VIII Olecka Trzynastka
12.8 km open
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
2 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
3 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 50.00 PLN
4 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 50.00 PLN
5 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka 50.00 PLN
6 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
7 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 50.00 PLN
8 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
9 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
10 Woźnialis Daiwa Puńsk 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
11 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
12 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open opłacono
13 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
14 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk opłacono
15 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
16 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C. 50.00 PLN
17 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 50.00 PLN
18 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
19 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
20 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
21 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
22 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open opłacono
23 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team opłacono
24 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open opłacono
25 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open opłacono
26 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
27 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
28 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 50.00 PLN
29 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 50.00 PLN
30 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
31 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
32 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu opłacono
33 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 50.00 PLN
34 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
35 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
36 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
37 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
38 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
39 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
40 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
41 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 50.00 PLN
42 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 50.00 PLN
43 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
44 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp opłacono
45 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
46 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open opłacono
47 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open 50.00 PLN
48 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Szkoła ZSLiZ Olecko 50.00 PLN
49 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu 50.00 PLN
50 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
51 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
52 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker opłacono
53 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
54 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
55 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas 50.00 PLN
56 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
57 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
58 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
59 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
60 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF opłacono
61 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
62 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
63 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
64 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
65 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
66 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
67 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
68 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
69 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard opłacono
70 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
71 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML 50.00 PLN
72 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
73 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
74 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
75 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
76 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
77 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
78 Wielgat Artur Netta Folwark 12.8 km open Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
79 Warykowski Stanislaw Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
80 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN


Wyświetleń: 4622

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ