V Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" - 4km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x Punkt 1
1 193 WRÓBLEWSKI LESZEK M 1 M 30+ 1 KOŚCIERZYNA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 4km 0:14:20 16.74 [km/h] 0:03:35 [min/km] 0:07:14
2 7 BORZYSZKOWSKI RAFAŁ M 2 M 30+ 2 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 4km 0:14:21 16.72 [km/h] 0:03:35 [min/km] 0:07:15
3 194 ZALEWSKI KONRAD M 3 M 30+ 3 GDYNIA 4km 0:14:38 16.40 [km/h] 0:03:40 [min/km] 0:07:12
4 75 KESLINKE ŁUKASZ M 4 M 30+ 4 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 4km 0:14:41 16.35 [km/h] 0:03:40 [min/km] 0:07:13
5 151 SENIUŚ MARCIN M 5 M 30+ 5 EGIERTOWO 4km 0:14:42 16.33 [km/h] 0:03:41 [min/km] 0:07:15
6 116 MOSKA DAWID M 6 M 30+ 6 WEJHEROWO 4km 0:14:48 16.22 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:07:14
7 57 HALMANN MIREK M 7 M 30+ 7 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 4km 0:15:00 16.00 [km/h] 0:03:45 [min/km] 0:07:17
8 73 KANKOWSKI PAWEŁ M 8 M 30+ 8 LUZINO 4km 0:15:00 16.00 [km/h] 0:03:45 [min/km] 0:07:17
9 144 RIABUKHA OLEKSANDR M 9 M 30+ 9 KRZEMIEŃĆZUK UKRAINA AIC TEAM 4km 0:15:05 15.91 [km/h] 0:03:46 [min/km] 0:07:14
10 61 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 10 M 30+ 10 SIERAKOWICE 4km 0:15:14 15.75 [km/h] 0:03:49 [min/km] 0:07:17
11 136 POBŁOCKI ADAM M 11 M 30+ 11 MŚCISZEWICE MŚCISZEWICE 4km 0:15:34 15.42 [km/h] 0:03:54 [min/km] 0:07:30
12 132 PIONK RAFAŁ M 12 M 30+ 12 MISZEWO 4km 0:15:37 15.37 [km/h] 0:03:54 [min/km] 0:07:33
13 86 KORDECKI ROBERT M 13 M 0-29 1 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 4km 0:15:59 15.02 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:07:37
14 103 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 14 M 30+ 13 GDYNIA 4km 0:16:09 14.86 [km/h] 0:04:02 [min/km] 0:07:49
15 1 ANGIELCZYK ADAM M 15 M 30+ 14 GDAŃSK ANIOŁKI NIE DO ZDARCIA 4km 0:16:11 14.83 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:08:09
16 19 CAŁA BARTOSZ M 16 M 30+ 15 BYTÓW 4km 0:16:27 14.59 [km/h] 0:04:07 [min/km] 0:08:05
17 172 WALDOWSKI ROMAN M 17 M 30+ 16 GDAŃSK 4km 0:16:34 14.49 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:08:10
18 164 SZMIDT ADRIAN M 18 M 0-29 2 KALISKA AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 4km 0:16:37 14.44 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:07:56
19 191 WNUK STANISŁAW M 19 M 30+ 17 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 4km 0:16:40 14.40 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:08:03
20 199 DATA MARCIN M 20 M 0-29 3 WARZENKO - 4km 0:16:57 14.16 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:07:51
21 24 CYRZAN KRZYSZTOF M 21 M 30+ 18 KARTUZY ROWEROWCE 4km 0:17:13 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:08:11
22 16 BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF M 22 M 0-29 4 GDAŃSK 4km 0:17:23 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:08:28
23 163 SZCZĘSNY MARCIN M 23 M 30+ 19 GDAŃSK AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 4km 0:17:24 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:08:28
24 77 KLASA MICHAŁ M 24 M 30+ 20 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 4km 0:17:25 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:08:29
25 15 BRZESKI DARIUSZ M 25 M 30+ 21 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIELPINO 4km 0:17:28 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:08:30
26 112 MIŁEJKO ARKADIUSZ M 26 M 30+ 22 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 4km 0:17:29 13.73 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:08:28
27 208 KOSOWSKI MAREK M 27 M 30+ 23 SOMONINO - 4km 0:17:43 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:08:48
28 69 KALINOWSKA PAULINA K 1 K 30+ 1 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 4km 0:17:45 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:08:29
29 39 FORMELA MIROSŁAW M 28 M 30+ 24 KIEŁPINO 4km 0:18:07 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:08:47
30 121 NIEMIEC MAREK M 29 M 30+ 25 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO 4km 0:18:11 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:08:49
31 70 KANKOWSKA DOMINIKA K 2 K 0-29 1 LUZINO 4km 0:18:14 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:08:39
32 196 ŻUCHOWSKI SEBASTIAN M 30 M 30+ 26 GDAŃSK SOMSIADY 4km 0:18:30 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:09:09
33 47 GLEINERT JAKUB M 31 M 0-29 5 ŻUKOWO 4km 0:18:30 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:08:44
34 201 JAKUSZ-GOSTOMSKI ARTUR M 32 M 30+ 27 GDAŃSK - 4km 0:18:30 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:09:00
35 143 REGLIŃSKI JAKUB M 33 M 0-29 6 GLINCZ 4km 0:18:45 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:08:42
36 130 PAWLIK JANUSZ M 34 M 30+ 28 ŻUKOWO 4km 0:18:47 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:08:50
37 100 LELIWA SYLWIA K 3 K 0-29 2 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 4km 0:18:47 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:09:20
38 108 MARCHEWICZ RADOSŁAW M 35 M 30+ 29 ŻUKOWO 4km 0:18:52 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:09:38
39 26 CZEREPANIAK EWA K 4 K 0-29 3 GDAŃSK 4km 0:18:56 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:09:01
40 94 KRUEGER WIESŁAW M 36 M 30+ 30 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 4km 0:19:15 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:09:33
41 85 KOPCZYŃSKA MONIKA K 5 K 30+ 2 GDANSK 4km 0:19:19 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:09:18
42 9 BOSZ MARCIN M 37 M 30+ 31 ŻUKOWO AA 4km 0:19:27 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:19:27
43 168 TOPOREK MARCIN M 38 M 0-29 7 CZECZEWO 4km 0:19:34 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:09:33
44 36 EBERTOWSKI ŁUKASZ M 39 M 30+ 32 KOŚCIERZYNA 4km 0:19:45 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:09:28
45 6 BONIEWSKA URSZULA K 6 K 30+ 3 ŻUKOWO 4km 0:19:46 12.14 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:09:33
46 162 STASINSKI RAFAL M 40 M 30+ 33 GDAŃSK 4km 0:19:47 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:09:32
47 167 TOPOREK DAWID M 41 M 0-29 8 CZECZEWO 4km 0:19:50 12.10 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:09:51
48 41 GARDECKI PIOTR M 42 M 30+ 34 GDAŃSK 4km 0:19:55 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:09:42
49 125 OSOWSKI MACIEJ M 43 M 30+ 35 GDYNIA VEGE RUNNERS 4km 0:19:57 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:09:50
50 155 SKURTYS CEZARY M 44 M 30+ 36 REDA 4km 0:19:59 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:10:00
51 51 GORNA JOANNA K 7 K 30+ 4 GDANSK HOLIDAY INN GDANSK 4km 0:20:02 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:09:36
52 59 HAZUKA KAROL M 45 M 30+ 37 ŻUKOWO AA 4km 0:20:02 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:09:58
53 10 BROKOS TOMASZ M 46 M 30+ 38 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 4km 0:20:04 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:09:29
54 145 RINC MAŁGORZATA K 8 K 30+ 5 GDYNIA 4km 0:20:07 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:10:05
55 190 WĘSIORA ANGELIKA K 9 K 30+ 6 HOPOWO 4km 0:20:09 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:09:58
56 83 KNITTER-KLASA EDYTA K 10 K 30+ 7 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 4km 0:20:14 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:10:02
57 109 MIERSKA ELŻBIETA K 11 K 30+ 8 ŻUKOWO 4km 0:20:16 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:09:40
58 200 RYCHERT MARZENA K 12 K 30+ 9 BORKOWO AMATOR KIEŁPINO 4km 0:20:28 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:10:02
59 28 DEMBEK KRZYSZTOF M 47 M 30+ 39 BOLSZEWO 4km 0:20:34 11.67 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:09:48
60 202 RYCHERT WALDEMAR M 48 M 0-29 9 BORKOWO AMATOR KIEŁPINO 4km 0:20:46 11.56 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:09:38
61 115 MOLTZAN AGNIESZKA K 13 K 30+ 10 GMINA NOWA KARCZMA 4km 0:20:52 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:09:58
62 139 PRZYTARSKA EDYTA K 14 K 30+ 11 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 4km 0:20:56 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:10:01
63 90 KRAWIECKA KLAUDIA K 15 K 0-29 4 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 4km 0:21:27 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:10:17
64 87 KOSTUCH ADAM M 49 M 30+ 40 GDAŃSK 4km 0:21:37 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:10:02
65 207 RESZKA MATEUSZ M 50 M 0-29 10 PĘPOWO - 4km 0:21:39 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:10:21
66 48 GLEINERT MAGDA K 16 K 0-29 5 ŻUKOWO 4km 0:22:07 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:10:33
67 128 PAPROCKI PAWEŁ M 51 M 30+ 41 GDAŃSK SOMSIADY 4km 0:22:14 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:10:51
68 210 KAMIŃSKI KACPER M 52 M 0-29 11 ŻUKOWO TROX TEAM 4km 0:22:21 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:10:30
69 8 BOSZ IZABELA K 17 K 30+ 12 ŻUKOWO AA 4km 0:22:23 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:11:28
70 169 TROKA DARIUSZ M 53 M 30+ 42 ŻUKOWO "TROXTEAM" 4km 0:22:29 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:10:30
71 170 TROKA SYLWIA K 18 K 30+ 13 ŻUKOWO "TROXTEAM" 4km 0:22:29 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:10:30
72 133 PIRSKA BEATA K 19 K 30+ 14 GDAŃSK - OSOWA 4km 0:22:39 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:10:53
73 134 PIRSKI ADAM M 54 M 30+ 43 GDAŃSK - OSOWA 4km 0:22:39 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:11:35
74 131 PAWLIK WIKTOR M 55 M 0-29 12 SIERADZ 4km 0:22:45 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:09:57
75 211 ŻYWICKI IGOR M 56 M 0-29 13 SARNOWY - 4km 0:22:48 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:11:29
76 159 SŁABEK OLIMPIA K 20 K 0-29 6 BORKOWO 4km 0:22:49 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:11:16
77 158 SLABEK MAGALENA K 21 K 30+ 15 BORKOWO 4km 0:22:49 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:11:16
78 198 ŻYWICKA ROMA K 22 K 30+ 16 SARNOWY 4km 0:22:51 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:11:29
79 25 CYRZAN MAŁGORZATA K 23 K 0-29 7 KARTUZY ROWEROWCE 4km 0:22:54 10.48 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:11:03
80 104 LIS-TARNÓWKA MAGDALENA K 24 K 30+ 17 GDAŃSK 4km 0:23:00 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:11:27
81 166 TANÓWKA SZYMON M 57 M 30+ 44 GDAŃSK 4km 0:23:01 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:11:27
82 113 MIŁEJKO KAROLINA K 25 K 30+ 18 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 4km 0:23:05 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:11:36
83 203 WENTA WIESŁAWA K 26 K 30+ 19 SIERAKOWICE KS BAT 4km 0:23:19 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:11:51
84 204 WENTA WALDEMAR M 58 M 30+ 45 SIERAKOWICE - 4km 0:23:20 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:11:51
85 206 GALUHN EWA K 27 K 30+ 20 BANINO - 4km 0:23:35 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:12:04
86 84 KOBIELA EMILIA K 28 K 30+ 21 RUTKI AA 4km 0:23:43 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:11:32
87 205 CZAJA ALINA K 29 K 0-29 8 PROKOWO - 4km 0:23:58 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:11:06
88 171 WALCZAK JĘDRZEJ M 59 M 30+ 46 GDAŃSK 4km 0:24:31 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:11:30
89 67 JAROSZEWSKA MONIKA K 30 K 30+ 22 GDAŃSK 4km 0:24:31 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:11:31
90 118 MYSZK ALEKSANDRA K 31 K 0-29 9 SIERAKOWICE 4km 0:25:13 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:12:02
91 119 MYSZK NATALIA K 32 K 30+ 23 SIERAKOWICE KS BAT 4km 0:25:13 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:12:02
92 68 JASICZEK PAULINA K 33 K 0-29 10 GDAŃSK HOLIDAY INN GDANSK 4km 0:25:44 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km] 0:12:11
93 135 PISKULSKA NIKOLA K 34 K 0-29 11 GDYNIA 4km 0:26:09 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:12:37
94 91 KRETSCHMANN RENATA K 35 K 0-29 12 GDAŃSK 4km 0:26:26 9.08 [km/h] 0:06:37 [min/km] 0:12:40
95 124 OLSZEWSKI JAKUB M 60 M 0-29 14 KOŚCIERZYNA 4km 0:26:47 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km] 0:12:14
96 37 FIBICH DOROTA K 36 K 30+ 24 KOŚCIERZYNA 4km 0:26:47 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km] 0:12:14
97 123 OLSZEWSKA ZUZANNA K 37 K 0-29 13 KOŚCIERZYNA 4km 0:26:48 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km] 0:12:14
98 120 NIEMCZYK URSZULA K 38 K 30+ 25 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 4km 0:26:54 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:12:36
99 5 BOHDANOWICZ KAROLINA K 39 K 30+ 26 GDAŃASK 4km 0:27:30 8.73 [km/h] 0:06:53 [min/km] 0:12:48
100 192 WOJOWSKA MAGDALENA K 40 K 30+ 27 GDANSK 4km 0:27:31 8.72 [km/h] 0:06:53 [min/km] 0:12:48
101 74 KARCZEWSKA IWONA K 41 K 30+ 28 LNISKA 4km 0:27:34 8.71 [km/h] 0:06:54 [min/km] 0:12:58
102 160 SŁUPECKA JOANNA K 42 K 0-29 14 BORKOWO WKURW_TEAM 4km 0:28:01 8.57 [km/h] 0:07:00 [min/km] 0:12:56

V Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" - 2km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 193 WRÓBLEWSKI LESZEK M 1 M 30+ 1 KOŚCIERZYNA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 2km 0:06:34 18.27 [km/h] 0:03:17 [min/km]
2 148 RÓŻYCKI PAWEŁ M 2 M 30+ 2 GDAŃSK 2km 0:06:35 18.23 [km/h] 0:03:18 [min/km]
3 88 KOWALSKI WALDEK M 3 M 30+ 3 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 2km 0:06:38 18.09 [km/h] 0:03:19 [min/km]
4 137 POBŁOCKI2 ADAM M 4 M 30+ 4 MŚCISZEWICE MŚCISZEWICE2 2km 0:06:51 17.52 [km/h] 0:03:26 [min/km]
5 76 KESLINKE2 ŁUKASZ M 5 M 30+ 5 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 2km 0:06:53 17.43 [km/h] 0:03:27 [min/km]
6 114 MOKŁOWICZ PIOTR M 6 M 30+ 6 WEJHEROWO ZNIKAJACE PUNKTY 2km 0:06:56 17.31 [km/h] 0:03:28 [min/km]
7 172 WALDOWSKI ROMAN M 7 M 30+ 7 GDAŃSK 2km 0:07:01 17.10 [km/h] 0:03:31 [min/km]
8 146 ROBERT KORDECKI M 8 M 0-29 1 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 2km 0:07:19 16.40 [km/h] 0:03:40 [min/km]
9 60 HENDRICH TOMASZ M 9 M 30+ 8 BANINO 2km 0:07:21 16.33 [km/h] 0:03:41 [min/km]
10 79 KASZUBOWSKI MARCIN M 10 M 30+ 9 MAŁKOWO 0 2km 0:07:27 16.11 [km/h] 0:03:44 [min/km]
11 129 PASIERBSKA EWA K 1 K 0-29 1 GDAŃSK 2km 0:07:48 15.38 [km/h] 0:03:54 [min/km]
12 4 BARAN SEWERYN M 11 M 0-29 2 GOŁCZEWO ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 2km 0:08:31 14.09 [km/h] 0:04:16 [min/km]
13 85 KOPCZYŃSKA MONIKA K 2 K 30+ 1 GDANSK 2km 0:08:39 13.87 [km/h] 0:04:20 [min/km]
14 71 KANKOWSKA JUSTYNA K 3 K 30+ 2 LUZINO 2km 0:08:48 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km]
15 72 KANKOWSKI KORDIAN M 12 M 0-29 3 LUZINO 2km 0:08:58 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
16 95 KURSZEWSKA MAGDALENA K 4 K 30+ 3 GDAŃSK ANIOŁKI NIE DO ZDARCIA 2km 0:09:06 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
17 1 ANGIELCZYK ADAM M 13 M 30+ 10 GDAŃSK ANIOŁKI NIE DO ZDARCIA 2km 0:09:06 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
18 186 WENTA DOMINIK M 14 M 0-29 4 SULMIN KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:09:28 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
19 29 DEMBEK KSAWIER M 15 M 0-29 5 BOLSZEWO 2km 0:09:37 12.48 [km/h] 0:04:49 [min/km]
20 102 LEWANDOWSKI MACIEJ M 16 M 0-29 6 WIDLINO KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:09:39 12.44 [km/h] 0:04:50 [min/km]
21 122 OLEJNIK TOMASZ M 17 M 30+ 11 WŁOCŁAWEK 2km 0:09:44 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
22 80 KLAWA MICHAŁ M 18 M 0-29 7 ŻUKOWO KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:10:02 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
23 18 BUGAEV ALEKSANDR M 19 M 30+ 12 GDYNIA 2km 0:10:03 11.94 [km/h] 0:05:02 [min/km]
24 140 PYŻ SŁAWOMIR M 20 M 30+ 13 GDAŃSK 2km 0:10:20 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
25 195 ŻUCHOWSKA PAULINA K 5 K 0-29 2 GDAŃSK SOMSIADY 2km 0:10:49 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
26 165 TANÓWKA ROBERT M 21 M 0-29 8 GDAŃSK 2km 0:10:53 11.03 [km/h] 0:05:27 [min/km]
27 101 LEWANDOWSKA WERONIKA K 6 K 0-29 3 WIDLINO KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:10:57 10.96 [km/h] 0:05:29 [min/km]
28 38 FORMELA BOŻENA K 7 K 30+ 4 KIEŁPINO 2km 0:11:31 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
29 35 DREWING SYLWIA K 8 K 30+ 5 ŻUKOWO 2km 0:11:52 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
30 24 CYRZAN KRZYSZTOF M 22 M 30+ 14 KARTUZY ROWEROWCE 2km 0:11:57 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
31 153 SKERKA DAGMARA K 9 K 0-29 4 GDYNIA 2km 0:12:10 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
32 20 CAŁA DAWID M 23 M 0-29 9 BYTÓW 2km 0:12:12 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km]
33 22 CAŁA MAŁGORZATA K 10 K 30+ 6 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 2km 0:12:12 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km]
34 33 DREWING DAREK M 24 M 30+ 15 ŻUKOWO 2km 0:12:19 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
35 173 WENTA ARKADIUSZ M 25 M 30+ 16 SULMIN KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:12:37 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km]
36 174 WENTA IWONA K 11 K 30+ 7 SULMIN KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:12:38 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
37 21 CAŁA LENA K 12 K 0-29 5 BYTÓW 2km 0:12:47 9.39 [km/h] 0:06:24 [min/km]
38 19 CAŁA BARTOSZ M 26 M 30+ 17 BYTÓW 2km 0:12:51 9.34 [km/h] 0:06:26 [min/km]
39 17 BUDZIK MAŁGORZATA K 13 K 0-29 6 GOŁCZEWO ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 2km 0:12:52 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km]
40 40 FORMELLA PATRYCJA K 14 K 30+ 8 ORLE KUNA 2km 0:13:14 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
41 27 DEMBEK ALICJA K 15 K 30+ 9 BOLSZEWO 2km 0:13:14 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
42 97 KUŚMIDER ANNA K 16 K 0-29 7 GDAŃSK 2km 0:13:18 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
43 98 KUŚMIDER KAROL M 27 M 0-29 10 GDAŃSK 2km 0:13:18 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
44 99 KUŚMIDER KUBA M 28 M 0-29 11 GDAŃSK 2km 0:13:52 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
45 96 KURZYDŁO KRYSTYNA K 17 K 30+ 10 GDAŃSK KS SULMIN 2km 0:13:53 8.64 [km/h] 0:06:57 [min/km]
46 189 WENTA KAJETAN M 29 M 0-29 12 SULMIN 2km 0:13:55 8.62 [km/h] 0:06:58 [min/km]
47 184 WENTA ANIELA K 18 K 0-29 8 SULMIN 2km 0:13:55 8.62 [km/h] 0:06:58 [min/km]
48 185 WENTA DAMIAN M 30 M 30+ 18 SULMIN 2km 0:13:55 8.62 [km/h] 0:06:58 [min/km]
49 126 PAPROCKA OLIWIA K 19 K 0-29 9 GDAŃSK SOMSIADY 2km 0:14:00 8.57 [km/h] 0:07:00 [min/km]
50 181 WENTA PAULINA K 20 K 30+ 11 SULMIN 2km 0:14:00 8.57 [km/h] 0:07:00 [min/km]
51 175 WENTA KSAWERY M 31 M 0-29 13 GLINCZ KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:14:12 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km]
52 188 WENTA KACPER M 32 M 0-29 14 SULMIN KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:14:12 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km]
53 187 WENTA JULIAN M 33 M 0-29 15 SULMIN 2km 0:14:13 8.44 [km/h] 0:07:07 [min/km]
54 183 WENTA SEWERYN M 34 M 0-29 16 GLINCZ KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:14:13 8.44 [km/h] 0:07:07 [min/km]
55 78 HINC WERONIKA K 21 K 0-29 10 ŻUKOWO 0 2km 0:14:14 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
56 64 HOPA MARTYNA K 22 K 0-29 11 LEŚNO KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:14:14 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
57 63 HOPA EWA K 23 K 30+ 12 LEŚNO KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:14:15 8.42 [km/h] 0:07:08 [min/km]
58 176 WENTA LENA K 24 K 0-29 12 NIESTĘPOWO KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:14:15 8.42 [km/h] 0:07:08 [min/km]
59 182 WENTA SEBASTIAN M 35 M 30+ 19 NIESTĘPOWO KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:14:16 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km]
60 179 HOPA JULIA K 25 K 0-29 13 ŻUKOWO 0 2km 0:14:16 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km]
61 81 HOPA ZBIGNIEW M 36 M 30+ 20 ŻUKOWO 0 2km 0:14:16 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km]
62 62 HOPA BEATA K 26 K 30+ 13 LEŚNO KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:14:16 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km]
63 178 WENTA MONIKA K 27 K 30+ 14 NIESTĘPOWO KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:14:17 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
64 180 WENTA PAULINA K 28 K 0-29 14 GLINCZ KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:14:17 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
65 177 WENTA MAJA K 29 K 0-29 15 NIESTĘPOWO KLUB SPORTOWY SULMIN 2km 0:14:17 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
66 127 PAPROCKI KACPER M 37 M 0-29 17 GDAŃSK SOMSIADY 2km 0:14:35 8.23 [km/h] 0:07:18 [min/km]
67 58 HALMANN NICOLA K 30 K 0-29 16 WEJHEROWO 2km 0:14:40 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km]
68 56 HALMANN JADWIGA K 31 K 30+ 15 WEJHEROWO 2km 0:14:40 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km]
69 156 SKURTYS DAGMARA K 32 K 30+ 16 REDA 2km 0:15:06 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km]
70 157 SKURTYS KORNELIA K 33 K 0-29 17 REDA 2km 0:15:06 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km]
71 155 SKURTYS CEZARY M 38 M 30+ 21 REDA 2km 0:15:07 7.94 [km/h] 0:07:34 [min/km]
72 154 SKURTYS AMELIA K 34 K 0-29 18 REDA 2km 0:15:07 7.94 [km/h] 0:07:34 [min/km]
73 209 GORYŃSKA DARIA M 39 M 0-29 18 GDYNIA - 2km 0:15:15 7.87 [km/h] 0:07:38 [min/km]
74 13 BRUNKA BARBARA K 35 K 30+ 17 BRUSY TOTALNIE BIEGNIĘCI 2km 0:15:15 7.87 [km/h] 0:07:38 [min/km]
75 110 MIKULSKA BARBARA K 36 K 30+ 18 GDANSK 2km 0:15:37 7.68 [km/h] 0:07:49 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ