Bieg Świętojański - edycja wirtualna
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pastuszka Artur Bieruń Bieg 10 km Run&Stunt opłacono
2 Ruchała Ireneusz Tychy Bieg 10 km Team Papry opłacono
3 Żłobiński Adam Żłobiński Tychy Bieg 10 km opłacono
4 Węglarz Michał Tychy Bieg 10 km
5 Stolarzewicz Mariusz Jawiszowice Bieg 10 km Big Fat Runner opłacono
6 Moskwa Przemysław Tychy Bieg 10 km WKURW_TEAM opłacono
7 Hospod Marta Katowice Bieg 10 km opłacono
8 Kozłowski Artur Katowice Bieg 10 km opłacono
9 Prejs Karol Katowice Bieg 10 km Run Forest, Run! opłacono
10 Żuk Marcin Tychy Bieg 10 km opłacono
11 Drąg Grzegorz Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
12 Oleszko Marta Libiąż Bieg 10 km opłacono
13 Szydłowski Waldemar Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
14 Koślacz Katarzyna Tychy Bieg 10 km opłacono
15 Kuropatwa Mateusz Tychy Bieg 10 km Run Forest, Run! opłacono
16 Kowalewska Renata Tychy Bieg 10 km
17 Bujak Magdalena Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
18 Gruba Andrzej Wodzisław Śląski Bieg 10 km Deaf opłacono
19 Jarosz Katarzyna Katowice Bieg 10 km opłacono
20 Wojtasik Ewelina Wojtasik Tychy Bieg 10 km opłacono
21 Nowak Monika Katowice Bieg 10 km Giszowiec Biega Razem opłacono
22 Cetnar Ewelina Cetnar Katowice Bieg 10 km opłacono
23 Lisek Aleksandra Katowice Bieg 10 km
24 Skorobogaty Piotr Tychy Bieg 10 km opłacono
25 Peter Lesław Kraków Bieg 10 km Vege Runners opłacono
26 Piechocka Jadwiga Gliwice Bieg 10 km opłacono
27 Andres Agnieszka Kobiór Bieg 10 km opłacono
28 Gabruś Iwona Czerwionka Bieg 10 km
29 Lachowicz Izabela Rybnik-Boguszowice Bieg 10 km
30 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg 10 km
31 Piłat Łukasz Mysłowice Bieg 10 km XPOLogistics Running Team Poland opłacono
32 SZCZERBA Anna ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg 10 km opłacono
33 Kęsoń Michał Tychy Bieg 10 km 13 ŚBOT opłacono
34 PROKOP ELŻBIETA GLIWICE Bieg 10 km Biegaj z trenerami
35 Kwaśny Ewa Bielsko-Biała Bieg 10 km opłacono
36 Mejza Marzena Tychy Bieg 10 km APEX GYM opłacono
37 Sobolewska Stefania Gliwice Bieg 10 km opłacono
38 Sobolewski Krzysztof Gliwice Bieg 10 km opłacono
39 Biskup Artur Bieruń Bieg 10 km GRYFNO FAMILIA opłacono
40 Litwińska Bożena Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
41 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 10 km
42 Szydłowska Agnieszka Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec
43 Kulisz Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 10 km
44 Hudy Dorota Katowice Bieg 10 km opłacono
45 Panuś Artur Katowice Bieg 10 km opłacono
46 Bula Justyna Tychy Bieg 10 km opłacono
47 Jarzębska Izabela Czeladź Bieg 10 km opłacono
48 Hudy Grażyna Katowice Bieg 10 km opłacono
49 Kowalczyk Tomasz Tychy Bieg 10 km Kafary / Nexteer Runners
50 Hanf Anna Bieruń Bieg 10 km Chwalisz czy nie Chwalisz lotej z nami opłacono
51 Stokłosa Krzysztof Studzionka Bieg 10 km Studzionka biega opłacono
52 Janko Cyprian Pszczyna Bieg 10 km opłacono
53 Majcherczyk-Psiuch Patrycja Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
54 Świątek Marcin Bielsko-Biała Bieg 10 km WATAHA-Łączy nas bieganie opłacono
55 Zontek Sabina Bielsko-Biała Bieg 10 km opłacono
56 Babiak Wojciech Bieruń Bieg 10 km Run & Stunt opłacono
57 Lisowski Adam Zabrze Bieg 10 km opłacono
58 Choła Bożena Bytom Bieg 10 km
59 Wojtowicz Iwona Bielsko-Biała Bieg 10 km WATAHA-Łączy nas bieganie opłacono
60 Śmieja Tomasz Gliwice Bieg 10 km BANDA Z POŁUDNIA opłacono
61 Kaźmierczak Karolina Łapanów Bieg 10 km opłacono
62 Kaszuba-Śmieja Małgorzata Gliwice Bieg 10 km BANDA Z POŁUDNIA opłacono
63 Błońska Wioleta Tychy Bieg 10 km opłacono
64 Kiełczewska Katarzyna Tychy Bieg 10 km Team MZUiM Tychy opłacono
65 Ojżanowska-Adamczyk Aleksandra Tychy Bieg 10 km opłacono
66 Jasicka Ewa Tychy Bieg 10 km opłacono
67 Binda Jacek Bielsko-Biała Bieg 10 km Wataha łączy nas bieganie / No Limits opłacono
68 GOŁAWSKA EWA Ornontowice Bieg 10 km opłacono
69 Wroński-Tusik Mateusz Limanowa Bieg 10 km MKS LIMANOVIA opłacono
70 Gabor Katarzyna Łaziska Górne Bieg 10 km Manaslu outdoor
71 Dyląg Rafał Skoczów Bieg 10 km opłacono
72 Dyląg Sebastian Tychy Bieg 10 km opłacono
73 Pietyra Grzegorz Tychy Bieg 10 km opłacono
74 Trojanowski Wojciech Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono
75 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg 10 km opłacono
76 Głuc Mirosław Mysłowice Bieg 10 km Okiem Wilka opłacono
77 Doległo Izabela Bolęcin Bieg 10 km opłacono
78 Doległo Agata Bolęcin Bieg 10 km opłacono
79 Nawalaniec Bogumił Chrzanów Bieg 10 km Chrzanów biega
80 Błahut Małgorzata Bielsko-Biała Bieg 10 km
81 Gregorczyk Marcin Tychy Bieg 10 km Sts Biegaton Mikołów
82 Pompa Dariusz TYCHY Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
83 Małecki Grzegorz Tychy Bieg 10 km
84 Besztocha Jadwiga Lędziny Bieg 10 km Zen Running Team opłacono
85 Rypuła Grażyna Lędziny Bieg 10 km Zen Running Team opłacono
86 Grad Dariusz Tychy Bieg 10 km Klub Zdrowego Życia Tychy
87 Kurbiel Sylwia Kurbiel Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
88 Pasternak Zbigniew Gliwice Bieg 10 km Opel Active Team
89 Ruciński Dawid Tychy Bieg 10 km
90 Sikora Dawid Tychy Bieg 10 km Top-Thimm
91 Adamek Małgosia Tychy Bieg 10 km
92 Raducka Mirella Raducka Warszawa Bieg 10 km #BBKTS opłacono
93 Komorzycki Robert Mińsk Mazowiecki Bieg 10 km opłacono
94 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec Bieg 10 km Wirusy opłacono
95 Antowski Tomasz Poznań Bieg 10 km opłacono
96 Kąkol-Wojtas Katarzyna WOLA Bieg 10 km Po Woli do Celu opłacono
97 Wojtas Arkadiusz WOLA Bieg 10 km Po Woli do Celu opłacono
98 Waligóra Agata Imielin Bieg 10 km Carbon Silesia Sport
99 Podleś Paweł Wola Bieg 10 km
100 Jasiński Krzysztof Bojszowy Nowe Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono


Wyświetleń: 18083

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ