Bieg Świętojański - edycja wirtualna
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczuk Mikołaj Tychy Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat)
2 Adamek Małgosia Tychy Bieg 10 km
3 Aleksiewicz Barbara Sosnowiec Nordic Walking 6,5 km Aktywne Kijanki Grodziec
4 Ambroszkiewicz Ewelina Tychy Bieg 6,5 km opłacono
5 Andres Agnieszka Kobiór Bieg 10 km opłacono
6 Antolik Iwona Świętochłowice Nordic Walking 6,5 km opłacono
7 Antowski Tomasz Poznań Bieg 10 km opłacono
8 Babiak Wojciech Bieruń Bieg 10 km Run & Stunt opłacono
9 Bachowicz Agnieszka Niepołomice Bieg 6,5 km
10 Bąk Jerzy Katowice Nordic Walking 6,5 km opłacono
11 Bąk Joanna OŚWIĘCIM Bieg 10 km opłacono
12 Banasiewicz Aleksandra Katowice Nordic Walking 6,5 km BananTeam opłacono
13 Banasiewicz Kuba Katowice Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) BananTeam opłacono
14 Barchanowska Joanna Gliwice Bieg 6,5 km
15 Barchnicka Aleksandra Tychy Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) Sp13 Tychy
16 Bartosik Aneta Mysłowice Bieg 10 km
17 Basista Kasia Pszów Nordic Walking 6,5 km Forma Wodzisław Śląski
18 Bendowski Marek Grodzisk Wielkopolski Nordic Walking 6,5 km opłacono
19 Berkowska Marzena Zaborów Nordic Walking 6,5 km ZSP Borzęcin Duży opłacono
20 Berkowski Tadeusz Zaborów Nordic Walking 6,5 km ZSP Borzęcin Duży opłacono
21 Besztocha Helena Lędziny Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) Zen Running Team opłacono
22 Besztocha Jadwiga Lędziny Bieg 10 km Zen Running Team opłacono
23 Besztocha Łucja Lędziny Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) Zen Running Team opłacono
24 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 10 km
25 Białas Karol Katowice Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat)
26 BIEL KATARZYNA ŻARKI Bieg 6,5 km Chrzanów Biega opłacono
27 Bielas Michalina Tychy Bieg 6,5 km opłacono
28 Bieniek Rafał Tychy Bieg 6,5 km parkrun Tychy
29 Binda Jacek Bielsko-Biała Bieg 10 km Wataha łączy nas bieganie / No Limits opłacono
30 Biskup Artur Bieruń Bieg 10 km GRYFNO FAMILIA opłacono
31 Blachnik Agnieszka Chorzów Nordic Walking 6,5 km KLACHULE opłacono
32 Blachnik Barbara Katowice Nordic Walking 6,5 km KLACHULE opłacono
33 Boczar Beata Zielona Góra Nordic Walking 6,5 km opłacono
34 Bojarska Barbara Tychy Bieg 6,5 km Warsztat Formy opłacono
35 Boryczka Szymon Miedzyrzecze Bieg 10 km Po Woli do Celu
36 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 6,5 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
37 Brandys Aneta Tychy Bieg 10 km parkrun Tychy opłacono
38 Braś Elżbieta Chrzanów Bieg 6,5 km opłacono
39 Brożek Magdalena Tychy Bieg w parach 6,5 km opłacono
40 Brulińska Wiktoria Chorzów Batory Bieg 6,5 km opłacono
41 Bryła Jarosław Wancerzów Bieg 10 km opłacono
42 Budny Patrycja Ruda Śląska Bieg 6,5 km opłacono
43 Bujak Magdalena Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
44 Bujalska Agata Gościno, pow. kołobrzeski Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat)
45 Bujalska Natalia Gościno Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat)
46 Bula Justyna Tychy Bieg 10 km opłacono
47 Błahut Małgorzata Bielsko-Biała Bieg 10 km
48 Błońska Wioleta Tychy Bieg 10 km opłacono
49 Cetnar Ewelina Cetnar Katowice Bieg 10 km opłacono
50 Cetnar Przemysław Katowice Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) opłacono
51 Charuk Nikodem Rokitnica Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) stamar opłacono
52 Chelicka Ewelina Wodzisław Śląski Bieg 6,5 km
53 Chelicka Maja Wodzisław Śląski Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat)
54 Chmiel Antoni Tychy Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
55 Chmiel Olga Tychy Bieg 6,5 km opłacono
56 Choła Bożena Bytom Bieg 10 km
57 Chronowska Justyna Katowice Bieg 6,5 km opłacono
58 Cichoń Konrad Skawina Bieg 10 km opłacono
59 Cyrus Zosia Rybnik Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
60 Czapla Anna Kisielów Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
61 Czapla Krzysztof Kisielów Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) opłacono
62 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Nordic Walking 6,5 km MK Team
63 Czernik Ania Tychy Bieg 6,5 km
64 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Nordic Walking 6,5 km Run Babys opłacono
65 Danilczuk Agnieszka Oleksin Bieg 6,5 km opłacono
66 Delung Magdalena Ruda Śląska Bieg 6,5 km Piotrowickie Beboki opłacono
67 Doległo Agata Bolęcin Bieg 10 km opłacono
68 Doległo Izabela Bolęcin Bieg 10 km opłacono
69 Drąg Grzegorz Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono
70 Drozdek Edyta Bieruń Nordic Walking 6,5 km
71 Drzyzga Maksymilian Modlnica Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat)
72 Drzyzga Miłosz Modlnica Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat)
73 Duczek Anna Ruda Śląska Bieg 6,5 km opłacono
74 Duda Aniela Zagórze Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) opłacono
75 Duda Paweł Zagórze Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) opłacono
76 Dulęba Daniel Dulęba Sarnów Bieg 6,5 km
77 Dworaczek Nina Bytom Bieg 6,5 km opłacono
78 Dyląg Rafał Skoczów Bieg 10 km opłacono
79 Dyląg Sebastian Tychy Bieg 10 km opłacono
80 Dzienisienko Paulina Piekary Śląskie Bieg 6,5 km opłacono
81 Englisz Adam Mysłowice Bieg 10 km opłacono
82 Fajkis Marcin Tychy Bieg 10 km opłacono
83 Falkowski Marek Białystok Bieg 10 km st4.pl opłacono
84 Ferdek Aleksandra Tychy Bieg 6,5 km opłacono
85 Ficoń Mateusz Ficoń Juszczyna 93 Nordic Walking 6,5 km
86 Filipowski Rafał Kraków Bieg 10 km Filip RUN Team opłacono
87 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg 10 km
88 Gabor Katarzyna Łaziska Górne Bieg 10 km Manaslu outdoor
89 Gabruś Artur czerwionka Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat)
90 Gabruś Iwona Czerwionka Bieg 10 km
91 Gajewski Mariusz Świnoujście Bieg 10 km Sobotni Biegacze Świnoujście opłacono
92 Gazda Dorota Katowice Nordic Walking 6,5 km NW Stadion Śląski opłacono
93 Gaździcka-Wódka Ewa Studzienice Nordic Walking 6,5 km opłacono
94 Gaździcki Stanisław Tarnowskie Góry Nordic Walking 6,5 km opłacono
95 Glanc Joanna Strzebiń Bieg w parach 6,5 km
96 Godzwon Aneta Sosnowiec Bieg 6,5 km
97 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg 10 km
98 Gosiaczewska Anna Oświęcim Bieg 6,5 km Team MZUiM Tychy opłacono
99 GOŁAWSKA EWA Ornontowice Bieg 10 km opłacono
100 Grabda Kinga Olkusz Bieg 6,5 km Piotrowickie Beboki opłacono


Wyświetleń: 18057

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ