Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | lewandowski ryszard | 83-423 Niedamowo 64 | Polska | Udział w zlocie | Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) | |
2 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Udział w zlocie | Straszyn biega Pruszcz biega | |
3 | Soliwocki Michał | Bobowo | Polska | Udział w zlocie | Przerembel team | opłacono on-line |
4 | Sobolewski Andrzej | Bobowo | Polska | Udział w zlocie | Neptun Gym Przerembel Team | opłacono on-line |
5 | Soliwocka Ewelina | Bobowo | Polska | Udział w zlocie | Przerembel team | opłacono on-line |
6 | Felska Angelika | Bobowo | Polska | Udział w zlocie | PrzerembelTeam | opłacono on-line |
7 | Landowski zbigniew | BOBOWO | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
8 | CHMIELOWIEC MARCIN | BOBOWO | Polska | Udział w zlocie | Przerembel team | opłacono on-line |
9 | Felski Maciej | Bobowo | Polska | Udział w zlocie | Przerembel Team | opłacono on-line |
10 | Ossowska Marzena Ossowska | Borzechowo | Polska | Udział w zlocie | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
11 | ossowski kazimierz | BORZECHOWO | Polska | Udział w zlocie | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
12 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Udział w zlocie | Florian Chojnice | opłacono on-line |
13 | Sztormowski Wojciech | Czarna woda | Polska | Udział w zlocie | Morsy Czarna Woda | opłacono on-line |
14 | Burczyk Żaneta | Czarna Woda | Polska | Udział w zlocie | Morsy Czarna Woda | |
15 | Burczyk Sandra | Czarna Woda | Polska | Udział w zlocie | Morsy Czarna Woda | |
16 | Peplinski jerzy | czersk | Polska | Udział w zlocie | Morsy Czarna Woda | |
17 | Sikora Witold | Czersk | Polska | Udział w zlocie | Morsy Czersk | opłacono on-line |
18 | Sikora Beata | Czersk | Polska | Udział w zlocie | Morsy Czersk | opłacono on-line |
19 | Młyński Leszek | DEMLIN | Polska | Udział w zlocie | MORSY SKARSZEWY | opłacono on-line |
20 | Mazur Michał | Demlin | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
21 | Zieliński Artur | Drzycim | Polska | Udział w zlocie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
22 | Lewandowska Magdalena | Elbląg | Polska | Udział w zlocie | Elbląskie Morsy | opłacono on-line |
23 | Wilgatek Maria | Elbląg | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
24 | SPRINGER JAROSŁAW | Elbląg | Polska | Udział w zlocie | ELBLĄSKIE MORSY | opłacono on-line |
25 | Małek Marcin | Gdansk | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
26 | Dziwnik Jolanta | Gdansk | Polska | Udział w zlocie | Gdański klub morsów | opłacono on-line |
27 | Skowroński Piotr | gdansk | Polska | Udział w zlocie | Gdański Klub Morsów | opłacono on-line |
28 | Labudda Agnieszka | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
29 | Rutkowska Barbara | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
30 | BURZYNSKA HALINA | GDAŃSK | Polska | Udział w zlocie | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | opłacono on-line |
31 | Płóciennik Przemek | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | |
32 | Płóciennik Dorota | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | |
33 | Skowrońska Grażyna | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | Gdański Klub Morsów | opłacono on-line |
34 | Wądołowski Tadeusz | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | Gdański klub morsów | opłacono on-line |
35 | Wądołowska Ewa | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | Gdański klub morsów | opłacono on-line |
36 | Kopicka Dorota | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | Gdański klub morsów | opłacono on-line |
37 | Kopicki Janusz | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | Gdański klub morsów | opłacono on-line |
38 | Hebel Jacek | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
39 | Kamiński Marcin | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | KLUB SKARSZEWSKIE MORSY | opłacono on-line |
40 | Bułat Sandra | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | ||
41 | Iwaszczyszyn Ryszard | Gdańsk | Polska | Udział w zlocie | Gdański klub morsów | opłacono on-line |
42 | Werner Tomasz | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
43 | Cudna-Kuś Bogna | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
44 | Binkul Iwona | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
45 | Kowalski Zenon | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
46 | Malatyński Przemysław | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
47 | Krzemińska-Zasuwik Ewa | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
48 | Siłkowska Monika | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
49 | Siłkowski Radosław | Gdynia | Polska | Udział w zlocie | Heiztechnik Team | |
50 | Niemczyk Jerzy | Głodowo | Polska | Udział w zlocie | Kościerski Klub Morsa Forrest Gump | opłacono on-line |
51 | Grosz Michał | Godziszewo | Polska | Udział w zlocie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
52 | Kalinowska Teresa | gosciszewo | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
53 | Chudecka Aleksandra | Gródek | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
54 | Krześniak Wojciech | Gródek | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
55 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
56 | Boenke Alicja | Grudziądz | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
57 | Boenke Łukasz | Grudziądz | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
58 | Treichel Marzena | Grudziądz | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
59 | Treichel Marcin | Grudziądz | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
60 | Mokwa Lucyna | Jabłowo | Polska | Udział w zlocie | Przerembel team | opłacono on-line |
61 | Skorupka Adela | Jabłowo | Polska | Udział w zlocie | Przerembel team | opłacono on-line |
62 | CHEREK TOMASZ | KALISKA | Polska | Udział w zlocie | STAR MORS Starogard Gdański | opłacono on-line |
63 | Klamann Sławomir | Kaliska | Polska | Udział w zlocie | STAR MORS Starogard Gdański | opłacono on-line |
64 | Klamann Hanna | Kaliska | Polska | Udział w zlocie | STAR MORS Starogard Gdański | opłacono on-line |
65 | Klamann Aleksander | Kaliska | Polska | Udział w zlocie | STAR MORS Starogard Gdański | opłacono on-line |
66 | Kopaczewska Sylwia | Karczowiska | Polska | Udział w zlocie | Elbląskie Morsy | opłacono on-line |
67 | Danielewicz Ewa | Komorsk | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line |
68 | Gawin Miroslaw | Koscierzyna | Polska | Udział w zlocie | Koscierski Klub Morsow Forrest Gump | opłacono on-line |
69 | KREŃSKA ALDONA | KOŚCIERZYNA | Polska | Udział w zlocie | ||
70 | Lubińska Marta | Kościerzyna | Polska | Udział w zlocie | Koscierski Klub Morsow Forrest Gump | opłacono on-line |
71 | Lubiński Tomasz | Kościerzyna | Polska | Udział w zlocie | Koscierski Klub Morsow Forrest Gump | opłacono on-line |
72 | Skwierawska Mirela | Kościerzyna | Polska | Udział w zlocie | Koscierski Klub Morsow Forrest Gump | opłacono on-line |
73 | Rekowski Radosław | Kościerzyna | Polska | Udział w zlocie | Koscierski Klub Morsow Forrest Gump | opłacono on-line |
74 | Jereczek Bogna | Kościerzyna | Polska | Udział w zlocie | Koscierski Klub Morsow Forrest Gump | opłacono on-line |
75 | Gałązka Kasia | Kościerzyna | Polska | Udział w zlocie | Koscierski Klub Morsow Forrest Gump | opłacono on-line |
76 | Borkowski Jerzy | Kościerzyna | Polska | Udział w zlocie | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono on-line |
77 | Kuchta Radosław | Koteze | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
78 | Buchnowska Justyna | Koźmin | Polska | Udział w zlocie | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
79 | markiewicz anna | liniewko | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
80 | stangel jadwiga | liniewko | Polska | Udział w zlocie | MORSY SKARSZEWY | opłacono on-line |
81 | przytarski mariusz | lubań | Polska | Udział w zlocie | Koscierski Klub Morsow Forrest Gump | opłacono on-line |
82 | Przytarska Weronika | Lubań | Polska | Udział w zlocie | Koscierski Klub Morsow Forrest Gump | opłacono on-line |
83 | Gort Patrycja Gort | Lubichowo | Polska | Udział w zlocie | Przerebel Team | |
84 | Gordon-Nowak Ewa | Malbork | Polska | Udział w zlocie | Malborskie Morsy | opłacono on-line |
85 | Karch Magdalena | Malbork | Polska | Udział w zlocie | Malborskie Morsy | opłacono on-line |
86 | Osiński Przemysław | Malbork | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
87 | Nowak Marek | Malbork | Polska | Udział w zlocie | Malborskie Morsy | opłacono on-line |
88 | Bartosik Katarzyna | Malbork | Polska | Udział w zlocie | Malborskie Morsy | opłacono on-line |
89 | Nierzwicki Grzegorz | Malbork | Polska | Udział w zlocie | Malborskie Morsy | opłacono on-line |
90 | Krajewski Mirosław | Malbork | Polska | Udział w zlocie | Morsy Malbork | opłacono on-line |
91 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Udział w zlocie | Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥ | opłacono on-line |
92 | Szraga Andrzej | Malbork | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
93 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | Udział w zlocie | Dąbrowski Team | opłacono on-line |
94 | Nietrzebka Robert | Miłoradz | Polska | Udział w zlocie | Malborskie Morsy | opłacono on-line |
95 | Literski Amadeusz Literski | Mirowo Duże | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
96 | stalmaska katarzyna | Narkowy | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
97 | Latocha anna | Narkowy | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
98 | Piankowska Joanna | Niedamowo | Polska | Udział w zlocie | Kościerski Klub Morsów | opłacono on-line |
99 | Piankowski Maciej | Niedamowo | Polska | Udział w zlocie | Kościerski Klub Morsów | opłacono on-line |
100 | Reszke Wojciech | Nowa Cerkiew | Polska | Udział w zlocie | Przerembel team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12522