VIII Olecka Trzynastka
12.8 km open
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
2 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team 50.00 PLN
3 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
4 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open 50.00 PLN
5 Wasilewski Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
6 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
7 Wrona Łukasz Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
8 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML 50.00 PLN
9 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko 50.00 PLN
10 królak przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 50.00 PLN
11 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
12 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
13 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
14 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 50.00 PLN
15 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
16 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
17 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard 50.00 PLN
18 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę. 50.00 PLN
19 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp opłacono
20 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
21 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
22 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team opłacono
23 Łachacz Karol Suwałki 12.8 km open opłacono
24 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
25 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open 50.00 PLN
26 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
27 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
28 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open opłacono
29 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
30 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej 50.00 PLN
31 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
32 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
33 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
34 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
35 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
36 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open opłacono
37 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Dąbkowski Running Team opłacono
38 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
39 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
40 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko 50.00 PLN
41 Bukwaś Tomasz Elbląg 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG 50.00 PLN
42 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
43 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
44 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 50.00 PLN
45 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
46 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
47 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
48 Woźniak Barbara Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
49 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
50 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
51 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
52 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
53 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
54 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
55 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF 50.00 PLN
56 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C. 50.00 PLN
57 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
58 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
59 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
60 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open 50.00 PLN
61 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk 50.00 PLN
62 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich 50.00 PLN
63 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open opłacono
64 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 50.00 PLN
65 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 50.00 PLN
66 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
67 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
68 Zdunek Józef Szczytno 12.8 km open Klub Biegacza Jurund Szczytno 50.00 PLN
69 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 50.00 PLN
70 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
71 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
72 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
73 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
74 Sznurkowski Dawid Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę / Team Kopeć opłacono
75 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę / Team Kopeć opłacono
76 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 50.00 PLN
77 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
78 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
79 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
80 Drażba Justyna Raczki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
81 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
82 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
83 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap 50.00 PLN
84 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
85 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
86 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
87 Soliwoda Jacek Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
88 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
89 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
90 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 50.00 PLN
91 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
92 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 50.00 PLN
93 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu 50.00 PLN
94 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów 50.00 PLN
95 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
96 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
97 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
98 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy 50.00 PLN
99 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
100 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej opłacono


Wyświetleń: 12252

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ