Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 torlop Kornelia Gdańsk Młodzieżowy (9-12 lat)
2 Wolańska Lena Rumia Maluch (6-8 lat)
3 Bujarski Adam Gdansk Mini Maluch (3-5 lat)
4 Wolańska Julia Rumia Młodzieżowy (9-12 lat)
5 Sawicki Janek Kniewo Mini Maluch (3-5 lat)
6 Brożek Marta Bolszewo Mini Maluch (3-5 lat)
7 Brożek Mikołaj Bolszewo Maluch (6-8 lat)
8 KOKOSZKA KACPER GDAŃSK Młodzieżowy (13-15 lat)
9 Brożek Kacper Bolszewo Maluch (6-8 lat)
10 Jażdżewski Jonatan Lębork Młodzieżowy (9-12 lat)
11 Tokarska Laura Gdynia Młodzieżowy (13-15 lat)
12 Tokarska Wiktoria Gdynia Młodzieżowy (13-15 lat)
13 Grabowski Ignacy Sopot Mini Maluch (3-5 lat)
14 Mleczek Tobiasz Gdansk Mini Maluch (3-5 lat)
15 Mleczek Martynka Gdansk Młodzieżowy (9-12 lat)
16 Mleczek Tosia Gdansk Młodzieżowy (9-12 lat)
17 Krygowski Wojciech Tuchola Młodzieżowy (9-12 lat)
18 Blumkowska Lilianna Rumia Maluch (6-8 lat)
19 Blumkowski Leon Rumia Mini Maluch (3-5 lat)
20 Malchow Helena Sopot Mini Maluch (3-5 lat)
21 Sajna Slawek Wejherowo Maluch (6-8 lat)
22 Kobus Zuzanna Wejherowo Mini Maluch (3-5 lat)
23 Krawczyk Nikola GDAŃSK Maluch (6-8 lat)
24 Sielski Krzysztof gdynia Mini Maluch (3-5 lat)
25 Kowalczyk Róża Tczew Młodzieżowy (9-12 lat)
26 ŚWIERZB Franciszek Dębogórze Mini Maluch (3-5 lat)
27 Dokrzewska Marta Gdynia Maluch (6-8 lat)
28 Rozmus Hania Sopot Maluch (6-8 lat)
29 Dokrzewska Julia Gdynia Mini Maluch (3-5 lat)
30 Sirocki Miłosz Luzino Maluch (6-8 lat)
31 Rozmus Filip Sopot Młodzieżowy (9-12 lat)
32 Rybacki Kacper Reda Maluch (6-8 lat)
33 Rybacki Kuba Reda Mini Maluch (3-5 lat)
34 Dubert Oliver Bojano Maluch (6-8 lat)
35 Rucińska Agnieszka Gdańsk Maluch (6-8 lat)
36 Elmanowska Joanna Reda Maluch (6-8 lat)
37 Stradomska Oliwia Gdańsk Młodzieżowy (9-12 lat)
38 Elmanowska Natalia Reda Mini Maluch (3-5 lat)
39 Szostak Mikołaj Gdańsk Maluch (6-8 lat)
40 Pawlicki Tymoteusz Gdynia Mini Maluch (3-5 lat)
41 Szostak Gabriela Gdańsk Młodzieżowy (13-15 lat)
42 Tuchanowski Aleksander Pruszcz Gdańsku Młodzieżowy (9-12 lat)
43 Rajewski Patryk Tczew Młodzieżowy (9-12 lat)
44 Gondek Lena Rokitnica Maluch (6-8 lat)
45 Kortalla Zofia Sopot Maluch (6-8 lat)
46 Kortalla Zuzanna Sopot Mini Maluch (3-5 lat)
47 Pancikiewicz Pola Sopot Mini Maluch (3-5 lat)
48 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Młodzieżowy (9-12 lat)
49 Szypiłko Nikodem Banino Mini Maluch (3-5 lat)
50 Bugalska Kinga Narkowy Młodzieżowy (9-12 lat)
51 Bugalski Kacper Narkowy Młodzieżowy (13-15 lat)
52 Potaszkin Jan Gdańsk Maluch (6-8 lat)
53 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Maluch (6-8 lat)
54 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Mini Maluch (3-5 lat)
55 Rumkowska Nikola gdynia Mini Maluch (3-5 lat)
56 Górski Robert Narkowy Młodzieżowy (13-15 lat)
57 Wolak Mikołaj Gdańsk Maluch (6-8 lat)
58 Rajewski Krzysztof Narkowy Młodzieżowy (9-12 lat)
59 Zwatykanicz Ewa Gdynia Maluch (6-8 lat)
60 Górski Łukasz Narkowy Młodzieżowy (13-15 lat)
61 Zwatykanicz Julia Gdynia Młodzieżowy (13-15 lat)
62 Konkol Agata Bolszewo Maluch (6-8 lat)
63 Paczkowski Wojtek WEJHEROWO Maluch (6-8 lat)
64 Karczewska Krystyna Sopot Maluch (6-8 lat)
65 Cymanowski Marcel Malbork Maluch (6-8 lat)
66 Michańska Krolina KOWALE Maluch (6-8 lat)
67 Miszewski Antoni Gdańsk Maluch (6-8 lat)
68 Leśnik Mateusz Gdańsk Mini Maluch (3-5 lat)
69 Malchow Tosia Sopot Maluch (6-8 lat)
70 Szyba Dominika Banino Maluch (6-8 lat)
71 Wołoszyk Kinga Narkowy Młodzieżowy (9-12 lat)
72 Szyba Filip Banino Mini Maluch (3-5 lat)
73 Radtke Liliana Gdynia Młodzieżowy (9-12 lat)
74 Huzjak David Gdansk Maluch (6-8 lat)
75 Witkowiak Natalia Gdynia Młodzieżowy (9-12 lat)
76 Wera Dominik PRUSZCZ GDAŃSKI Młodzieżowy (9-12 lat)
77 KIERSKA ANASTAZJA BOLSZEWO Maluch (6-8 lat)
78 Wera Paulina PRUSZCZ GDAŃSKI Mini Maluch (3-5 lat)
79 KIERSKI MARCEL BOLSZEWO Maluch (6-8 lat)
80 Jersak Bruno Skowarcz Maluch (6-8 lat)
81 Jersak Bartosz Skowarcz Młodzieżowy (9-12 lat)
82 Gołębiewska Emilia Sopot Mini Maluch (3-5 lat)
83 Cierpisz Paweł Reda Maluch (6-8 lat)
84 Kwarciak Bartłomiej Mosty Młodzieżowy (9-12 lat)
85 nietupski adam sopot Młodzieżowy (9-12 lat)
86 Bączkowski Filip Gdynia Maluch (6-8 lat)
87 Klimek Katarzyna KRAKÓW Mini Maluch (3-5 lat)
88 nietupski jakub sopot Młodzieżowy (13-15 lat)
89 Wysocka Łucja Gdańsk Mini Maluch (3-5 lat)
90 Kierszka Ignacy Gdynia Młodzieżowy (9-12 lat)
91 Moska Franciszek Wejherowo Mini Maluch (3-5 lat)
92 Moska Zofia Wejherowo Mini Maluch (3-5 lat)
93 Sitny Nikodem Rumia Maluch (6-8 lat)
94 Garbacz Agnieszka Gdansk Maluch (6-8 lat)
95 Garbacz SZYMON Gdansk Młodzieżowy (9-12 lat)
96 Stankiewicz-Drozd Helena Sopot Młodzieżowy (9-12 lat)
97 Dragan Blanka GDYNIA Młodzieżowy (9-12 lat)
98 Jastrzębski Wiktor Gdańsk Mini Maluch (3-5 lat)
99 Zawadzińska Maja Radunica Mini Maluch (3-5 lat)
100 Zawadziński Oliwier Radunica Mini Maluch (3-5 lat)


Wyświetleń: 7213

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ