VIII Olecka Trzynastka
12.8 km open
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team opłacono
2 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
3 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
4 Drażba Justyna Raczki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
5 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
6 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
7 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej 50.00 PLN
8 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
9 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
10 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C. 50.00 PLN
11 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich 50.00 PLN
12 królak przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
13 Królak Agnieszka Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 50.00 PLN
14 Bukwaś Tomasz Elbląg 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG 50.00 PLN
15 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę. 50.00 PLN
16 Sznurkowski Dawid Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę / Team Kopeć opłacono
17 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę / Team Kopeć opłacono
18 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
19 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
20 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
21 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
22 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
23 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
24 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
25 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
26 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard 50.00 PLN
27 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk 50.00 PLN
28 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
29 Wrona Łukasz Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
30 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
31 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 50.00 PLN
32 Skomorowski Dominik Goldap 12.8 km open Osada Boczki 50.00 PLN
33 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
34 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
35 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
36 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
37 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
38 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
39 Warykowski Stanislaw Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
40 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team 50.00 PLN
41 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko 50.00 PLN
42 Puciłowski Mirosław Białystok 12.8 km open Nadaktywni 50.00 PLN
43 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk opłacono
44 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
45 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
46 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
47 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
48 Turowski Robert Sojczyn Borowy 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
49 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
50 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
51 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap 50.00 PLN
52 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu 50.00 PLN
53 Steć Paweł Orzysz 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
54 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
55 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
56 Zdunek Józef Szczytno 12.8 km open Klub Biegacza Jurund Szczytno 50.00 PLN
57 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
58 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML 50.00 PLN
59 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp opłacono
60 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów 50.00 PLN
61 Ołów Kamila Dubeninki 12.8 km open DD Running Team 50.00 PLN
62 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open Dąbrowski TEAM opłacono
63 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Dąbkowski Running Team opłacono
64 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
65 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
66 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
67 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
68 Jeruć Łukasz Warszawa 12.8 km open Biegam na Tarchominie 50.00 PLN
69 Mikulski Mariusz SUWAŁKI 12.8 km open Biegam bo muszę.. inaczej się uduszę 50.00 PLN
70 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
71 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
72 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team 50.00 PLN
73 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF 50.00 PLN
74 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas 50.00 PLN
75 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker 50.00 PLN
76 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy 50.00 PLN
77 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
78 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 50.00 PLN
79 Wielgat Artur Netta Folwark 12.8 km open Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne 50.00 PLN
80 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko 50.00 PLN
81 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
82 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
83 Wasilewski Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
84 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
85 Woźniak Barbara Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
86 Soliwoda Jacek Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
87 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
88 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
89 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 50.00 PLN
90 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open 50.00 PLN
91 Kudosz Andrzej Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
92 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
93 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
94 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
95 Łachacz Karol Suwałki 12.8 km open opłacono
96 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open 50.00 PLN
97 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
98 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
99 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
100 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono


Wyświetleń: 13622

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ