VIII Olecka Trzynastka
12.8 km open
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę. 50.00 PLN
2 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open 50.00 PLN
3 Gutowska Iwona Augustów 12.8 km open 50.00 PLN
4 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
5 Bukwaś Tomasz Elbląg 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG 50.00 PLN
6 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open 50.00 PLN
7 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open 50.00 PLN
8 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap 50.00 PLN
9 królak przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 50.00 PLN
10 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich 50.00 PLN
11 Wrona Łukasz Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
12 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko 50.00 PLN
13 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów 50.00 PLN
14 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
15 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej 50.00 PLN
16 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
17 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
18 Soliwoda Jacek Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
19 Wasilewski Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
20 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open 50.00 PLN
21 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
22 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
23 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
24 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
25 Drażba Justyna Raczki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
26 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
27 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy 50.00 PLN
28 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team 50.00 PLN
29 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
30 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 50.00 PLN
31 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 50.00 PLN
32 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 50.00 PLN
33 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
34 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
35 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
36 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
37 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk 50.00 PLN
38 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C. 50.00 PLN
39 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 50.00 PLN
40 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
41 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
42 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
43 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team 50.00 PLN
44 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open 50.00 PLN
45 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
46 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 50.00 PLN
47 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 50.00 PLN
48 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
49 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
50 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 50.00 PLN
51 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
52 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
53 Zdunek Józef Szczytno 12.8 km open Klub Biegacza Jurund Szczytno 50.00 PLN
54 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
55 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
56 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 50.00 PLN
57 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 50.00 PLN
58 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open 50.00 PLN
59 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko 50.00 PLN
60 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu 50.00 PLN
61 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
62 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker 50.00 PLN
63 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
64 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open 50.00 PLN
65 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas 50.00 PLN
66 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
67 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF 50.00 PLN
68 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
69 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
70 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
71 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
72 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard 50.00 PLN
73 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML 50.00 PLN
74 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
75 Wielgat Artur Netta Folwark 12.8 km open Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne 50.00 PLN
76 Warykowski Stanislaw Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
77 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN


Wyświetleń: 12256

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ