IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szafraniec Karol Gdańsk UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE SOPOCKI KLUB MORSOW 15.00 PLN
2 Grabski Andrzej Odargowo UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Wolne MORSY 15.00 PLN
3 Grabska Sandra Odargowo UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Wolne MORSY 15.00 PLN
4 Grabska Ela Odargowo UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Wolne MORSY 15.00 PLN
5 Gudyka Grażyna Ostróda UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Klub morsów ZMARŹLAK 15.00 PLN
6 Ornowska Alicja Ostróda UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Klub morsów ZMARŹLAK 15.00 PLN
7 Taciak Iwona Ostróda UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE 15.00 PLN
8 BURKIEWICZ AGNIESZKA OSTRÓDA UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE 15.00 PLN
9 Panasiuk Monika Gdynia UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Mechelińskie Morsy 15.00 PLN
10 Zwierski Jacek Lubicz Gorny UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Gmina Lubicz na sportowo opłacono BM
11 Ossowska Ewa Zblewo UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Zblewo Run Team 15.00 PLN
12 Mischke Maria gdansk UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Gdański Klub Morsów 15.00 PLN
13 Niewczyk Ewelina Szemekowo UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
14 Pirska Beata Gdańsk - Osowa UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Igor Janik Team / Przodkowskie Morsy 15.00 PLN
15 Schefler Irena Raciąż UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Bory Tucholskie opłacono BM
16 Schefler Zbigniew Raciąż UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Bory Tucholskie opłacono BM
17 Grodzki Robert Baszkówka UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Piaseczno opłacono BM
18 Kozłowska Halina Pinczyn UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Zblewo Run Team opłacono BM
19 Langmesser Bogumił Pinczyn UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Zblewo Run Team opłacono BM
20 Langmesser Danuta Pinczyn UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Zblewo Run Team opłacono BM
21 Kobus Edyta Zalesie Górne UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Piaseczno opłacono BM
22 Nowak Aneta Zalesie Górne UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Piaseczno opłacono BM
23 Drawc Paweł Kłosowo UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono BM
24 Skowrońska Grażyna Gdańsk UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Gdański Klub Morsów opłacono BM
25 Skowroński Piotr gdansk UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Gdański Klub Morsów opłacono BM
26 Miszewski Sylwester Piaseczno UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Piaseczno opłacono BM
27 Mizerek Teresa Piaseczno UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Piaseczno opłacono BM
28 Tocha Wiktoria Borzechowo UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Zblewo opłacono BM
29 Puttkammer Ludwika Zblewo UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Zblewo opłacono BM
30 Tocha Monika Borzechowo UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Zblewo opłacono BM
31 Trygalski Krzysztof Pinczyn UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Zblewo opłacono BM
32 Trygalska Beata Pinczyn UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Zblewo opłacono BM
33 Bieniek Szczepan Prażmów UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Piaseczno opłacono BM
34 Chomentowska Anna Ostrów mazowiecka UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Ostrów mazowiecka opłacono BM
35 Chomentowski Grzegorz Ostrów mazowiecka UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Ostrów mazowiecka opłacono BM
36 Dziedzic Ireneusz Prażmów UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Piaseczno opłacono BM
37 Dziedzic Bogusława Prażmów UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Piaseczno opłacono BM
38 SZULC ZANETA ZBLEWO UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
39 Piotrowski Krzysztof Bydgoszcz UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
40 Szperna Ewelina Bełchatów UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
41 Sztajnert Justyna Bełchatów UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
42 Gołębiowski Waldemar Ostrów mazowiecka UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Ostrów mazowiecka opłacono BM
43 Gawrychowska Monika Ostrów mazowiecka UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
44 Kołodziejczyk Mariusz Ostrów Mazowiecka UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Ostrów Maz i okolice 15.00 PLN
45 Kołodziejczyk Marta Ostrów Mazowiecka UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Ostrów Maz i okolice 15.00 PLN
46 Bednarek Przemysław Piaseczno UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Piaseczno opłacono BM
47 Bednarek Aleksandra Piaseczno UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Piaseczno opłacono BM
48 Dudek Magdalena Piaseczno UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
49 Maciejewski Jerzy Bełchatów UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Lodowate Babeczki - Bełchatów opłacono BM
50 Ławska Emilia Bełchatów UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Lodowate Babeczki - Bełchatów opłacono BM
51 Stasiak Olga Bełchatów UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Lodowate Babeczki opłacono BM
52 Postek Dariusz Ostrów mazowiecka UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Ostrów mazowiecka opłacono BM
53 Łukasiewicz-Sobczak Monika Warszawa UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
54 Nowakowska Magdalena Warszawa UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
55 Szałecka Weronika Sierpc UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Mrozoodporni Sierpc opłacono BM
56 Szałecki Grzegorz Sierpc UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Mrozoodporni Sierpc opłacono BM
57 Kozub Magda Zblewo UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Zblewo opłacono BM
58 Trygalska Paulina Pinczyn UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Zblewo opłacono BM
59 Grabowska Marzena Ostrów mazowiecka UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Ostrów mazowiecka opłacono BM
60 Ryniak Leszek Sopot UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
61 Siuda Lukasz BORKOWO UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Gdański Klub Morsów 15.00 PLN
62 Malanowskia Małgorzata Lubicz Dolny UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
63 Botkiewicz Mariola Botkiewicz brzozówka UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
64 Kowalczyk Arkadiusz Mierzynek UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
65 Kowalczyk Anna Mierzynek UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
66 Welzant Krzysztof Iława UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Wesołe Morsy z Jezioraka opłacono BM
67 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
68 Bartoszak Mariola Warszewice UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy z Zalesia opłacono BM
69 Bartoszak Sławomir Warszewice UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy z Zalesia opłacono BM
70 Saj Michał Warszawa UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Warszawa - Jeziorko Czerniakowskie opłacono BM
71 Palmowska - Saj Joanna Warszawa UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Warszawa - Jeziorko Czerniakowskie opłacono BM
72 Maciorowski Radek Ostróda UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Klub morsów ,,Zmarźlak Ostróda" opłacono BM
73 Ciszewski Janusz Ostróda UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Klub Morsów ZMARŹLAK Ostróda opłacono BM
74 Medynska Oksana Warszawa UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie opłacono BM
75 Kotłowski Kacper Lębork UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Stowarzyszenie Mors Team Lębork 15.00 PLN
76 ZABOROWSKI FILIP Lębork UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Stowarzyszenie Mors Team Lębork 15.00 PLN
77 Zaborowski Piotr Lębork UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Stowarzyszenie Mors Team Lębork 15.00 PLN
78 Jutrosińska Joanna Starogard gd UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Zblewo opłacono BM
79 Lewandowska Ewa Semlin UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Zblewo opłacono BM
80 Nowakowska Monika Piaseczno UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Piaseczno opłacono BM
81 Nowakowski Witold Piaseczno UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Piaseczno opłacono BM
82 Drzewiecki Tomasz Łódź UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
83 Je Magdalena Gdańsk UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE igorjanik.pl Team opłacono BM
84 Rakoczy Anna Bełchatów UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
85 Dąbkowska Kinga Warszawa UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
86 Dąbkowska Joanna Warszawa UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
87 SŁABOSZ ANNA Ostróda UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Klub Morsów ZMARŹLAK Ostróda opłacono BM
88 Maciejewska Maria Bełchatów UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Lodowate Babeczki Bełchatów opłacono BM
89 Polkowska Agata Gdynia UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
90 Murlikiewicz Maria Bełchatów UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Lodowate Babeczki opłacono BM
91 Kolasińska Adrianna Bełchatów UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Lodowate Babeczki Bełchatów opłacono BM
92 Milewska Anna Ostroda UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Klub Morsów ZMARŹLAK Ostróda opłacono BM
93 Kaliszczak Miroslaw Ostroda UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Ostróda "Klub Zmarżlak " opłacono BM
94 Milewski Jaroslaw Ostroda UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE opłacono BM
95 Miąskowski Zbigniew Skarszewy UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Skarszewy opłacono BM
96 Miąskowska Katarzyna Skarszewy UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Skarszewy opłacono BM
97 Jereczek Bogna Kościerzyna UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Koscierski Klub Morsow Forrest Gump opłacono BM
98 Rekowski Radosław Kościerzyna UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Koscierski Klub Morsow Forrest Gump opłacono BM
99 Spychalska Monika Szatarpy UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Morsy Skarszewy opłacono BM
100 Wojciak Renata Ostróda UDZIAŁ - IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE Zmarzlak Ostróda opłacono BM


Wyświetleń: 2811

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ