IV Skarszewski Zlot Morsów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Osiński Przemysław Malbork Udział w zlocie opłacono on-line
2 Lis Dariusz Wolental Udział w zlocie opłacono on-line
3 Spychalska Monika Skarszewy Udział w zlocie opłacono on-line
4 markiewicz anna liniewko Udział w zlocie opłacono on-line
5 Wiecka Malgorzata skarszewy Udział w zlocie opłacono on-line
6 Dudzisz Jarosław Szczytno Udział w zlocie opłacono on-line
7 Szraga Andrzej Malbork Udział w zlocie opłacono on-line
8 Bartelik Jakub Starogard Gdański Udział w zlocie opłacono on-line
9 SKUZA AGNIESZKA MONIKA STAROGARD GD. Udział w zlocie opłacono on-line
10 Boenke Łukasz Grudziądz Udział w zlocie opłacono on-line
11 Kamm Tomasz Skarszewy Udział w zlocie opłacono on-line
12 Kowalke Dawid Skarszewy Udział w zlocie opłacono on-line
13 Treichel Marzena Grudziądz Udział w zlocie opłacono on-line
14 Lipiński Krystian Starogard Gdański Udział w zlocie opłacono on-line
15 Treichel Marcin Grudziądz Udział w zlocie opłacono on-line
16 Pałubicka Monika Skarszewy Udział w zlocie opłacono on-line
17 Krześniak Wojciech Gródek Udział w zlocie opłacono on-line
18 Landowski zbigniew BOBOWO Udział w zlocie opłacono on-line
19 Kamm Dawid Skarszewy Udział w zlocie opłacono on-line
20 Kuchta Radosław Koteze Udział w zlocie opłacono on-line
21 Lenz Marek Starogard Gd Udział w zlocie opłacono on-line
22 Kubacki Jacek Starogard Gdański Udział w zlocie opłacono on-line
23 drawska janeta zblewo Udział w zlocie
24 Golabek Radoslaw Starogard Gdanski Udział w zlocie opłacono on-line
25 Drawski Mateusz zblewo Udział w zlocie opłacono on-line
26 Chudecka Beata Chudecka Gródek Udział w zlocie opłacono on-line
27 Chudecka Aleksandra Gródek Udział w zlocie opłacono on-line
28 Nakielski Oskar Trąbki Wielkie Udział w zlocie opłacono on-line
29 Zalewski Kacper Sierosław Udział w zlocie opłacono on-line
30 Koprowska Beata Starogard Gdański Udział w zlocie opłacono on-line
31 KREŃSKA ALDONA KOŚCIERZYNA Udział w zlocie
32 Ruszczyńska Hania Starogard Gdański Udział w zlocie opłacono on-line
33 Wilgatek Maria Elbląg Udział w zlocie opłacono on-line
34 Koprowski Wojtek Starogard Gd. Udział w zlocie opłacono on-line
35 STOLC GRAŻYNA PĄCZEWO Udział w zlocie opłacono on-line
36 Jutrosińska Joanna Starogard gd Udział w zlocie opłacono on-line
37 Zubrycka Agnieszka Warszawa Udział w zlocie opłacono on-line
38 Oleszek Anna Starogard Gdański Udział w zlocie opłacono on-line
39 Mazur Michał Demlin Udział w zlocie opłacono on-line
40 Małek Marcin Gdansk Udział w zlocie opłacono on-line
41 stalmaska katarzyna Narkowy Udział w zlocie opłacono on-line
42 Bujak Julia Semlin Udział w zlocie opłacono on-line
43 Latocha anna Narkowy Udział w zlocie opłacono on-line
44 Labudda Agnieszka Gdańsk Udział w zlocie opłacono on-line
45 Rutkowska Barbara Gdańsk Udział w zlocie opłacono on-line
46 Stępiński Paweł Starogard Gdański Udział w zlocie opłacono on-line
47 Tobianska Agnieszka Tobianska Pelplin Udział w zlocie opłacono on-line
48 Literski Amadeusz Literski Mirowo Duże Udział w zlocie opłacono on-line
49 Bułat Sandra Gdańsk Udział w zlocie
50 Boenke Alicja Grudziądz Udział w zlocie opłacono on-line
51 Gołąbek Mariusz Tczew Udział w zlocie opłacono on-line
52 Gołąbek Agnieszka Tczew Udział w zlocie opłacono on-line
53 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Udział w zlocie opłacono on-line
54 Gołąbek Bernadeta Tczew Udział w zlocie opłacono on-line
55 Gołąbek Zbigniew Tczew Udział w zlocie opłacono on-line
56 Niedźwiecka-Hirsz Anna Pszczółki Udział w zlocie opłacono on-line
57 Hebel Jacek Gdańsk Udział w zlocie opłacono on-line
58 Sendrowicz Mariusz Starogard Gdanski Udział w zlocie opłacono on-line
59 Pastwa Magdalena Osieczna Udział w zlocie opłacono on-line
60 Kalinowska Teresa gosciszewo Udział w zlocie opłacono on-line
61 Srożak Paulina Starogard Gdański Udział w zlocie opłacono on-line
62 Burczyk Sandra Czarna Woda Udział w zlocie Morsy Czarna Woda
63 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański Udział w zlocie BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
64 Szczyglak Mariusz Tczew Udział w zlocie CrossElite
65 Laskowska Daria Starogard Gdański Udział w zlocie CZARNY PRZEREMBEL TEAM opłacono on-line
66 Wąsik Krzysztof Malbork Udział w zlocie Dąbrowski Team opłacono on-line
67 Zalewska Alina Sierosław Udział w zlocie Diabelskie Pioruny opłacono on-line
68 SPRINGER JAROSŁAW Elbląg Udział w zlocie ELBLĄSKIE MORSY opłacono on-line
69 Lewandowska Magdalena Elbląg Udział w zlocie Elbląskie Morsy opłacono on-line
70 Kopaczewska Sylwia Karczowiska Udział w zlocie Elbląskie Morsy opłacono on-line
71 Rudnik Jerzy Chojnice Udział w zlocie Florian Chojnice opłacono on-line
72 lewandowski ryszard 83-423 Niedamowo 64 Udział w zlocie Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo)
73 Dziwnik Jolanta Gdansk Udział w zlocie Gdański klub morsów opłacono on-line
74 Iwaszczyszyn Ryszard Gdańsk Udział w zlocie Gdański klub morsów opłacono on-line
75 Freda Alicja pruszcz gdański Udział w zlocie Gdański klub morsów opłacono on-line
76 BURZYNSKA HALINA GDAŃSK Udział w zlocie GDAŃSKI KLUB MORSÓW opłacono on-line
77 Skowroński Piotr gdansk Udział w zlocie Gdański Klub Morsów opłacono on-line
78 Bobkowska Gabriela Przejazdowo Udział w zlocie Gdański klub morsów opłacono on-line
79 Bobkowski Krzysztof Przejazdowo Udział w zlocie gdański klub morsów opłacono on-line
80 Wądołowski Tadeusz Gdańsk Udział w zlocie Gdański klub morsów opłacono on-line
81 Wądołowska Ewa Gdańsk Udział w zlocie Gdański klub morsów opłacono on-line
82 Skowrońska Grażyna Gdańsk Udział w zlocie Gdański Klub Morsów opłacono on-line
83 Kopicka Dorota Gdańsk Udział w zlocie Gdański klub morsów opłacono on-line
84 Płóciennik Przemek Gdańsk Udział w zlocie GDAŃSKI KLUB MORSÓW
85 Kopicki Janusz Gdańsk Udział w zlocie Gdański klub morsów opłacono on-line
86 Płóciennik Dorota Gdańsk Udział w zlocie GDAŃSKI KLUB MORSÓW
87 Kruk Agnieszka Szymankowo Udział w zlocie Grupa Malbork
88 Kosianowska Monika Malbork Udział w zlocie Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥ opłacono on-line
89 Siłkowski Radosław Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
90 Siłkowska Monika Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
91 Sałata Dawid Skowarcz Udział w zlocie Heiztechnik Team
92 Krzemińska-Zasuwik Ewa Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
93 Malatyński Przemysław Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
94 Cudna-Kuś Bogna Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
95 Werner Tomasz Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
96 Banit Rafał Pępowo Udział w zlocie Heiztechnik Team
97 Binkul Iwona Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
98 Kowalski Zenon Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
99 Bartelik Natalia Starogard Gdański Udział w zlocie KLUB MORSY SKARSZEWY opłacono on-line
100 NARLOCH KRZYSZTOF STAROGARD GDAŃSKI Udział w zlocie KLUB MORSY SKARSZEWY opłacono on-line


Wyświetleń: 6235

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ