Maluch (6-8 lat)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skrzoska Błażej Gdynia Maluch (6-8 lat) Szkoła podstawowa 45 Gdynia
2 Nawrot Lea Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
3 Nawrot Julia Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
4 Kołpak Antoni Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
5 Tusk Szymon Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
6 Szymańska Maria Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5
7 Szymański Franciszek Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5
8 Malinowska Nadia Sopot Maluch (6-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 8 w Sopocie
9 Woźniakowski Szymon Elbląg Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 17 Elbląg
10 Jersak Bruno Skowarcz Maluch (6-8 lat)
11 WROCŁAWSKA MAJA BANINO Maluch (6-8 lat) SP BANINO
12 Miszewski Antoni Gdańsk Maluch (6-8 lat)
13 Dubert Oliver Bojano Maluch (6-8 lat)
14 Dubert Alexander Bojano Maluch (6-8 lat) Sp Bojano
15 Brożek Kacper Bolszewo Maluch (6-8 lat)
16 Brożek Mikołaj Bolszewo Maluch (6-8 lat)
17 Buko Wiktor Sopot Maluch (6-8 lat) Szkoła podstawowa nr 9 Sopot
18 Arent Pola Gdańsk Maluch (6-8 lat) Arent Team
19 Cierpisz Paweł Reda Maluch (6-8 lat)
20 Stukan Maja Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole 4 w Sopocie
21 Bocian Nikodem Gdynia Maluch (6-8 lat) Przedszkole Bajeczka nr 31 w Gdyni
22 Szmagaj Nadia Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
23 Piekarek Antoni Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
24 Pachnik Tymon sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie
25 Janiszewska Kinga Banino Maluch (6-8 lat) Szkola Podstawowa Banino
26 Huzjak David Gdansk Maluch (6-8 lat)
27 Paczkowski Wojtek WEJHEROWO Maluch (6-8 lat)
28 Błaszczuk Julian Gdynia Maluch (6-8 lat) TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia
29 Blumkowska Lilianna Rumia Maluch (6-8 lat)
30 Witkowska Blanka Gdańsk Maluch (6-8 lat) UKS "DWÓJKA MORENA" Gdańsk
31 Ryfa Zuzanna Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
32 Czapowiecka Nadia Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
33 Ponke Klaudia Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
34 Wątka Zuzanna Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
35 Surkont Kajetan Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
36 Kołtuńska Igor 2013-02-11 Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
37 Kołtuńska Iga Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
38 Selewska Magdalena Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
39 Kozikowski Łukasz Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
40 KRUK Maja GDYNIA Maluch (6-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni
41 Sajna Slawek Wejherowo Maluch (6-8 lat)
42 Sirocki Miłosz Luzino Maluch (6-8 lat)
43 Grabowski Oskar Gdańsk Maluch (6-8 lat) familytime.pl
44 Barzowski Jakub Gdańsk Maluch (6-8 lat) Szkoła podstawowa nr 82
45 Wegrzyn Marcin Gdańsk Maluch (6-8 lat) Qumple
46 Kossecka Maja Knybawa Maluch (6-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie
47 Ziemiaszewski Hania Juszkowo Maluch (6-8 lat) Przedszkole Geniusz Pruszcz Gdański
48 Prabucka Adrianna Wejherowo Maluch (6-8 lat) Szkoła Wejherowo
49 Konkol Agata Bolszewo Maluch (6-8 lat)
50 Klas Natan Bolszewo Maluch (6-8 lat) Szkoła Bolszewo
51 Karczewska Krystyna Sopot Maluch (6-8 lat)
52 Wencki Damian Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie
53 Gohr Jakub Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie
54 Kortalla Zofia Sopot Maluch (6-8 lat)
55 Kuhn Zuzanna Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie
56 Wolak Mikołaj Gdańsk Maluch (6-8 lat)
57 KIERSKI MARCEL BOLSZEWO Maluch (6-8 lat)
58 KIERSKA ANASTAZJA BOLSZEWO Maluch (6-8 lat)
59 Bączkowski Filip Gdynia Maluch (6-8 lat)
60 Malchow Tosia Sopot Maluch (6-8 lat)
61 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Maluch (6-8 lat)
62 Potaszkin Jan Gdańsk Maluch (6-8 lat)
63 Grabowski Andrzej Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie
64 Gierszewska Zuzanna Gdańsk Maluch (6-8 lat) Sp 75 Gdańsk
65 Garbacz Agnieszka Gdansk Maluch (6-8 lat)
66 Szyba Dominika Banino Maluch (6-8 lat)
67 Leśnik Karol Gdańsk Maluch (6-8 lat) SP 89 Gdańsk
68 Szostak Mikołaj Gdańsk Maluch (6-8 lat)
69 Dokrzewska Marta Gdynia Maluch (6-8 lat)
70 Rozmus Hania Sopot Maluch (6-8 lat)
71 Cymanowski Marcel Malbork Maluch (6-8 lat)
72 Misztal Oskar Gdynia Maluch (6-8 lat) LKS ZORZA GDYNIA/SP34 Gdynia
73 Michańska Krolina KOWALE Maluch (6-8 lat)
74 Przybyszewski Paweł Gdańsk Maluch (6-8 lat) SP 8 Gdańsk
75 Kosznik Franciszek Gdańsk Maluch (6-8 lat) SP 24 Gdańsk
76 Rybacki Kacper Reda Maluch (6-8 lat)
77 Gondek Lena Rokitnica Maluch (6-8 lat)
78 Elmanowska Joanna Reda Maluch (6-8 lat)
79 Rucińska Agnieszka Gdańsk Maluch (6-8 lat)
80 Czaszyńska Alicja Gdynia Maluch (6-8 lat) Szkoła Podstawowa w Pogórzu
81 Zwatykanicz Ewa Gdynia Maluch (6-8 lat)
82 Mokłowicz Klara Wejherowo Maluch (6-8 lat) Znikajace punkty
83 Krawczyk Nikola GDAŃSK Maluch (6-8 lat)
84 Hering Lena Tczew Maluch (6-8 lat) TALK Junior
85 Tysarczyk Zosia Lublewo Gdańskie Maluch (6-8 lat) Tysar
86 Godlewska Małgorzata Malbork Maluch (6-8 lat) Godlewski Runners
87 Michalska Pola Kosakowo Maluch (6-8 lat) przedszkole nr 4 gdynia
88 Teska Martyna Gdynia Maluch (6-8 lat) LKS ZORZA
89 Plavinskaya Aliya Gdynia Maluch (6-8 lat) SGA Gdynia
90 Sitny Nikodem Rumia Maluch (6-8 lat)
91 Wiśniewska Julia Gdynia Maluch (6-8 lat) Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni
92 Wolańska Lena Rumia Maluch (6-8 lat)
93 Majewska Konstancja Gdynia Maluch (6-8 lat) Active Flow
94 Gałuszyńska Nina Gdynia Maluch (6-8 lat) Active Flow
95 Skotniewska Ola Gdynia Maluch (6-8 lat) Active Flow
96 Skotniewska Karolina Gdynia Maluch (6-8 lat) Active Flow


Wyświetleń: 6011

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ