Maluch (6-8 lat)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wencki Damian Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie darmowy udział
2 Gohr Jakub Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie darmowy udział
3 Kuhn Zuzanna Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie darmowy udział
4 Wolak Mikołaj Gdańsk Maluch (6-8 lat) darmowy udział
5 KIERSKI MARCEL BOLSZEWO Maluch (6-8 lat) darmowy udział
6 KIERSKA ANASTAZJA BOLSZEWO Maluch (6-8 lat) darmowy udział
7 Bączkowski Filip Gdynia Maluch (6-8 lat) darmowy udział
8 Malchow Tosia Sopot Maluch (6-8 lat) darmowy udział
9 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Maluch (6-8 lat) darmowy udział
10 Potaszkin Jan Gdańsk Maluch (6-8 lat) darmowy udział
11 Grabowski Andrzej Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie darmowy udział
12 Gierszewska Zuzanna Gdańsk Maluch (6-8 lat) Sp 75 Gdańsk darmowy udział
13 Garbacz Agnieszka Gdansk Maluch (6-8 lat) darmowy udział
14 Szyba Dominika Banino Maluch (6-8 lat) darmowy udział
15 Leśnik Karol Gdańsk Maluch (6-8 lat) SP 89 Gdańsk darmowy udział
16 Szostak Mikołaj Gdańsk Maluch (6-8 lat) darmowy udział
17 Dokrzewska Marta Gdynia Maluch (6-8 lat) darmowy udział
18 Rozmus Hania Sopot Maluch (6-8 lat) darmowy udział
19 Cymanowski Marcel Malbork Maluch (6-8 lat) darmowy udział
20 Misztal Oskar Gdynia Maluch (6-8 lat) LKS ZORZA GDYNIA/SP34 Gdynia darmowy udział
21 Michańska Krolina KOWALE Maluch (6-8 lat) darmowy udział
22 Przybyszewski Paweł Gdańsk Maluch (6-8 lat) SP 8 Gdańsk darmowy udział
23 Kosznik Franciszek Gdańsk Maluch (6-8 lat) SP 24 Gdańsk darmowy udział
24 Rybacki Kacper Reda Maluch (6-8 lat) darmowy udział
25 Gondek Lena Rokitnica Maluch (6-8 lat) darmowy udział
26 Elmanowska Joanna Reda Maluch (6-8 lat) darmowy udział
27 Rucińska Agnieszka Gdańsk Maluch (6-8 lat) darmowy udział
28 Czaszyńska Alicja Gdynia Maluch (6-8 lat) Szkoła Podstawowa w Pogórzu darmowy udział
29 Zwatykanicz Ewa Gdynia Maluch (6-8 lat) darmowy udział
30 Mokłowicz Klara Wejherowo Maluch (6-8 lat) Znikajace punkty darmowy udział
31 Krawczyk Nikola GDAŃSK Maluch (6-8 lat) darmowy udział
32 Hering Lena Tczew Maluch (6-8 lat) TALK Junior darmowy udział
33 Tysarczyk Zosia Lublewo Gdańskie Maluch (6-8 lat) Tysar darmowy udział
34 Godlewska Małgorzata Malbork Maluch (6-8 lat) Godlewski Runners darmowy udział
35 Michalska Pola Kosakowo Maluch (6-8 lat) przedszkole nr 4 gdynia darmowy udział
36 Teska Martyna Gdynia Maluch (6-8 lat) LKS ZORZA darmowy udział
37 Wasilke Paulina Reda Maluch (6-8 lat) darmowy udział
38 Wasilke Julia Reda Maluch (6-8 lat) darmowy udział
39 Plavinskaya Aliya Gdynia Maluch (6-8 lat) SGA Gdynia darmowy udział
40 Sitny Nikodem Rumia Maluch (6-8 lat) darmowy udział
41 Wiśniewska Julia Gdynia Maluch (6-8 lat) Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni darmowy udział
42 Wolańska Lena Rumia Maluch (6-8 lat) darmowy udział
43 Majewska Konstancja Gdynia Maluch (6-8 lat) Active Flow darmowy udział
44 Gałuszyńska Nina Gdynia Maluch (6-8 lat) Active Flow darmowy udział
45 Skotniewska Ola Gdynia Maluch (6-8 lat) Active Flow darmowy udział
46 Skotniewska Karolina Gdynia Maluch (6-8 lat) Active Flow darmowy udział


Wyświetleń: 1684

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ