Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Nowak Karolina | Katowice | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
102 | Szczepański Patryk | Kraków | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
103 | Mrozek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
104 | Czapla Krzysztof | Kisielów | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
105 | Czapla Anna | Kisielów | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | ||
106 | Radomyska-Stelmach Aleksandra | Warszawa | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
107 | Ślusarczyk Magdalena | Warszawa | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
108 | Konarski Leszek | Leśna | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
109 | Boryczka Szymon | Miedzyrzecze | Polska | Bieg 10 km | Po Woli do Celu | |
110 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | traktor team gmina kwidzyn | |
111 | Warzecha Arkadiusz | Tychy | Polska | Bieg 10 km | CRIK FCA POLAND | opłacono |
112 | Filipowski Rafał | Kraków | Polska | Bieg 10 km | Filip RUN Team | opłacono |
113 | Nadrowski Kamil | Bełchatów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
114 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | Polska | Bieg 6,5 km | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | opłacono |
115 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
116 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | Bieg 10 km | Blue Runner | opłacono |
117 | Kuczera-kułaga Magdalena | Katowice | Polska | Bieg 10 km | ||
118 | Stefanów Mirosław | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
119 | Portnicki Łukasz | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
120 | Portnicka Zofia | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
121 | Sokołowska Anna | Meszna | Polska | Bieg 10 km | ||
122 | Ziółkowski Grzegorz | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | ||
123 | Gromek Michał | Kocierz Moszczanicki | Polska | Bieg 10 km | ||
124 | Barchanowska Joanna | Gliwice | Polska | Bieg 6,5 km | ||
125 | KAMIONKA JACEK KAMIONKA | Kolbark | Polska | Bieg 10 km | PASKAMBIEGA | |
126 | Szumilas Dawid | Mysłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
127 | Fajkis Marcin | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
128 | Rado Katarzyna | Kraków | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
129 | Płócieniczak Piotr | Bieruń | Polska | Bieg 10 km | ||
130 | Rabiej Lena | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
131 | klimowicz sylwester | tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
132 | Jajkiewicz Adam | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
133 | Knapik-Jajkiewicz Karolina | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
134 | Bieniek Rafał | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | parkrun Tychy | |
135 | TURAK Rafał | Katowice | Polska | Bieg 10 km | ||
136 | Krajewski Mariusz | Mikołów | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
137 | Podleśny-Głyk Dominika | Sosnowiec | Polska | Nordic Walking 6,5 km | ||
138 | Jedlińska Małgorzata | Tychy | Polska | Bieg 10 km | ||
139 | Wróbel Krystian | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
140 | Wróbel Agnieszka | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | Promogaz -kpis | |
141 | Englisz Adam | Mysłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
142 | Bartosik Aneta | Mysłowice | Polska | Bieg 10 km | ||
143 | Słupek Janusz | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
144 | Czernik Ania | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | ||
145 | Sałkowska Marta | Dąbrowa Górnicza | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
146 | Myszor Marcin | Gostyń | Polska | Bieg 10 km | KWK Bolesław Śmiały | opłacono |
147 | Raczkowski Marcin | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
148 | Raczkowski Bartosz | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
149 | Raczkowski Jakub | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
150 | Raczkowski Rafał | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
151 | Świętochowska Wioletta | Knurów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
152 | Mikuśkiewicz Oliwia | Mikołów | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
153 | Mikołajczyk Marcin | TYCHY | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
154 | Budny Patrycja | Ruda Śląska | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
155 | Wypiórkiewicz-Kruczek Ewa | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
156 | Kisza Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
157 | Mikołajek Dariusz | Brzeszcze | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
158 | Ferdek Aleksandra | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
159 | Grabda Kinga | Olkusz | Polska | Bieg 6,5 km | Piotrowickie Beboki | opłacono |
160 | Przybyła Violetta | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | ||
161 | Gosiaczewska Anna | Oświęcim | Polska | Bieg 6,5 km | Team MZUiM Tychy | opłacono |
162 | Śledź Robert | Świętochłowice | Polska | Bieg 6,5 km | Miraz Race Team | opłacono |
163 | Drozdek Edyta | Bieruń | Polska | Nordic Walking 6,5 km | ||
164 | Graj Tomasz | Tychy | Polska | Bieg 10 km | ||
165 | Tomalik Anna | Oświęcim | Polska | Bieg 10 km | ||
166 | Worwa Dorota | Jawiszowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | ||
167 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Polska | Nordic Walking 6,5 km | ||
168 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 6,5 km | ||
169 | Wawrzynek Grzegorz | Świętochłowice | Polska | Bieg 6,5 km | Miraz Race Team | opłacono |
170 | Olbrich Barbara | Świętochłowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | Miraz Race Team | opłacono |
171 | Antolik Iwona | Świętochłowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
172 | Szczerba Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | ||
173 | Nalepa Jacek | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Averunners/Apex Predator Team | opłacono |
174 | Nalepa Małgorzata | Tychy | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
175 | Ługowska Marzena | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | |
176 | Chelicka Maja | Wodzisław Śląski | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
177 | Chelicka Ewelina | Wodzisław Śląski | Polska | Bieg 6,5 km | ||
178 | Szymborska-Krężel Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg w parach 6,5 km | opłacono | |
179 | Wolny Leszek | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
180 | Delung Magdalena | Ruda Śląska | Polska | Bieg 6,5 km | Piotrowickie Beboki | opłacono |
181 | Kalina Agnieszka | Żywiec | Polska | Bieg 10 km | ||
182 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
183 | Sokoła Jacek | Bobrowniki | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | Uks bobry bobrowniki | opłacono |
184 | Sokoła Jakub | Bobrowniki | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
185 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
186 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
187 | Blachnik Agnieszka | Chorzów | Polska | Nordic Walking 6,5 km | KLACHULE | opłacono |
188 | Blachnik Barbara | Katowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | KLACHULE | opłacono |
189 | Norek-Ciszak Beata | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Lake Runners | opłacono |
190 | Jurski Filip | Knurów | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
191 | Hubka Kazimiera | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | ||
192 | Sobieski Igor | Knurów | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
193 | Wiklik Iwona | Katowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
194 | Hubka Jerzy | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | ||
195 | Wiklik Piotr | Katowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | Wataha Team | opłacono |
196 | Szymczyk Mikołaj | Katowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
197 | Szymczyk Tomasz | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
198 | Tiebler Agnieszka | Radzionków | Polska | Bieg 10 km | MIRAGE RACE TEAM | opłacono |
199 | Głowania Alicja | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
200 | Głowania Jagoda | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) |
Wyświetleń: 30823