Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czapla Anna | Kisielów | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | ||
2 | Pniak Oliwier | Katowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
3 | WRÓBLEWSKA JULIA | LEDZINY | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
4 | Głowania Jagoda | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
5 | Szymczyk Mikołaj | Katowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
6 | Sobieski Igor | Knurów | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
7 | Sokoła Jakub | Bobrowniki | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
8 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
9 | Rabiej Lena | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
10 | Portnicka Zofia | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
11 | Portnicki Łukasz | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
12 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
13 | Matuszkiewicz Tony | Łódź | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
14 | Charuk Nikodem | Rokitnica | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | stamar | opłacono |
15 | Bujalska Natalia | Gościno | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
16 | Leporowski Jan | Środa Wielkopolska | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Środa Wielkopolska | opłacono |
17 | Ślusarczyk Tadeusz | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
18 | Stelmach Wiktor | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
19 | Majewski Sławek | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | SMS Tychy | opłacono |
20 | Duda Paweł | Zagórze | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
21 | Grygoruk Pola | hajnówka | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
22 | Haręża Zuzanna | Bieruń | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
23 | Moskwa Matylda | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
24 | Skorobogaty Kacper | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
25 | Nazim Kacper | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
26 | Lachowicz Julia | Czerwionka | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
27 | Chmiel Antoni | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
28 | Jakubowska Paulina | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | SMS Tychy | opłacono |
29 | Śliwińska Łucja | Lipowa | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
30 | Śliwiński Antoni | Lipowa | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
31 | Adamczuk Mikołaj | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
32 | Drzyzga Miłosz | Modlnica | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
33 | Białas Karol | Katowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
34 | Łącki Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
35 | Mitręga Staś | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
36 | Besztocha Łucja | Lędziny | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Zen Running Team | opłacono |
37 | Besztocha Helena | Lędziny | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Zen Running Team | opłacono |
38 | Grad Maja | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Klub Zdrowego Życia Tychy | opłacono |
39 | Kurpet Adam | Gliwice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | wolny strzelec | |
40 | Stolorz Zuzanna | Mysłowice | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | ||
41 | Stolorz Aleksandra | Mysłowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
42 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono |
Wyświetleń: 30821