VIII Olecka Trzynastka
12.8 km open
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Fogtman Marcin Ełk 12.8 km open Fogloss
2 Ruszewski Tomasz Suwałki 12.8 km open
3 Bobrowski Jan Ełk 12.8 km open
4 Suchodolska Edyta Olecko 12.8 km open Olecko Biega
5 Czajkowska Marzena Białystok 12.8 km open opłacono
6 Jóźwik Barbara Zielonka 12.8 km open opłacono
7 Nowicka Monika Suwałki 12.8 km open
8 Przemielewska Ewa Stożne 12.8 km open Olecko Biega
9 Przemielewski Kamil Stożne 12.8 km open Olecko Biega
10 Truszczyński Grzegorz olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
11 Pieślak Michał Suwałki 12.8 km open
12 Kuźma Przemysław Suwałki 12.8 km open
13 Bąk Rafał Olecko 12.8 km open opłacono
14 Sujata Maja Ełk 12.8 km open opłacono
15 Maziliauskas Vytautas Vilnius 12.8 km open
16 Zalewski Dariusz Białystok 12.8 km open Nadaktywni
17 Chodara Roman Kętrzyn 12.8 km open Runners Team Kętrzyn opłacono
18 Giczewski Paweł Suwałki 12.8 km open 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny
19 Wasilewski Adam Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
20 Nowicki Krzysztof Jeleniewo 12.8 km open opłacono
21 Liśkiewicz Beata Kętrzyn 12.8 km open GF Acer opłacono
22 Kurzynowski Sebastian Olecko 12.8 km open opłacono
23 Cichanowicz Piotr Olecko 12.8 km open Lange TRI Coach
24 Popławski Mikołaj Kolonia Rybacka 12.8 km open opłacono
25 Lisowska Ewelina Ełk 12.8 km open opłacono
26 Obrycki Paweł Grajewo 12.8 km open Grajewo opłacono
27 Liśkiewicz Roman Kętrzyn 12.8 km open GF Acer opłacono
28 Sierocki Jan Augustów 12.8 km open ATP Augustów opłacono
29 Kulczyniec Grzegorz Olecko 12.8 km open Olecko biega
30 Rożek Gerard Olecko 12.8 km open Olecko Biega
31 Obuchowka Emilia Gołdap 12.8 km open
32 Obuchowski Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
33 Budrewicz Maciej Suwałki 12.8 km open opłacono
34 Czaplejewicz Marta Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
35 Prawdzik Renata Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
36 Gliniecki Łukasz Judziki 12.8 km open opłacono
37 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km open Drużyna ML opłacono
38 Olszewska Ewelina Olecko 12.8 km open opłacono
39 Olszewski Tomasz Olecko 12.8 km open opłacono
40 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 12.8 km open 1PBOT opłacono
41 Karwowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
42 Bogdan Marcin Suwałki 12.8 km open opłacono
43 Kiernozek Tomasz Szczytno 12.8 km open OPP Olsztyn
44 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km open 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
45 Ksepko Krzysztof Przechody 12.8 km open
46 Wiliwis Paweł Suwałki 12.8 km open
47 Mikielski Daniel Olsztynek 12.8 km open opłacono
48 Mikielski Marek Olsztynek 12.8 km open opłacono
49 Mikielska Danuta Olsztynek 12.8 km open opłacono
50 Suliński Norbert Białystok 12.8 km open TT PSC Running Family opłacono
51 Ambroziak Marcin Ryn 12.8 km open Dąbrowski TEAM
52 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open opłacono
53 Linkiewicz Bartłomiej Ełk 12.8 km open opłacono
54 Wiszenko Marta Ełk 12.8 km open opłacono
55 Kuleszka Anna Węgorzewo 12.8 km open Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
56 Milanowska Anna Augustów 12.8 km open
57 Herbszt Wojciech Ełk 12.8 km open opłacono
58 Soliński Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
59 Domańska Karolina Olecko 12.8 km open
60 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open
61 Milewski Rafał Orzysz 12.8 km open 15 Mazurski Batalion Saperów
62 Wach Zdzisław Augustów 12.8 km open opłacono
63 Fabisiak Ewa Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek
64 Fabisiak Andrzej Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek
65 Milanowski Grzegorz Augustów 12.8 km open
66 Mikulski Mariusz SUWAŁKI 12.8 km open Biegam bo muszę.. inaczej się uduszę opłacono
67 Jeruć Łukasz Warszawa 12.8 km open Biegam na Tarchominie
68 Filipkowski Grzegorz Szczuczyn 12.8 km open
69 Steć Paweł Orzysz 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors
70 Puciłowski Mirosław Białystok 12.8 km open Nadaktywni
71 Kudosz Andrzej Gołdap 12.8 km open opłacono
72 Skomorowski Dominik Goldap 12.8 km open Osada Boczki
73 Getek Marcin Ełk 12.8 km open
74 Królak Agnieszka Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć
75 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę
76 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open
77 Gutowska Iwona Augustów 12.8 km open
78 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open
79 Bukwaś Tomasz Elbląg 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG
80 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open
81 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open
82 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
83 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Dąbkowski Running Team opłacono
84 królak przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
85 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
86 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
87 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich
88 Wrona Łukasz Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie
89 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
90 Turowski Robert Sojczyn Borowy 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
91 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko opłacono
92 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
93 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
94 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów opłacono
95 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open opłacono
96 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open
97 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team opłacono
98 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
99 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej
100 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open Team Kopeć opłacono


Wyświetleń: 21945

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ