Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bachleda Wacek | Zakopane | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Bacówki | |
2 | Bachleda Andrzej | Zakopane | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Bacówki | |
3 | Bachleda Bartek | Zakopane | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Bacówki | |
4 | Bachleda Zenon | Zakopane | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Bacówki | |
5 | Bachleda Jan | Zakopane | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Bacówki | |
6 | Bułat Sandra | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | ||
7 | Gort Patrycja Gort | Lubichowo | Polska | Udział w zlocie | Przerebel Team | |
8 | Szczyglak Mariusz | Tczew | Polska | Udział w zlocie | CrossElite | |
9 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | Udział w zlocie | Grupa Malbork | |
10 | Szalczewski Karol | Zblewo | Polska | Udział w zlocie | Morsy Zblewo | |
11 | Kowalski Zenon | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
12 | Binkul Iwona | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
13 | Banit Rafał | Pępowo | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
14 | Werner Tomasz | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
15 | Cudna-Kuś Bogna | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
16 | Malatyński Przemysław | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
17 | Krzemińska-Zasuwik Ewa | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
18 | Sałata Dawid | Skowarcz | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
19 | Siłkowska Monika | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
20 | Siłkowski Radosław | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
21 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Udział w zlocie | Straszyn biega Pruszcz biega | |
22 | Affeldt Wojciech | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
23 | Januszewski Jacek | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
24 | Rzońca Krzysztof | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
25 | Łobocki Stanisław | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
26 | Rezmer Paulina | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
27 | Wilkowski Bogdan | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
28 | Kęsik Krzysztof | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
29 | Talaśka Jan | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
30 | Dobbek Marzena | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
31 | Dobbek Zbigniew | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
32 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
33 | Witting Jadwiga | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
34 | Witting Jan | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
35 | Zwiefka Ireneusz | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
36 | Andrearczyk Dawid | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
37 | Trzaskowska Julia | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
38 | Trzaskowska Barbara | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
39 | Bester Agnieszka | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
40 | Bester Sławomir | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
41 | Sulewska Agnieszka | Skarszewy | Polska | Udział w zlocie | Skarszewy morsy | |
42 | Sulewska Agnieszka | Skarszewy | Polska | Udział w zlocie | Skarszewy morsy | |
43 | drawska janeta | zblewo | Polska | Udział w zlocie | ||
44 | Peplinski jerzy | czersk | Polska | Udział w zlocie | Morsy Czarna Woda | |
45 | Burczyk Sandra | Czarna Woda | Polska | Udział w zlocie | Morsy Czarna Woda | |
46 | Burczyk Żaneta | Czarna Woda | Polska | Udział w zlocie | Morsy Czarna Woda | |
47 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Udział w zlocie | Morsy Zblewo | |
48 | Rezmer Brygida | Osieczna | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
49 | Zander Dariusz | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
50 | Zander Anna | Śliwice | Polska | Udział w zlocie | Morsy Śliwice | |
51 | Konwent-WłodarczyK Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Udział w zlocie | STAR MORS Starogard Gdański | |
52 | Włodarczyk Paweł | Pruszcz Gdański | Polska | Udział w zlocie | STAR MORS Starogard Gdański | |
53 | lewandowski ryszard | 83-423 Niedamowo 64 | Polska | Udział w zlocie | Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) | |
54 | Dzieminski Daniel | Skarszewy | Polska | Udział w zlocie | KLUB MORSY SKARSZEWY | |
55 | Płóciennik Dorota | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | |
56 | Płóciennik Przemek | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | |
57 | KREŃSKA ALDONA | KOŚCIERZYNA | Polska | Udział w zlocie |
Wyświetleń: 12683