Bieg Świętojański - edycja wirtualna
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rzosiński Paweł Bartoszyce Bieg 6,5 km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
2 Nadrowski Kamil Bełchatów Bieg 10 km opłacono
3 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 10 km
4 Żytkowski Andrzej Biała Podlaska Nordic Walking 6,5 km opłacono
5 Marciniuk Katarzyna Białka 74 Nordic Walking 6,5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
6 Szwarc Ilona Białystok Bieg 10 km opłacono
7 Falkowski Marek Białystok Bieg 10 km st4.pl opłacono
8 Orłowski Jan Białystok Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) opłacono
9 Świątek Marcin Bielsko-Biała Bieg 10 km WATAHA-Łączy nas bieganie opłacono
10 Zontek Sabina Bielsko-Biała Bieg 10 km opłacono
11 Binda Jacek Bielsko-Biała Bieg 10 km Wataha łączy nas bieganie / No Limits opłacono
12 Jureczka Wojciech Bielsko-Biała Bieg 6,5 km
13 Pająk Paweł Bielsko-Biała Bieg 10 km opłacono
14 Pająk Antoni Bielsko-Biała Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) opłacono
15 Kwaśny Ewa Bielsko-Biała Bieg 10 km opłacono
16 Kwaśna Urszula Bielsko-Biała Nordic Walking 6,5 km opłacono
17 Malarz Barbara Bielsko-Biała Nordic Walking 6,5 km amator opłacono
18 Żabińska Maria Bielsko-Biała Nordic Walking 6,5 km amator opłacono
19 Wandzel artur Bielsko-Biała Bieg 6,5 km
20 Błahut Małgorzata Bielsko-Biała Bieg 10 km
21 Wojtowicz Iwona Bielsko-Biała Bieg 10 km WATAHA-Łączy nas bieganie opłacono
22 Płócieniczak Piotr Bieruń Bieg 10 km
23 Haręża Dariusz Bieruń Bieg 6,5 km opłacono
24 Hanf Anna Bieruń Bieg 10 km Chwalisz czy nie Chwalisz lotej z nami opłacono
25 Haręża Zuzanna Bieruń Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
26 Haręża Paulina Bieruń Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) opłacono
27 Haręża Anna Bieruń Nordic Walking 6,5 km opłacono
28 Drozdek Edyta Bieruń Nordic Walking 6,5 km
29 Babiak Wojciech Bieruń Bieg 10 km Run & Stunt opłacono
30 Biskup Artur Bieruń Bieg 10 km GRYFNO FAMILIA opłacono
31 Pikuła Jacek Bieruń Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
32 Pastuszka Artur Bieruń Bieg 10 km Run&Stunt opłacono
33 Sokoła Jakub Bobrowniki Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
34 Sokoła Jacek Bobrowniki Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) Uks bobry bobrowniki opłacono
35 Lisowski Robert Boguszow Gorce Nordic Walking 6,5 km PREDATORS WAŁBRZYCH opłacono
36 Jasiński Krzysztof Bojszowy Nowe Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
37 Doległo Izabela Bolęcin Bieg 10 km opłacono
38 Doległo Agata Bolęcin Bieg 10 km opłacono
39 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Nordic Walking 6,5 km Run Babys opłacono
40 Grauza Grażyna Bolszewo Nordic Walking 6,5 km Run Babys opłacono
41 Krauza Jerzy Bolszewo Nordic Walking 6,5 km Run Babys opłacono
42 Mikołajek Dariusz Brzeszcze Bieg 10 km opłacono
43 Senkowska Katarzyna Brzeszcze Bieg w parach 6,5 km opłacono
44 Piontek Elżbieta Bydgoszcz Bieg 6,5 km opłacono
45 Choła Bożena Bytom Bieg 10 km
46 Dworaczek Nina Bytom Bieg 6,5 km opłacono
47 Jasinska Klaudia Bytom Bieg 6,5 km opłacono
48 Ludyga Krystiana Bytom Nordic Walking 6,5 km opłacono
49 Hamik Rafał Chełm Śląski Bieg 6,5 km Hamster Team opłacono
50 Hamik Krystian Chełm Śląski Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) Hamster Team opłacono
51 Szymborska-Krężel Agnieszka Chorzów Bieg w parach 6,5 km opłacono
52 Niski Adrian Chorzów Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat)
53 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg 10 km
54 Blachnik Agnieszka Chorzów Nordic Walking 6,5 km KLACHULE opłacono
55 Janosik Ewelina Chorzów Nordic Walking 6,5 km SG Squad opłacono
56 Brulińska Wiktoria Chorzów Batory Bieg 6,5 km opłacono
57 Nawalaniec Bogumił Chrzanów Bieg 10 km Chrzanów biega
58 Laśkiewicz-Pytlik Agnieszka Laśkiewicz-Pytlik Chrzanów Bieg 6,5 km Chrzanów biega
59 Braś Elżbieta Chrzanów Bieg 6,5 km opłacono
60 Nawalaniec Małgorzata Nawalaniec Chrzanów Bieg 6,5 km Chrzanów biega
61 Kisza Marcin Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km opłacono
62 Wypiórkiewicz-Kruczek Ewa Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km opłacono
63 Stefanów Mirosław Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km opłacono
64 Kołoczek AGATA Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km opłacono
65 Szlendak-Konopka Agnieszka Czeladz Bieg 6,5 km
66 Jarzębska Izabela Czeladź Bieg 10 km opłacono
67 ziecina Lucyna czerwionka Nordic Walking 6,5 km
68 Gabruś Iwona Czerwionka Bieg 10 km
69 Lachowicz Julia Czerwionka Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat)
70 Gabruś Artur czerwionka Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat)
71 Zych Sylwia Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 6,5 km
72 Sałkowska Marta Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 6,5 km opłacono
73 Mitręga Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 6,5 km
74 Mitręga Staś Dąbrowa Górnicza Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat)
75 Łącki Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
76 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 6,5 km
77 Zduniak Szymon Dobieszowice Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
78 Pawlak Paweł Działdowo Bieg 10 km opłacono
79 Pawlak Zbigniew DZIAŁDOWO Bieg 10 km opłacono
80 Pawlak Mariusz Działdowo Bieg 10 km opłacono
81 PAWLAK JACEK DZIAŁDOWO Bieg 10 km ŚLĘZAK TEAM opłacono
82 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) SP 42
83 Kuszek Marcin Kuszek Gilowice Bieg 10 km
84 Misiński Paweł Gliwice Bieg 10 km ELECTRO-PROJECT opłacono
85 Kaszuba-Śmieja Małgorzata Gliwice Bieg 10 km BANDA Z POŁUDNIA opłacono
86 Barchanowska Joanna Gliwice Bieg 6,5 km
87 Kurpet Adam Gliwice Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) wolny strzelec
88 Kurpet Jan Gliwice Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat)
89 PROKOP ELŻBIETA GLIWICE Bieg 10 km Biegaj z trenerami
90 Pasternak Zbigniew Gliwice Bieg 10 km Opel Active Team
91 Sobolewska Stefania Gliwice Bieg 10 km opłacono
92 Sobolewski Krzysztof Gliwice Bieg 10 km opłacono
93 Piechocka Jadwiga Gliwice Bieg 10 km opłacono
94 Ziółkowski Grzegorz Gliwice Bieg 10 km
95 Śmieja Tomasz Gliwice Bieg 10 km BANDA Z POŁUDNIA opłacono
96 Malinowska Katarzyna Gliwice Bieg 6,5 km opłacono
97 Karpiak Daniel Głogów Bieg 10 km ZG RUN opłacono
98 Jarczewska Renata Goleniów Bieg 6,5 km opłacono
99 Macura Dorota Goleszów Bieg 6,5 km opłacono
100 Myszor Marcin Gostyń Bieg 10 km KWK Bolesław Śmiały opłacono


Wyświetleń: 18078

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ