Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Besztocha Łucja | Lędziny | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Zen Running Team | opłacono |
302 | Besztocha Helena | Lędziny | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Zen Running Team | opłacono |
303 | Grad Maja | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Klub Zdrowego Życia Tychy | opłacono |
304 | Kurpet Adam | Gliwice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | wolny strzelec | |
305 | Stolorz Zuzanna | Mysłowice | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | ||
306 | Stolorz Aleksandra | Mysłowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
307 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
308 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
309 | Pniak Oliwier | Katowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
310 | WRÓBLEWSKA JULIA | LEDZINY | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
311 | Głowania Jagoda | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
312 | Szymczyk Mikołaj | Katowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
313 | Sobieski Igor | Knurów | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
314 | Sokoła Jakub | Bobrowniki | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
315 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
316 | Rabiej Lena | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
317 | Portnicka Zofia | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
318 | Portnicki Łukasz | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
319 | Czapla Anna | Kisielów | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | ||
320 | Matuszkiewicz Tony | Łódź | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
321 | Charuk Nikodem | Rokitnica | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | stamar | opłacono |
322 | Bujalska Natalia | Gościno | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
323 | Ślusarczyk Tadeusz | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
324 | Majewski Sławek | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | SMS Tychy | opłacono |
325 | Stelmach Wiktor | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
326 | Grygoruk Pola | hajnówka | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
327 | Leporowski Jan | Środa Wielkopolska | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Środa Wielkopolska | opłacono |
328 | Duda Paweł | Zagórze | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
329 | Duda Aniela | Zagórze | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
330 | Orłowski Jan | Białystok | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
331 | Pająk Antoni | Bielsko-Biała | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
332 | Majewska Ania | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | SMS Tychy | opłacono |
333 | Cetnar Przemysław | Katowice | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
334 | ZABŁOCKI Daniel | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | SP5 | |
335 | Pajęcki Dawid | Piekary Śląskie | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | MSP 11 | opłacono |
336 | Lachowicz Kacper | Rybnik-Boguszowice | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
337 | Gabruś Artur | czerwionka | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
338 | Kęsoń Michalina | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
339 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | SMS Tychy | opłacono |
340 | Banasiewicz Kuba | Katowice | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | BananTeam | opłacono |
341 | Kiełczewska Gaja | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
342 | Niski Adrian | Chorzów | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
343 | Drzyzga Maksymilian | Modlnica | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
344 | Siwinska Ola | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
345 | Haręża Paulina | Bieruń | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
346 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | Hamster Team | opłacono |
347 | Kurpet Jan | Gliwice | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
348 | Musiolik Łukasz | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
349 | Głowania Alicja | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
350 | Jurski Filip | Knurów | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
351 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
352 | Sokoła Jacek | Bobrowniki | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | Uks bobry bobrowniki | opłacono |
353 | Chelicka Maja | Wodzisław Śląski | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
354 | Mikuśkiewicz Oliwia | Mikołów | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
355 | Raczkowski Jakub | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
356 | Raczkowski Bartosz | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
357 | Raczkowski Marcin | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
358 | Wróbel Krystian | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
359 | Czapla Krzysztof | Kisielów | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
360 | Szczepański Patryk | Kraków | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
361 | Nowak Dominika | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | SMS Tychy | opłacono |
362 | Wypych Mikołaj | Żory | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
363 | Słowik Aleksandra | Zabrze | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
364 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | SP 42 | |
365 | Bujalska Agata | Gościno, pow. kołobrzeski | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
366 | Szyguła Barbara | Katowice | Polska | Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) | ||
367 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
368 | Mrozek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
369 | Wypych Patrycja | Żory | Polska | Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
370 | Barchnicka Aleksandra | Tychy | Polska | Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) | Sp13 Tychy | |
371 | Socha Emilka | Koziegłowy | Polska | Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
372 | Moskwa Justyna | Tychy | Polska | Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
373 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) | SMS Tychy | opłacono |
374 | Siwinska Julia | Tychy | Polska | Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
375 | Nazim Sebastian | Tychy | Polska | Bieg w parach 6,5 km | opłacono | |
376 | Redziak Iza | Sosnowiec | Polska | Bieg w parach 6,5 km | ||
377 | Brożek Magdalena | Tychy | Polska | Bieg w parach 6,5 km | opłacono | |
378 | Komenda Magdalena | Sosnowiec | Polska | Bieg w parach 6,5 km | ||
379 | Zięba Łukasz | Katowice | Polska | Bieg w parach 6,5 km | opłacono | |
380 | Olschimke Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg w parach 6,5 km | opłacono | |
381 | Glanc Joanna | Strzebiń | Polska | Bieg w parach 6,5 km | ||
382 | Łogożny Sławomir | Tychy | Polska | Bieg w parach 6,5 km | Części samochodowe zwakowska 20a | opłacono |
383 | Senkowska Katarzyna | Brzeszcze | Polska | Bieg w parach 6,5 km | opłacono | |
384 | Rim Marcin | Łaziska Górne | Polska | Bieg w parach 6,5 km | ||
385 | Szymborska-Krężel Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg w parach 6,5 km | opłacono | |
386 | Zych Sylwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Nordic Walking 6,5 km | ||
387 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Nordic Walking 6,5 km | MK Team | |
388 | Wojcieszuk Izabela Wojcieszuk | Tychy | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
389 | Musiolik Mirosława | Tychy | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
390 | ziecina Lucyna | czerwionka | Polska | Nordic Walking 6,5 km | ||
391 | Wiklik Piotr | Katowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | Wataha Team | opłacono |
392 | Wiklik Iwona | Katowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
393 | Blachnik Barbara | Katowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | KLACHULE | opłacono |
394 | Blachnik Agnieszka | Chorzów | Polska | Nordic Walking 6,5 km | KLACHULE | opłacono |
395 | Nalepa Małgorzata | Tychy | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
396 | Antolik Iwona | Świętochłowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
397 | Olbrich Barbara | Świętochłowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | Miraz Race Team | opłacono |
398 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Polska | Nordic Walking 6,5 km | ||
399 | Worwa Dorota | Jawiszowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | ||
400 | Drozdek Edyta | Bieruń | Polska | Nordic Walking 6,5 km |
Wyświetleń: 30826