VIII Olecka Trzynastka
12.8 km open
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gnatkowski Adrian Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
2 Czaplejewicz Marta Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk 60.00 PLN
3 Prawdzik Renata Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk 60.00 PLN
4 Gliniecki Łukasz Judziki 12.8 km open 60.00 PLN
5 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km open Drużyna ML opłacono
6 Olszewska Ewelina Olecko 12.8 km open 60.00 PLN
7 Olszewski Tomasz Olecko 12.8 km open 60.00 PLN
8 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 12.8 km open 1PBOT opłacono
9 Karwowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
10 Bogdan Marcin Suwałki 12.8 km open opłacono
11 Kiernozek Tomasz Szczytno 12.8 km open OPP Olsztyn 60.00 PLN
12 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km open 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 60.00 PLN
13 Ksepko Krzysztof Przechody 12.8 km open 60.00 PLN
14 Wiliwis Paweł Suwałki 12.8 km open 60.00 PLN
15 Mikielski Daniel Olsztynek 12.8 km open opłacono
16 Mikielski Marek Olsztynek 12.8 km open opłacono
17 Mikielska Danuta Olsztynek 12.8 km open opłacono
18 Suliński Norbert Białystok 12.8 km open TT PSC Running Family opłacono
19 Ambroziak Marcin Ryn 12.8 km open Dąbrowski TEAM 60.00 PLN
20 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open opłacono
21 Linkiewicz Bartłomiej Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
22 Wiszenko Marta Ełk 12.8 km open opłacono
23 Kuleszka Anna Węgorzewo 12.8 km open Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii 60.00 PLN
24 Milanowska Anna Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
25 Herbszt Wojciech Ełk 12.8 km open opłacono
26 Soliński Piotr Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
27 Domańska Karolina Olecko 12.8 km open 60.00 PLN
28 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
29 Milewski Rafał Orzysz 12.8 km open 15 Mazurski Batalion Saperów 60.00 PLN
30 Wach Zdzisław Augustów 12.8 km open opłacono
31 Fabisiak Ewa Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek 60.00 PLN
32 Fabisiak Andrzej Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek 60.00 PLN
33 Milanowski Grzegorz Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
34 Mikulski Mariusz SUWAŁKI 12.8 km open Biegam bo muszę.. inaczej się uduszę opłacono
35 Jeruć Łukasz Warszawa 12.8 km open Biegam na Tarchominie 60.00 PLN
36 Filipkowski Grzegorz Szczuczyn 12.8 km open 60.00 PLN
37 Steć Paweł Orzysz 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 60.00 PLN
38 Puciłowski Mirosław Białystok 12.8 km open Nadaktywni 60.00 PLN
39 Kudosz Andrzej Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
40 Skomorowski Dominik Goldap 12.8 km open Osada Boczki 60.00 PLN
41 Getek Marcin Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
42 Królak Agnieszka Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 60.00 PLN
43 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę. 60.00 PLN
44 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open 60.00 PLN
45 Gutowska Iwona Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
46 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
47 Bukwaś Tomasz Elbląg 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG 60.00 PLN
48 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open 60.00 PLN
49 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
50 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap 60.00 PLN
51 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Dąbkowski Running Team opłacono
52 królak przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
53 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
54 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
55 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich 60.00 PLN
56 Wrona Łukasz Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 60.00 PLN
57 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
58 Turowski Robert Sojczyn Borowy 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
59 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko 60.00 PLN
60 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
61 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
62 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów 60.00 PLN
63 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open opłacono
64 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open 60.00 PLN
65 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team opłacono
66 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
67 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej 60.00 PLN
68 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open Suwalska Wataha opłacono
69 Sznurkowski Dawid SUWAŁKI 12.8 km open Suwalska Wataha opłacono
70 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 60.00 PLN
71 Łachacz Karol Suwałki 12.8 km open opłacono
72 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
73 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
74 Soliwoda Jacek Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
75 Woźniak Barbara Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
76 Wasilewski Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
77 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
78 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open 60.00 PLN
79 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 60.00 PLN
80 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
81 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 60.00 PLN
82 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 60.00 PLN
83 Drażba Justyna Raczki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 60.00 PLN
84 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
85 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open 60.00 PLN
86 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy 60.00 PLN
87 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team 60.00 PLN
88 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
89 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open 60.00 PLN
90 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 60.00 PLN
91 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 60.00 PLN
92 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
93 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
94 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 60.00 PLN
95 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 60.00 PLN
96 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 60.00 PLN
97 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
98 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
99 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open 60.00 PLN
100 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 60.00 PLN


Wyświetleń: 16895

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ