Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Stolarski Mirek | Katowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | opłacono | |
402 | Gabruś Artur | czerwionka | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
403 | Lachowicz Kacper | Rybnik-Boguszowice | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | ||
404 | Lachowicz Julia | Czerwionka | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | ||
405 | Lachowicz Izabela | Rybnik-Boguszowice | Polska | Bieg 10 km | ||
406 | Gabruś Iwona | Czerwionka | Polska | Bieg 10 km | ||
407 | Pajęcki Dawid | Piekary Śląskie | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | MSP 11 | opłacono |
408 | Ambroszkiewicz Ewelina | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
409 | Andres Agnieszka | Kobiór | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
410 | Rucińska Sylwia | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
411 | Piechocka Jadwiga | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
412 | ZABŁOCKI Daniel | Tychy | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | SP5 | |
413 | Nazim Kacper | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
414 | Nazim Sebastian | Tychy | Polska | Bieg w parach 6,5 km | opłacono | |
415 | Peter Lesław | Kraków | Polska | Bieg 10 km | Vege Runners | opłacono |
416 | Skorobogaty Kacper | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
417 | Skorobogaty Piotr | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
418 | Chmiel Olga | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
419 | Żogała Aleksandra | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | KraTy | opłacono |
420 | Cetnar Przemysław | Katowice | Polska | Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) | opłacono | |
421 | Lisek Aleksandra | Katowice | Polska | Bieg 10 km | ||
422 | Cetnar Ewelina Cetnar | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
423 | Nowak Monika | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Giszowiec Biega Razem | opłacono |
424 | Rybak Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
425 | Wojtasik Ewelina Wojtasik | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
426 | Jarosz Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
427 | Gruba Andrzej | Wodzisław Śląski | Polska | Bieg 10 km | Deaf | opłacono |
428 | Bujak Magdalena | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
429 | Kowalewska Renata | Tychy | Polska | Bieg 10 km | ||
430 | Kuropatwa Mateusz | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Run Forest, Run! | opłacono |
431 | wisniowska izabela | TYCHY | Polska | Bieg 6,5 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono |
432 | Szlendak-Konopka Agnieszka | Czeladz | Polska | Bieg 6,5 km | ||
433 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
434 | Szydłowski Waldemar | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
435 | Oleszko Marta | Libiąż | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
436 | Drąg Grzegorz | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
437 | Laskowska Sabina | Rudziczka | Polska | Nordic Walking 6,5 km | ||
438 | Żuk Marcin | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
439 | Prejs Karol | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Run Forest, Run! | opłacono |
440 | Kozłowski Artur | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
441 | Moskwa Matylda | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | opłacono | |
442 | Moskwa Justyna | Tychy | Polska | Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
443 | Hospod Marta | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
444 | Moskwa Przemysław | Tychy | Polska | Bieg 10 km | WKURW_TEAM | opłacono |
445 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | Polska | Nordic Walking 6,5 km | Katowicki Nordic Walking | |
446 | Stolarzewicz Mariusz | Jawiszowice | Polska | Bieg 10 km | Big Fat Runner | opłacono |
447 | Węglarz Michał | Tychy | Polska | Bieg 10 km | ||
448 | Żłobiński Adam Żłobiński | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
449 | Krzyżowska Iwona | Tychy | Polska | Nordic Walking 6,5 km | K&K Team | opłacono |
450 | Ruchała Ireneusz | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Team Papry | opłacono |
451 | Pączek Weronika | Sułkowice Łęg | Polska | Bieg 6,5 km | WATAHA-Łączy nas bieganie | opłacono |
452 | Pastuszka Artur | Bieruń | Polska | Bieg 10 km | Run&Stunt | opłacono |
453 | Mańda Edyta | Świerczyniec | Polska | Bieg 6,5 km | opłacono | |
454 | Białas Karol | Katowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) |
Wyświetleń: 30788