100m-dziewczeta.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Dystans Klub Miejscowość
1 297 LIGARZEWSKA LILIANA K biegi dzieci 100m
2 54 WYSOCKA ŁUCJA K biegi dzieci 100m GDAŃSK
3 276 KOWALSKA ZOFIA K biegi dzieci 100m BANINO
4 31 LEWANDOWSKA LENA K biegi dzieci 100m PRZEDSZKOLE NR 5 W SOPOCIE SOPOT
5 18 JANISZEWSKA MICHALINA K biegi dzieci 100m PRZEDSZKOLE TĘCZOWA PRZYGODA BANINO
6 34 METERA ANNA K biegi dzieci 100m LKB IM.BRACI PETK LĘBORK /LEKKAATLETYKA DLA KAŻDEGO LĘBORK
7 55 YANKOVSKAYA AGNIESZKA K biegi dzieci 100m KLUB SPORTOWY DED KALININGRAD
8 13 GAŁUSZYŃSKA MAJA K biegi dzieci 100m ACTIVE FLOW GDYNIA
9 7 BUŚKO NINA K biegi dzieci 100m PRZEDSZKOLE 36 W GDYNI, ZŁOTA RYBKA GDYNIA
10 45 RYGLISZYN MAJA K biegi dzieci 100m PLUSZOWY MISIACZEK GDYNIA
11 40 PIEKAREK ANIELA K biegi dzieci 100m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
12 32 MALCHOW HELENA K biegi dzieci 100m SOPOT
13 29 LEŚNIK BLANKA K biegi dzieci 100m PRZEDSZKOLE NR 64 GDAŃSK GDAŃSK
14 21 KLIMEK KATARZYNA K biegi dzieci 100m KRAKÓW
15 16 GRZESIK LENA K biegi dzieci 100m PP PRZYSTANEK PRZYGODA BANINO
16 4 BROŻEK MARTA K biegi dzieci 100m BOLSZEWO
17 42 PONKE JULIA K biegi dzieci 100m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
18 275 GOŻDZIKIEWICZ HANNA K biegi dzieci 100m SOPOT
19 1 ARENT NELA K biegi dzieci 100m ARENT TEAM GDAŃSK
20 38 PANCIKIEWICZ POLA K biegi dzieci 100m SOPOT
21 24 KORTALLA ZUZANNA K biegi dzieci 100m SOPOT
PK 268 WLAZŁOWSKA NADIA K bieg dzieci 600m SP17 GDYNIA
PK 280 SALAMON HELENA K bieg dzieci 200m GDAŃSK

100m-chlopcy.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Dystans Klub Miejscowość
1 9 CHOJNACKI MIKOŁAJ M biegi dzieci 100m PRZEDSZKOLE 12 SOPOT SOPOT
2 28 LEJK JAKUB M biegi dzieci 100m PRZEDSZKOLE 43 JANTAREK GDYNIA
3 146 ZAWŁOCKI JAN M biegi dzieci 100m JASIO TEAM TCZEW
4 23 KOŁPAK ZENON M biegi dzieci 100m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
5 48 SIELSKI KRZYSZTOF M biegi dzieci 100m GDYNIA
6 33 MALINOWSKI MICHAŁ M biegi dzieci 100m PRZEDSZKOLE NR 8 SOPOT
7 5 BUJARSKI ADAM M biegi dzieci 100m GDANSK
8 6 BUKO OSKAR M biegi dzieci 100m SOPOCKI KLUB MALUCHA SOPOT
9 30 LEŚNIK MATEUSZ M biegi dzieci 100m GDAŃSK
10 15 GRABOWSKI IGNACY M biegi dzieci 100m SOPOT
11 20 JASTRZĘBSKI WIKTOR M biegi dzieci 100m GDAŃSK

200m-dziewczeta.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Dystans Klub Miejscowość
1 72 GAŁUSZYŃSKA NINA K bieg dzieci 200m ACTIVE FLOW GDYNIA
2 133 TESKA MARTYNA K bieg dzieci 200m LKS ZORZA GDYNIA
3 142 WOLAŃSKA LENA K bieg dzieci 200m RUMIA
4 123 SKOTNIEWSKA KAROLINA K bieg dzieci 200m ACTIVE FLOW GDYNIA
5 101 MAJEWSKA KONSTANCJA K bieg dzieci 200m ACTIVE FLOW GDYNIA
6 131 SZYMAŃSKA MARIA K bieg dzieci 200m PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
7 68 DOKRZEWSKA MARTA K bieg dzieci 200m GDYNIA
8 102 MALCHOW TOSIA K bieg dzieci 200m SOPOT
9 75 GODLEWSKA MAŁGORZATA K bieg dzieci 200m GODLEWSKI RUNNERS MALBORK
10 103 MALINOWSKA NADIA K bieg dzieci 200m SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W SOPOCIE SOPOT
11 144 WROCŁAWSKA MAJA K bieg dzieci 200m SP BANINO BANINO
12 136 WĄTKA ZUZANNA K bieg dzieci 200m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
13 78 GONDEK LENA K bieg dzieci 200m ROKITNICA
14 83 JANISZEWSKA KINGA K bieg dzieci 200m SZKOLA PODSTAWOWA BANINO BANINO
15 90 KOŁTUŃSKA IGA K bieg dzieci 200m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
16 94 KOSSECKA MELANIA K bieg dzieci 200m PRZEDSZKOLE W CZARLINIE KNYBAWA
17 119 RYFA ZUZANNA K bieg dzieci 200m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
18 128 SZMAGAJ NADIA K bieg dzieci 200m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
19 97 KRAWCZYK NIKOLA K bieg dzieci 200m GDAŃSK
20 108 MOKŁOWICZ KLARA K bieg dzieci 200m ZNIKAJACE PUNKTY WEJHEROWO
21 126 STUKAN MAJA K bieg dzieci 200m PRZEDSZKOLE 4 W SOPOCIE SOPOT
22 92 KONKOL AGATA K bieg dzieci 200m BOLSZEWO
23 290
24 114 PONKE KLAUDIA K bieg dzieci 200m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
25 67 CZAPOWIECKA NADIA K bieg dzieci 200m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
26 93 KORTALLA ZOFIA K bieg dzieci 200m SOPOT
27 85 KARCZEWSKA KRYSTYNA K bieg dzieci 200m SOPOT
PK 208 ROZMUS HANIA K bieg dzieci 400m SOPOT

200m-chlopcy.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Dystans Klub Miejscowość
1 283 DREWNIAK OSKAR M bieg dzieci 200m SOPOT
2 117 PRZYBYSZEWSKI PAWEŁ M bieg dzieci 200m SP 8 GDAŃSK GDAŃSK
3 96 KOZIKOWSKI ŁUKASZ M bieg dzieci 200m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
4 66 CYMANOWSKI MARCEL M bieg dzieci 200m MALBORK
5 278 SALAMON FRANCISZEK M bieg dzieci 200m GDAŃSK
6 82 HUZJAK DAVID M bieg dzieci 200m GDANSK
7 107 MISZTAL OSKAR M bieg dzieci 200m LKS ZORZA GDYNIA/SP34 GDYNIA GDYNIA
8 132 SZYMAŃSKI FRANCISZEK M bieg dzieci 200m PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
9 141 WOLAK MIKOŁAJ M bieg dzieci 200m GDAŃSK
10 134 TUSK SZYMON M bieg dzieci 200m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
11 292 RÓŻYCKI MICHAŁ M bieg dzieci 200m
12 79 GRABOWSKI ANDRZEJ M bieg dzieci 200m PRZEDSZKOLE NR 5 W SOPOCIE SOPOT
13 106 MISZEWSKI ANTONI M bieg dzieci 200m GDAŃSK
14 291 RÓŻYCKI GABRIEL M bieg dzieci 200m
15 143 WOŹNIAKOWSKI SZYMON M bieg dzieci 200m PRZEDSZKOLE NR 17 ELBLĄG ELBLĄG
16 91 KOŁTUŃSKA IGOR M bieg dzieci 200m UKS LEKKOATLETYKA BANINO 2013-02-11
17 64 BUKO WIKTOR M bieg dzieci 200m SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 SOPOT SOPOT
18 115 POTASZKIN JAN M bieg dzieci 200m GDAŃSK
19 294 KALISZ LEON M bieg dzieci 200m
20 138 WENCKI DAMIAN M bieg dzieci 200m PRZEDSZKOLE NR 5 W SOPOCIE SOPOT
21 76 GOHR JAKUB M bieg dzieci 200m PRZEDSZKOLE NR 5 W SOPOCIE SOPOT
22 110 PACHNIK TYMON M bieg dzieci 200m PRZEDSZKOLE NR 5 W SOPOCIE SOPOT
23 65 CIERPISZ PAWEŁ M bieg dzieci 200m REDA
24 100 LEŚNIK KAROL M bieg dzieci 200m SP 89 GDAŃSK GDAŃSK
25 279 SALAMON RYSZARD M bieg dzieci 200m GDAŃSK
26 112 PIEKAREK ANTONI M bieg dzieci 200m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
27 62 BROŻEK KACPER M bieg dzieci 200m BOLSZEWO
28 61 BOCIAN NIKODEM M bieg dzieci 200m PRZEDSZKOLE BAJECZKA NR 31 W GDYNI GDYNIA
29 125 SKRZOSKA BŁAŻEJ M bieg dzieci 200m SZKOŁA PODSTAWOWA 45 GDYNIA GDYNIA
30 122 SITNY NIKODEM M bieg dzieci 200m RUMIA
31 289 PASZKA BARTOSZ M bieg dzieci 200m GDYNIA
32 63 BROŻEK MIKOŁAJ M bieg dzieci 200m BOLSZEWO
33 60 BŁASZCZUK JULIAN M bieg dzieci 200m TRIMAMA / PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA GDYNIA
34 88 KLAS NATAN M bieg dzieci 200m SZKOŁA BOLSZEWO BOLSZEWO
35 57 BARZOWSKI JAKUB M bieg dzieci 200m SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 GDAŃSK
36 89 KOŁPAK ANTONI M bieg dzieci 200m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
PK 296 JANUSZKIEWICZ TYMON M bieg dzieci 400m

400m-dziewczeta.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Dystans Klub Miejscowość
1 213 TESKA PATRYCJA K bieg dzieci 400m LKS ZORZA GDYNIA
2 180 KROMELITSKAYA ANNA K bieg dzieci 400m KLUB SPORTOWY DED KALININGRAD
3 298 JANUSZKIEWICZ KINGA K bieg dzieci 400m GDAŃSK
4 218 TROCHIMCZUK MICHALINA K bieg dzieci 400m SP1 ELBLĄG ELBLĄG
5 166 JASIONOWSKA PAULINA K bieg dzieci 400m SP 16 GDYNIA GDYNIA
6 193 MOKŁOWICZ ELIZA K bieg dzieci 400m ZNIKAJĄCE PUNKTY WEJHEROWO
7 234 ŻMIJA MICHALINA K bieg dzieci 400m LKB IM.BRACI PETK LĘBORK /LEKKAATLETYKA DLA KAŻDEGO LĘBORK
8 196 NICEWICZ JULIA K bieg dzieci 400m UKS NAVIGO SOPOT
9 299 WANIONEK ANNA K bieg dzieci 400m
10 225 WITOSLAWSKA WERONIKA K bieg dzieci 400m SP 75 GDAŃSK GDANSK
11 227 WOŹNIAK MILENA K bieg dzieci 400m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
12 210 STANKIEWICZ-DROZD HELENA K bieg dzieci 400m SOPOT
13 154 BRZOSKOWSKA YAGODA K bieg dzieci 400m UKS NAVIGO SOPOT
14 155 BUGALSKA KINGA K bieg dzieci 400m NARKOWY
15 171 KIELAS MAJA K bieg dzieci 400m UKS NAVIGO GDANSK
16 282 KOŁODZIEJSKA NATALIA K bieg dzieci 400m GDAŃSK
17 204 RADTKE LILIANA K bieg dzieci 400m GDYNIA
18 161 FURMAŃSKA ALICJA K bieg dzieci 400m SP 16 GDYNIA GDYNIA
19 175 KONKOL MAJA K bieg dzieci 400m SZKOŁA BOLSZEWO BOLSZEWO
20 176 KOSSECKA MAJA K bieg dzieci 400m SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W TCZEWIE KNYBAWA
21 181 KRUK MAJA K bieg dzieci 400m SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W GDYNI GDYNIA
22 217 TORLOP KORNELIA K bieg dzieci 400m GDAŃSK
23 149 ARENT POLA K bieg dzieci 400m ARENT TEAM GDAŃSK
24 226 WOLAŃSKA JULIA K bieg dzieci 400m RUMIA
25 201 PRABUCKA ADRIANNA K bieg dzieci 400m SZKOŁA WEJHEROWO WEJHEROWO
PK 235 BRZOSTEK PATRYCJA K bieg dzieci 600m SP 1 SOPOT SOPOT
PK 295 GIERSZEWSKA LENA K bieg dzieci 200m
PK 117 PRZYBYSZEWSKI PAWEŁ M bieg dzieci 200m SP 8 GDAŃSK GDAŃSK

400-m-chlopcy.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Dystans Klub Miejscowość
1 167 JAŻDŻEWSKI JONATAN M bieg dzieci 400m LĘBORK
2 190 METERA KONRAD M bieg dzieci 400m LKB IM.BRACI PETK LĘBORK /LEKKAATLETYKA DLA KAŻDEGO LĘBORK
3 228 WROCŁAWSKI MATEUSZ M bieg dzieci 400m SP BANINO BANINO
4 232 ZAYTSEV VASILII M bieg dzieci 400m KLUB SPORTOWY DED KALININGRAD
5 215 TOKARCZYK PIOTR M bieg dzieci 400m UKS LEKKOATLETYKA BANINO GDYNIA
6 164 GRZEGORZEWSKI FRANCISZEK M bieg dzieci 400m UKS NAVIGO GDAŃSK
7 187 LEWANDOWSKI MIŁOSZ M bieg dzieci 400m SZKOLA PODSTAWOWA NR 7 SOPOT SOPOT
8 170 KELLER GRACJAN M bieg dzieci 400m ZNIKAJACE PUNKTY KARCZEMKI
9 168 JERSAK BARTOSZ M bieg dzieci 400m SKOWARCZ
10 216 TORBICKI ANTONI M bieg dzieci 400m LKB IM.BRACI PETK LĘBORK /LEKKAATLETYKA DLA KAŻDEGO LĘBORK
11 160 DRZYCIMSKI FILIP M bieg dzieci 400m SP 76 GDAŃSK GDAŃSK
12 300 WANIONEK TYMOTEUSZ M bieg dzieci 400m BANINO
13 221 WĄTKA JAKUB M bieg dzieci 400m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
14 198 PACHNIK SZYMON M bieg dzieci 400m SP NR 7 SOPOT SOPOT
15 188 MAJCHRZAKOWSKI OLEG M bieg dzieci 400m UKS NAVIGO SOPOT
16 205 RAJEWSKI KRZYSZTOF M bieg dzieci 400m NARKOWY
17 153 BRZEZIK MICHAŁ M bieg dzieci 400m POLIPACK TEAM GWE GOŚCICINO
18 183 KRYGOWSKI WOJCIECH M bieg dzieci 400m TUCHOLA
19 169 KASZCZUK JAŚ M bieg dzieci 400m UKS NAVIGO GDANSK
20 202 PRABUCKI NIKODEM M bieg dzieci 400m SZKOŁA WEJHEROWO WEJHEROWO
21 231 YANKOVSKIY MAKSIM M bieg dzieci 400m KLUB SPORTOWY DED KALININGRAD
22 152 BRZEZIK DAMIAN M bieg dzieci 400m POLIPACK TEAM GWE GOŚCICINO
23 206 RAJEWSKI PATRYK M bieg dzieci 400m TCZEW
24 158 CZUBASIEWICZ IGOR M bieg dzieci 400m UKS NAVIGO GDAŃSK
25 173 KLAS GABRIEL M bieg dzieci 400m SZKOŁA BOLSZEWO BOLSZEWO
26 229 WYSOCKI WIKTOR M bieg dzieci 400m SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 GDAŃSK
27 174 KMERA MATEUSZ M bieg dzieci 400m SP 3 JANA MATEJKI PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ GDAŃSKI
28 156 CYRSON DAMIAN M bieg dzieci 400m SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 GDAŃSK
29 165 JACHIMEK MICHAŁ M bieg dzieci 400m ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 GDAŃSK GDAŃSK
PK 180 KROMELITSKAYA ANNA K bieg dzieci 400m KLUB SPORTOWY DED KALININGRAD
PK 177 KOWALCZYK RÓŻA K bieg dzieci 400m TCZEW
PK 248 LATKO ANTONI M bieg dzieci 600m UKS NAVIGO SOPOT
PK 207 ROZMUS FILIP K bieg dzieci 400m SOPOT

600m-dziewczeta.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Dystans Klub Miejscowość
1 239 GOŁĄBOWICZ OLIWIA K bieg dzieci 600m LKB IM.BRACI PETK LĘBORK /LEKKAATLETYKA DLA KAŻDEGO LĘBORK
2 256 ROKITA MAJA K bieg dzieci 600m LKS ZORZA GDYNIA GDYNIA
3 265 TROCHIMCZUK MILENA K bieg dzieci 600m SP1 ELBLĄG ELBLĄG
4 252 MOCARSKA WERONIKA K bieg dzieci 600m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
5 243 KAMIŃSKA NATALIA K bieg dzieci 600m SP 8 SOPOT SOPOT
6 284 LOKŚ PAULINA K bieg dzieci 600m JANOWO
7 260 TESKA LENA K bieg dzieci 600m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
8 237 FURMAŃSKA EWA K bieg dzieci 600m SP 16 GDYNIA GDYNIA
9 270 WOŹNIAK MARTYNA K bieg dzieci 600m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
10 263 TOKARSKA LAURA K bieg dzieci 600m GDYNIA
11 268 WLAZŁOWSKA NADIA K bieg dzieci 600m SP17 GDYNIA
12 264 TOKARSKA WIKTORIA K bieg dzieci 600m GDYNIA

600m-chlopcy.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Dystans Klub Miejscowość
1 254 PIENIĄŻEK JAKUB M bieg dzieci 600m LKB IM.BRACI PETK LĘBORK /LEKKAATLETYKA DLA KAŻDEGO LĘBORK
2 272 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M bieg dzieci 600m LKS ZORZA GDYNIA/LO 2 GDYNIA GDYNIA
3 261 THRUN KAMIL M bieg dzieci 600m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
4 266 WANIONEK MATEUSZ M bieg dzieci 600m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
5 293 KOWAL KAMIL M bieg dzieci 600m
6 271 ZAKRZEWSKI FILIP M bieg dzieci 600m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
7 257 SIUDA FRANEK M bieg dzieci 600m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO
8 244 KOKOSZKA KACPER M bieg dzieci 600m GDAŃSK
9 285 LOKŚ PIOTR M bieg dzieci 600m JANOWO
10 236 BUGALSKI KACPER M bieg dzieci 600m NARKOWY
11 240 GÓRSKI ŁUKASZ M bieg dzieci 600m NARKOWY
12 241 GÓRSKI ROBERT M bieg dzieci 600m NARKOWY
13 286 GIERSZEWSKI IGOR M bieg dzieci 600m BANINO
14 262 THRUN KAMIL M bieg dzieci 600m UKS LEKKOATLETYKA BANINO BANINO

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ