestruje się online przez stronę elektronicznezapisy.pl i opłaci udział w Zlocie w wysokości 15 zł (limit miejsc jest ograniczony do 999 osób),
 • zaakceptuje niniejszy regulamin,
 • oświadczy, że jej stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w Zlocie (na własną odpowiedzialność),
 1. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w Zlocie tylko pod opieką rodzica/opiekuna.

III. Organizator imprezy

 1. Organizatorem jest Stowarzyszenie Kultury Zdrowotnej Sportu i Rekreacji, Sopocki Klub Morsów.
 2. Organizator odpowiada za właściwy przebieg Zlotu.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieszczęśliwe wypadki podczas Zlotu.
 4. Osobami nadzorującymi Zlot jest zarząd w składzie: Aleksander Tokmina, Sylwia Matusiewicz, Ewa Radziwanowska, Jacek Starościak i Wiesław Lorbiecki. Adres do kontaktu, e-mail: zimneplywaki@gmail.com, tel. 514015813 - Sylwia Matusiewicz.
 5. Wszystkie informacje dotyczące Zlotu umieszczone są na oficjalnej stronie klubu: www.sopockiemorsy.pl lub na Facebooku @SopockiKlubMorsow.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo niedopuszczenia do uczestnictwa w Zlocie osób, które wcześniej nie dokonały rejestracji elektronicznej, a liczba uczestników mogących brać udział została wyczerpana.
 7. Zasady uczestnictwa i bezpieczeństwa podczas Zlotu
 8. Każdy uczestnik Zlotu bierze w nim udział dobrowolnie.
 9. Każdy uczestnik Zlotu musi przestrzegać regulaminu i poleceń organizatora.
 10. Uczestnicy Zlotu wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku przez Organizatora imprezy do celów promocyjnych Zlotu i miasta Sopot.
 11. Każdy uczestnik Zlotu otrzymuje identyfikator (odbiór w dniu imprezy od 10:30 do 12:00), który upoważnia do przebywania na terenie Zlotu oraz korzystania ze wszystkich świadczeń i atrakcji przewidzianych dla uczestników.
 12. Organizatorzy proszą o zachowanie czystości i porządku w trakcie Zlotu.
 13. Osoby, których zachowanie będzie naganne i niestosowne, mogące wpłynąć na bezpieczeństwo uczestników i widzów, mogą zostać wyproszone.
 14. W trakcie imprezy zabrania się spożywania alkoholu i środków odurzających. Osoby będące pod ich wpływem mogą zostać wyproszone.
 15. Postanowienia końcowe:
 16. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania całości lub części Zlotu, zmian w jego przebiegu z przyczyn od siebie niezależnych, jak klęski żywiołowe, warunki pogodowe zagrażające bezpieczeństwu i zdrowiu itp.

Wyświetleń: 9059

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ