VIII Olecka Trzynastka
12.8 km open
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 60.00 PLN
2 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
3 Wach Zdzisław Augustów 12.8 km open opłacono
4 Milanowska Anna Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
5 Karwowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
6 Milanowski Grzegorz Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
7 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów 60.00 PLN
8 Gutowska Iwona Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
9 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 60.00 PLN
10 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
11 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
12 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
13 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team opłacono
14 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open 60.00 PLN
15 Puciłowski Mirosław Białystok 12.8 km open Nadaktywni 60.00 PLN
16 Suliński Norbert Białystok 12.8 km open TT PSC Running Family opłacono
17 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open 60.00 PLN
18 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
19 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team 60.00 PLN
20 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open 60.00 PLN
21 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 60.00 PLN
22 Bukwaś Tomasz Elbląg 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG 60.00 PLN
23 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 60.00 PLN
24 Wrona Łukasz Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 60.00 PLN
25 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
26 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk opłacono
27 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
28 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
29 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
30 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Dąbkowski Running Team opłacono
31 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
32 Prawdzik Renata Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk 60.00 PLN
33 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
34 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 60.00 PLN
35 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
36 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
37 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
38 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk 60.00 PLN
39 Wiszenko Marta Ełk 12.8 km open opłacono
40 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
41 Soliński Piotr Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
42 Linkiewicz Bartłomiej Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
43 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
44 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 60.00 PLN
45 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo 60.00 PLN
46 Getek Marcin Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
47 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
48 Herbszt Wojciech Ełk 12.8 km open opłacono
49 Czaplejewicz Marta Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk 60.00 PLN
50 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard 60.00 PLN
51 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 60.00 PLN
52 Wasilewski Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
53 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
54 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
55 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich 60.00 PLN
56 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
57 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
58 Skomorowski Dominik Goldap 12.8 km open Osada Boczki 60.00 PLN
59 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 60.00 PLN
60 Kudosz Andrzej Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
61 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
62 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
63 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
64 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
65 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap 60.00 PLN
66 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
67 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 60.00 PLN
68 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km open 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 60.00 PLN
69 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
70 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 60.00 PLN
71 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 60.00 PLN
72 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 60.00 PLN
73 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 60.00 PLN
74 Gliniecki Łukasz Judziki 12.8 km open 60.00 PLN
75 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 60.00 PLN
76 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 60.00 PLN
77 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML opłacono
78 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km open Drużyna ML opłacono
79 Woźniak Barbara Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
80 Soliwoda Jacek Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
81 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko 60.00 PLN
82 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
83 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
84 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas 60.00 PLN
85 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
86 Gnatkowski Adrian Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
87 Wielgat Artur Netta Folwark 12.8 km open Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne 60.00 PLN
88 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 60.00 PLN
89 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 60.00 PLN
90 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
91 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko 60.00 PLN
92 Domańska Karolina Olecko 12.8 km open 60.00 PLN
93 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
94 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 60.00 PLN
95 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
96 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega 60.00 PLN
97 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
98 Olszewski Tomasz Olecko 12.8 km open 60.00 PLN
99 Olszewska Ewelina Olecko 12.8 km open 60.00 PLN
100 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 60.00 PLN


Wyświetleń: 16894

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ