Bieg Świętojański - edycja wirtualna
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Nowak Karolina Katowice Bieg 6,5 km opłacono
102 Szczepański Patryk Kraków Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat)
103 Mrozek Mateusz Ruda Śląska Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) opłacono
104 Czapla Krzysztof Kisielów Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) opłacono
105 Czapla Anna Kisielów Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
106 Radomyska-Stelmach Aleksandra Warszawa Nordic Walking 6,5 km opłacono
107 Ślusarczyk Magdalena Warszawa Nordic Walking 6,5 km opłacono
108 Konarski Leszek Leśna Nordic Walking 6,5 km opłacono
109 Boryczka Szymon Miedzyrzecze Bieg 10 km Po Woli do Celu
110 Radomiński Kamil Kwidzyn Bieg 10 km traktor team gmina kwidzyn
111 Warzecha Arkadiusz Tychy Bieg 10 km CRIK FCA POLAND opłacono
112 Filipowski Rafał Kraków Bieg 10 km Filip RUN Team opłacono
113 Nadrowski Kamil Bełchatów Bieg 10 km opłacono
114 Rzosiński Paweł Bartoszyce Bieg 6,5 km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
115 Jarczewska Renata Goleniów Bieg 6,5 km opłacono
116 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg 10 km Blue Runner opłacono
117 Kuczera-kułaga Magdalena Katowice Bieg 10 km
118 Stefanów Mirosław Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km opłacono
119 Portnicki Łukasz Tychy Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) Biegnę Byle Dobiec opłacono
120 Portnicka Zofia Tychy Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) Biegnę Byle Dobiec opłacono
121 Sokołowska Anna Meszna Bieg 10 km
122 Ziółkowski Grzegorz Gliwice Bieg 10 km
123 Gromek Michał Kocierz Moszczanicki Bieg 10 km
124 Barchanowska Joanna Gliwice Bieg 6,5 km
125 KAMIONKA JACEK KAMIONKA Kolbark Bieg 10 km PASKAMBIEGA
126 Szumilas Dawid Mysłowice Bieg 10 km opłacono
127 Fajkis Marcin Tychy Bieg 10 km opłacono
128 Rado Katarzyna Kraków Bieg 10 km opłacono
129 Płócieniczak Piotr Bieruń Bieg 10 km
130 Rabiej Lena Tychy Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
131 klimowicz sylwester tychy Bieg 6,5 km opłacono
132 Jajkiewicz Adam Tychy Bieg 6,5 km opłacono
133 Knapik-Jajkiewicz Karolina Tychy Bieg 6,5 km opłacono
134 Bieniek Rafał Tychy Bieg 6,5 km parkrun Tychy
135 TURAK Rafał Katowice Bieg 10 km
136 Krajewski Mariusz Mikołów Bieg 6,5 km opłacono
137 Podleśny-Głyk Dominika Sosnowiec Nordic Walking 6,5 km
138 Jedlińska Małgorzata Tychy Bieg 10 km
139 Wróbel Krystian Tychy Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat)
140 Wróbel Agnieszka Tychy Bieg 6,5 km Promogaz -kpis
141 Englisz Adam Mysłowice Bieg 10 km opłacono
142 Bartosik Aneta Mysłowice Bieg 10 km
143 Słupek Janusz Tychy Bieg 10 km opłacono
144 Czernik Ania Tychy Bieg 6,5 km
145 Sałkowska Marta Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 6,5 km opłacono
146 Myszor Marcin Gostyń Bieg 10 km KWK Bolesław Śmiały opłacono
147 Raczkowski Marcin Tychy Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) opłacono
148 Raczkowski Bartosz Tychy Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) opłacono
149 Raczkowski Jakub Tychy Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) opłacono
150 Raczkowski Rafał Tychy Bieg 10 km opłacono
151 Świętochowska Wioletta Knurów Bieg 10 km opłacono
152 Mikuśkiewicz Oliwia Mikołów Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat)
153 Mikołajczyk Marcin TYCHY Bieg 10 km opłacono
154 Budny Patrycja Ruda Śląska Bieg 6,5 km opłacono
155 Wypiórkiewicz-Kruczek Ewa Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km opłacono
156 Kisza Marcin Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km opłacono
157 Mikołajek Dariusz Brzeszcze Bieg 10 km opłacono
158 Ferdek Aleksandra Tychy Bieg 6,5 km opłacono
159 Grabda Kinga Olkusz Bieg 6,5 km Piotrowickie Beboki opłacono
160 Przybyła Violetta Tychy Bieg 6,5 km
161 Gosiaczewska Anna Oświęcim Bieg 6,5 km Team MZUiM Tychy opłacono
162 Śledź Robert Świętochłowice Bieg 6,5 km Miraz Race Team opłacono
163 Drozdek Edyta Bieruń Nordic Walking 6,5 km
164 Graj Tomasz Tychy Bieg 10 km
165 Tomalik Anna Oświęcim Bieg 10 km
166 Worwa Dorota Jawiszowice Nordic Walking 6,5 km
167 Kałużna Anna Sosnowiec Nordic Walking 6,5 km
168 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 6,5 km
169 Wawrzynek Grzegorz Świętochłowice Bieg 6,5 km Miraz Race Team opłacono
170 Olbrich Barbara Świętochłowice Nordic Walking 6,5 km Miraz Race Team opłacono
171 Antolik Iwona Świętochłowice Nordic Walking 6,5 km opłacono
172 Szczerba Krzysztof Świętochłowice Bieg 10 km
173 Nalepa Jacek Tychy Bieg 10 km Averunners/Apex Predator Team opłacono
174 Nalepa Małgorzata Tychy Nordic Walking 6,5 km opłacono
175 Ługowska Marzena Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec
176 Chelicka Maja Wodzisław Śląski Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat)
177 Chelicka Ewelina Wodzisław Śląski Bieg 6,5 km
178 Szymborska-Krężel Agnieszka Chorzów Bieg w parach 6,5 km opłacono
179 Wolny Leszek Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
180 Delung Magdalena Ruda Śląska Bieg 6,5 km Piotrowickie Beboki opłacono
181 Kalina Agnieszka Żywiec Bieg 10 km
182 Zduniak Szymon Dobieszowice Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
183 Sokoła Jacek Bobrowniki Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) Uks bobry bobrowniki opłacono
184 Sokoła Jakub Bobrowniki Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
185 Kandzia Kamil Siemianowice Śląskie Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) opłacono
186 Kandzia Mateusz Siemianowice Śl. Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) opłacono
187 Blachnik Agnieszka Chorzów Nordic Walking 6,5 km KLACHULE opłacono
188 Blachnik Barbara Katowice Nordic Walking 6,5 km KLACHULE opłacono
189 Norek-Ciszak Beata Tychy Bieg 10 km Lake Runners opłacono
190 Jurski Filip Knurów Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) opłacono
191 Hubka Kazimiera Zabrze Bieg 10 km
192 Sobieski Igor Knurów Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
193 Wiklik Iwona Katowice Nordic Walking 6,5 km opłacono
194 Hubka Jerzy Zabrze Bieg 10 km
195 Wiklik Piotr Katowice Nordic Walking 6,5 km Wataha Team opłacono
196 Szymczyk Mikołaj Katowice Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
197 Szymczyk Tomasz Katowice Bieg 10 km opłacono
198 Tiebler Agnieszka Radzionków Bieg 10 km MIRAGE RACE TEAM opłacono
199 Głowania Alicja Tychy Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat)
200 Głowania Jagoda Tychy Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat)


Wyświetleń: 18059

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ