Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | Polska | Bieg 6,5 km | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | opłacono |
2 | Nadrowski Kamil | Bełchatów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
3 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Bieg 10 km | ||
4 | Żytkowski Andrzej | Biała Podlaska | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
5 | Marciniuk Katarzyna | Białka 74 | Polska | Nordic Walking 6,5 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono |
6 | Orłowski Jan | Białystok | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
7 | Szwarc Ilona | Białystok | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
8 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | Bieg 10 km | st4.pl | opłacono |
9 | Pająk Antoni | Bielsko-Biała | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
10 | Pająk Paweł | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
11 | Jureczka Wojciech | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 6,5 km | ||
12 | Kwaśny Ewa | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
13 | Kwaśna Urszula | Bielsko-Biała | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
14 | Malarz Barbara | Bielsko-Biała | Polska | Nordic Walking 6,5 km | amator | opłacono |
15 | Żabińska Maria | Bielsko-Biała | Polska | Nordic Walking 6,5 km | amator | opłacono |
16 | Świątek Marcin | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 10 km | WATAHA-Łączy nas bieganie | opłacono |
17 | Zontek Sabina | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
18 | Wojtowicz Iwona | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 10 km | WATAHA-Łączy nas bieganie | opłacono |
19 | Binda Jacek | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 10 km | Wataha łączy nas bieganie / No Limits | opłacono |
20 | Błahut Małgorzata | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 10 km | ||
21 | Wandzel artur | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 6,5 km | ||
22 | Drozdek Edyta | Bieruń | Polska | Nordic Walking 6,5 km | ||
23 | Płócieniczak Piotr | Bieruń | Polska | Bieg 10 km | ||
24 | Pikuła Jacek | Bieruń | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
25 | Pastuszka Artur | Bieruń | Polska | Bieg 10 km | Run&Stunt | opłacono |
26 | Biskup Artur | Bieruń | Polska | Bieg 10 km | GRYFNO FAMILIA | opłacono |
27 | Hanf Anna | Bieruń | Polska | Bieg 10 km | Chwalisz czy nie Chwalisz lotej z nami | opłacono |
28 | Babiak Wojciech | Bieruń | Polska | Bieg 10 km | Run & Stunt | opłacono |
29 | Haręża Dariusz | Bieruń | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
30 | Haręża Zuzanna | Bieruń | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
31 | Haręża Paulina | Bieruń | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
32 | Haręża Anna | Bieruń | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
33 | Sokoła Jakub | Bobrowniki | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
34 | Sokoła Jacek | Bobrowniki | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | Uks bobry bobrowniki | opłacono |
35 | Lisowski Robert | Boguszow Gorce | Polska | Nordic Walking 6,5 km | PREDATORS WAŁBRZYCH | opłacono |
36 | Jasiński Krzysztof | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
37 | Doległo Izabela | Bolęcin | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
38 | Doległo Agata | Bolęcin | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
39 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Nordic Walking 6,5 km | Run Babys | opłacono |
40 | Grauza Grażyna | Bolszewo | Polska | Nordic Walking 6,5 km | Run Babys | opłacono |
41 | Krauza Jerzy | Bolszewo | Polska | Nordic Walking 6,5 km | Run Babys | opłacono |
42 | Senkowska Katarzyna | Brzeszcze | Polska | Bieg w parach 6,5 km | opłacono | |
43 | Mikołajek Dariusz | Brzeszcze | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
44 | Piontek Elżbieta | Bydgoszcz | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
45 | Dworaczek Nina | Bytom | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
46 | Choła Bożena | Bytom | Polska | Bieg 10 km | ||
47 | Jasinska Klaudia | Bytom | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
48 | Ludyga Krystiana | Bytom | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
49 | Hamik Rafał | Chełm Śląski | Polska | Bieg 6,5 km | Hamster Team | opłacono |
50 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | Hamster Team | opłacono |
51 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | ||
52 | Niski Adrian | Chorzów | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
53 | Janosik Ewelina | Chorzów | Polska | Nordic Walking 6,5 km | SG Squad | opłacono |
54 | Blachnik Agnieszka | Chorzów | Polska | Nordic Walking 6,5 km | KLACHULE | opłacono |
55 | Szymborska-Krężel Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg w parach 6,5 km | opłacono | |
56 | Brulińska Wiktoria | Chorzów Batory | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
57 | Nawalaniec Małgorzata Nawalaniec | Chrzanów | Polska | Bieg 6,5 km | Chrzanów biega | |
58 | Nawalaniec Bogumił | Chrzanów | Polska | Bieg 10 km | Chrzanów biega | |
59 | Laśkiewicz-Pytlik Agnieszka Laśkiewicz-Pytlik | Chrzanów | Polska | Bieg 6,5 km | Chrzanów biega | |
60 | Braś Elżbieta | Chrzanów | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
61 | Kisza Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
62 | Wypiórkiewicz-Kruczek Ewa | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
63 | Stefanów Mirosław | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
64 | Kołoczek AGATA | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
65 | Szlendak-Konopka Agnieszka | Czeladz | Polska | Bieg 6,5 km | ||
66 | Jarzębska Izabela | Czeladź | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
67 | Gabruś Iwona | Czerwionka | Polska | Bieg 10 km | ||
68 | Lachowicz Julia | Czerwionka | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
69 | Gabruś Artur | czerwionka | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
70 | ziecina Lucyna | czerwionka | Polska | Nordic Walking 6,5 km | ||
71 | Sałkowska Marta | Dąbrowa Górnicza | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
72 | Lebioda Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 6,5 km | ||
73 | Łącki Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
74 | Mitręga Anna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 6,5 km | ||
75 | Mitręga Staś | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
76 | Zych Sylwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Nordic Walking 6,5 km | ||
77 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
78 | Pawlak Paweł | Działdowo | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
79 | Pawlak Zbigniew | DZIAŁDOWO | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
80 | Pawlak Mariusz | Działdowo | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
81 | PAWLAK JACEK | DZIAŁDOWO | Polska | Bieg 10 km | ŚLĘZAK TEAM | opłacono |
82 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | SP 42 | |
83 | Kuszek Marcin Kuszek | Gilowice | Polska | Bieg 10 km | ||
84 | Misiński Paweł | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | ELECTRO-PROJECT | opłacono |
85 | Barchanowska Joanna | Gliwice | Polska | Bieg 6,5 km | ||
86 | Ziółkowski Grzegorz | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | ||
87 | Piechocka Jadwiga | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
88 | PROKOP ELŻBIETA | GLIWICE | Polska | Bieg 10 km | Biegaj z trenerami | |
89 | Sobolewska Stefania | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
90 | Sobolewski Krzysztof | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
91 | Śmieja Tomasz | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | BANDA Z POŁUDNIA | opłacono |
92 | Kaszuba-Śmieja Małgorzata | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | BANDA Z POŁUDNIA | opłacono |
93 | Malinowska Katarzyna | Gliwice | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
94 | Kurpet Adam | Gliwice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | wolny strzelec | |
95 | Kurpet Jan | Gliwice | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
96 | Pasternak Zbigniew | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | Opel Active Team | |
97 | Karpiak Daniel | Głogów | Polska | Bieg 10 km | ZG RUN | opłacono |
98 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
99 | Macura Dorota | Goleszów | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
100 | Myszor Marcin | Gostyń | Polska | Bieg 10 km | KWK Bolesław Śmiały | opłacono |
Wyświetleń: 30817