Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skotniewska Karolina Gdynia Maluch (6-8 lat) Active Flow
2 Skotniewska Ola Gdynia Maluch (6-8 lat) Active Flow
3 Gałuszyńska Nina Gdynia Maluch (6-8 lat) Active Flow
4 Majewska Konstancja Gdynia Maluch (6-8 lat) Active Flow
5 Wolańska Lena Rumia Maluch (6-8 lat)
6 Wiśniewska Julia Gdynia Maluch (6-8 lat) Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni
7 Sitny Nikodem Rumia Maluch (6-8 lat)
8 Plavinskaya Aliya Gdynia Maluch (6-8 lat) SGA Gdynia
9 Teska Martyna Gdynia Maluch (6-8 lat) LKS ZORZA
10 Michalska Pola Kosakowo Maluch (6-8 lat) przedszkole nr 4 gdynia
11 Godlewska Małgorzata Malbork Maluch (6-8 lat) Godlewski Runners
12 Tysarczyk Zosia Lublewo Gdańskie Maluch (6-8 lat) Tysar
13 Hering Lena Tczew Maluch (6-8 lat) TALK Junior
14 Krawczyk Nikola GDAŃSK Maluch (6-8 lat)
15 Mokłowicz Klara Wejherowo Maluch (6-8 lat) Znikajace punkty
16 Zwatykanicz Ewa Gdynia Maluch (6-8 lat)
17 Czaszyńska Alicja Gdynia Maluch (6-8 lat) Szkoła Podstawowa w Pogórzu
18 Rucińska Agnieszka Gdańsk Maluch (6-8 lat)
19 Elmanowska Joanna Reda Maluch (6-8 lat)
20 Gondek Lena Rokitnica Maluch (6-8 lat)
21 Rybacki Kacper Reda Maluch (6-8 lat)
22 Kosznik Franciszek Gdańsk Maluch (6-8 lat) SP 24 Gdańsk
23 Przybyszewski Paweł Gdańsk Maluch (6-8 lat) SP 8 Gdańsk
24 Michańska Krolina KOWALE Maluch (6-8 lat)
25 Misztal Oskar Gdynia Maluch (6-8 lat) LKS ZORZA GDYNIA/SP34 Gdynia
26 Cymanowski Marcel Malbork Maluch (6-8 lat)
27 Rozmus Hania Sopot Maluch (6-8 lat)
28 Dokrzewska Marta Gdynia Maluch (6-8 lat)
29 Szostak Mikołaj Gdańsk Maluch (6-8 lat)
30 Leśnik Karol Gdańsk Maluch (6-8 lat) SP 89 Gdańsk
31 Szyba Dominika Banino Maluch (6-8 lat)
32 Garbacz Agnieszka Gdansk Maluch (6-8 lat)
33 Gierszewska Zuzanna Gdańsk Maluch (6-8 lat) Sp 75 Gdańsk
34 Grabowski Andrzej Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie
35 Potaszkin Jan Gdańsk Maluch (6-8 lat)
36 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Maluch (6-8 lat)
37 Malchow Tosia Sopot Maluch (6-8 lat)
38 Bączkowski Filip Gdynia Maluch (6-8 lat)
39 KIERSKA ANASTAZJA BOLSZEWO Maluch (6-8 lat)
40 KIERSKI MARCEL BOLSZEWO Maluch (6-8 lat)
41 Wolak Mikołaj Gdańsk Maluch (6-8 lat)
42 Kuhn Zuzanna Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie
43 Kortalla Zofia Sopot Maluch (6-8 lat)
44 Gohr Jakub Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie
45 Wencki Damian Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie
46 Karczewska Krystyna Sopot Maluch (6-8 lat)
47 Klas Natan Bolszewo Maluch (6-8 lat) Szkoła Bolszewo
48 Konkol Agata Bolszewo Maluch (6-8 lat)
49 Prabucka Adrianna Wejherowo Maluch (6-8 lat) Szkoła Wejherowo
50 Ziemiaszewski Hania Juszkowo Maluch (6-8 lat) Przedszkole Geniusz Pruszcz Gdański
51 Kossecka Maja Knybawa Maluch (6-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie
52 Wegrzyn Marcin Gdańsk Maluch (6-8 lat) Qumple
53 Barzowski Jakub Gdańsk Maluch (6-8 lat) Szkoła podstawowa nr 82
54 Grabowski Oskar Gdańsk Maluch (6-8 lat) familytime.pl
55 Sirocki Miłosz Luzino Maluch (6-8 lat)
56 Sajna Slawek Wejherowo Maluch (6-8 lat)
57 KRUK Maja GDYNIA Maluch (6-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni
58 Kozikowski Łukasz Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
59 Selewska Magdalena Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
60 Kołtuńska Iga Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
61 Kołtuńska Igor 2013-02-11 Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
62 Surkont Kajetan Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
63 Wątka Zuzanna Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
64 Ponke Klaudia Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
65 Czapowiecka Nadia Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
66 Ryfa Zuzanna Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
67 Witkowska Blanka Gdańsk Maluch (6-8 lat) UKS "DWÓJKA MORENA" Gdańsk
68 Blumkowska Lilianna Rumia Maluch (6-8 lat)
69 Błaszczuk Julian Gdynia Maluch (6-8 lat) TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia
70 Paczkowski Wojtek WEJHEROWO Maluch (6-8 lat)
71 Huzjak David Gdansk Maluch (6-8 lat)
72 Janiszewska Kinga Banino Maluch (6-8 lat) Szkola Podstawowa Banino
73 Pachnik Tymon sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5 w Sopocie
74 Piekarek Antoni Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
75 Szmagaj Nadia Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
76 Bocian Nikodem Gdynia Maluch (6-8 lat) Przedszkole Bajeczka nr 31 w Gdyni
77 Stukan Maja Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole 4 w Sopocie
78 Cierpisz Paweł Reda Maluch (6-8 lat)
79 Arent Pola Gdańsk Maluch (6-8 lat) Arent Team
80 Buko Wiktor Sopot Maluch (6-8 lat) Szkoła podstawowa nr 9 Sopot
81 Brożek Mikołaj Bolszewo Maluch (6-8 lat)
82 Brożek Kacper Bolszewo Maluch (6-8 lat)
83 Dubert Alexander Bojano Maluch (6-8 lat) Sp Bojano
84 Dubert Oliver Bojano Maluch (6-8 lat)
85 Miszewski Antoni Gdańsk Maluch (6-8 lat)
86 WROCŁAWSKA MAJA BANINO Maluch (6-8 lat) SP BANINO
87 Jersak Bruno Skowarcz Maluch (6-8 lat)
88 Woźniakowski Szymon Elbląg Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 17 Elbląg
89 Malinowska Nadia Sopot Maluch (6-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 8 w Sopocie
90 Szymański Franciszek Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5
91 Szymańska Maria Sopot Maluch (6-8 lat) Przedszkole nr 5
92 Tusk Szymon Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
93 Kołpak Antoni Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
94 Nawrot Julia Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
95 Nawrot Lea Banino Maluch (6-8 lat) UKS Lekkoatletyka Banino
96 Skrzoska Błażej Gdynia Maluch (6-8 lat) Szkoła podstawowa 45 Gdynia
97 Wysocka Łucja Gdańsk Mini Maluch (3-5 lat)
98 Moska Franciszek Wejherowo Mini Maluch (3-5 lat)
99 Moska Zofia Wejherowo Mini Maluch (3-5 lat)
100 Mleczek Tobiasz Gdansk Mini Maluch (3-5 lat)


Wyświetleń: 7197

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ