VIII Olecka Trzynastka
12.8 km open
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 królak przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 50.00 PLN
2 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
3 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej 50.00 PLN
4 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich 50.00 PLN
5 Wrona Łukasz Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
6 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
7 Turowski Robert Sojczyn Borowy 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
8 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko 50.00 PLN
9 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
10 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
11 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów 50.00 PLN
12 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
13 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
14 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team opłacono
15 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
16 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej 50.00 PLN
17 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę / Team Kopeć 50.00 PLN
18 Sznurkowski Dawid Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę / Team Kopeć 50.00 PLN
19 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
20 Łachacz Karol Suwałki 12.8 km open opłacono
21 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
22 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
23 Soliwoda Jacek Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
24 Woźniak Barbara Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
25 Wasilewski Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
26 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
27 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open 50.00 PLN
28 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
29 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
30 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
31 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
32 Drażba Justyna Raczki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
33 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
34 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
35 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy 50.00 PLN
36 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team 50.00 PLN
37 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
38 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
39 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 50.00 PLN
40 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 50.00 PLN
41 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka 50.00 PLN
42 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
43 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 50.00 PLN
44 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
45 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
46 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
47 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
48 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
49 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
50 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk 50.00 PLN
51 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
52 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C. 50.00 PLN
53 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 50.00 PLN
54 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
55 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
56 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
57 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
58 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open opłacono
59 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team 50.00 PLN
60 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open 50.00 PLN
61 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open opłacono
62 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
63 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
64 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 50.00 PLN
65 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 50.00 PLN
66 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
67 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
68 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
69 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 50.00 PLN
70 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
71 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
72 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
73 Zdunek Józef Szczytno 12.8 km open Klub Biegacza Jurund Szczytno 50.00 PLN
74 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
75 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
76 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
77 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
78 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 50.00 PLN
79 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 50.00 PLN
80 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
81 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp opłacono
82 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
83 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open opłacono
84 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open 50.00 PLN
85 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Szkoła ZSLiZ Olecko 50.00 PLN
86 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu 50.00 PLN
87 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
88 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
89 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker 50.00 PLN
90 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
91 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open 50.00 PLN
92 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas 50.00 PLN
93 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
94 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
95 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
96 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
97 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF 50.00 PLN
98 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
99 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
100 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN


Wyświetleń: 10396

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ