Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bugalski Kacper | Narkowy | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | ||
2 | Furmańska EWA | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | SP 16 Gdynia | |
3 | Górski Łukasz | Narkowy | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | ||
4 | Górski Robert | Narkowy | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | ||
5 | Gołąbowicz Oliwia | Lębork | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
6 | Głowacki Szymon | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | MUKOwaleczni | |
7 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | Sp. 48 Gdańsk | |
8 | Kamińska Natalia | Sopot | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | Sp 8 Sopot | |
9 | KOKOSZKA KACPER | GDAŃSK | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | ||
10 | Kosznik Maciej | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | Portowiec Gdańsk | |
11 | Kubicka Amelia | Banino | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
12 | Maszota Przemek | Rozłazino | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
13 | Metera Ola | Lębork | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
14 | Mocarska Weronika | Banino | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
15 | nietupski jakub | sopot | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | ||
16 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
17 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | SP 39 Gdynia/GENETIX Team | |
18 | Rokita Maja | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | LKS Zorza Gdynia | |
19 | Siuda Franek | Banino | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
20 | Szostak Gabriela | Gdańsk | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | ||
21 | Teska Lena | Banino | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
22 | Thrun Kamil | Banino | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
23 | Thrun Kamil | Banino | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
24 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | ||
25 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | ||
26 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | SP1 Elbląg | |
27 | Wanionek Mateusz | Banino | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
28 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | SP17 | |
29 | Woźniak Martyna | Banino | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
30 | Zakrzewski Filip | Banino | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | UKS Lekkoatletyka Banino | |
31 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | LKS ZORZA GDYNIA/LO 2 GDYNIA | |
32 | Zwatykanicz Julia | Gdynia | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | ||
33 | Złoch Natalia | Lębork | Polska | Młodzieżowy (13-15 lat) | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego |
Wyświetleń: 13580