Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pająk Antoni | Bielsko-Biała | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
2 | Duda Aniela | Zagórze | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
3 | Majewska Ania | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | SMS Tychy | opłacono |
4 | Orłowski Jan | Białystok | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
5 | Bujalska Agata | Gościno, pow. kołobrzeski | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
6 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | SP 42 | |
7 | Słowik Aleksandra | Zabrze | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
8 | Wypych Mikołaj | Żory | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
9 | Nowak Dominika | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | SMS Tychy | opłacono |
10 | Szczepański Patryk | Kraków | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
11 | Czapla Krzysztof | Kisielów | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
12 | Wróbel Krystian | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
13 | Raczkowski Marcin | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
14 | Raczkowski Bartosz | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
15 | Raczkowski Jakub | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
16 | Mikuśkiewicz Oliwia | Mikołów | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
17 | Chelicka Maja | Wodzisław Śląski | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
18 | Sokoła Jacek | Bobrowniki | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | Uks bobry bobrowniki | opłacono |
19 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
20 | Jurski Filip | Knurów | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
21 | Głowania Alicja | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
22 | Musiolik Łukasz | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
23 | Kurpet Jan | Gliwice | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
24 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | Hamster Team | opłacono |
25 | Haręża Paulina | Bieruń | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
26 | Siwinska Ola | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
27 | Drzyzga Maksymilian | Modlnica | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
28 | Niski Adrian | Chorzów | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
29 | Kiełczewska Gaja | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
30 | Banasiewicz Kuba | Katowice | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | BananTeam | opłacono |
31 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | SMS Tychy | opłacono |
32 | Kęsoń Michalina | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
33 | Gabruś Artur | czerwionka | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
34 | Lachowicz Kacper | Rybnik-Boguszowice | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
35 | Pajęcki Dawid | Piekary Śląskie | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | MSP 11 | opłacono |
36 | ZABŁOCKI Daniel | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | SP5 | |
37 | Cetnar Przemysław | Katowice | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono |
Wyświetleń: 30828