VIII Olecka Trzynastka
12.8 km open
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Dąbkowski Running Team opłacono
2 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
3 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
4 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
5 Turowski Robert Sojczyn Borowy 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
6 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
7 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
8 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open opłacono
9 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team opłacono
10 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
11 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę / Team Kopeć opłacono
12 Sznurkowski Dawid Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę / Team Kopeć opłacono
13 Łachacz Karol Suwałki 12.8 km open opłacono
14 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
15 Woźniak Barbara Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
16 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
17 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
18 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
19 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
20 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
21 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
22 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
23 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
24 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
25 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open opłacono
26 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open opłacono
27 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
28 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
29 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
30 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
31 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
32 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
33 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp opłacono
34 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
35 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open opłacono
36 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
37 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
38 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
39 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
40 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
41 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
42 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
43 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
44 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
45 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
46 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
47 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
48 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
49 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono


Wyświetleń: 12255

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ