VIII Olecka Trzynastka
12.8 km open
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę. 50.00 PLN
2 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open 50.00 PLN
3 Gutowska Iwona Augustów 12.8 km open 50.00 PLN
4 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
5 Bukwaś Tomasz Elbląg 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG 50.00 PLN
6 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open 50.00 PLN
7 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open 50.00 PLN
8 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap 50.00 PLN
9 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Dąbkowski Running Team opłacono
10 królak przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 50.00 PLN
11 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
12 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
13 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich 50.00 PLN
14 Wrona Łukasz Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
15 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
16 Turowski Robert Sojczyn Borowy 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
17 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko 50.00 PLN
18 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
19 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
20 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów 50.00 PLN
21 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open opłacono
22 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
23 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team opłacono
24 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
25 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej 50.00 PLN
26 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę / Team Kopeć opłacono
27 Sznurkowski Dawid Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę / Team Kopeć opłacono
28 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
29 Łachacz Karol Suwałki 12.8 km open opłacono
30 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
31 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
32 Soliwoda Jacek Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
33 Woźniak Barbara Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
34 Wasilewski Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
35 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
36 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open 50.00 PLN
37 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
38 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
39 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
40 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
41 Drażba Justyna Raczki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
42 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
43 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
44 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy 50.00 PLN
45 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team 50.00 PLN
46 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
47 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
48 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 50.00 PLN
49 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 50.00 PLN
50 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
51 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
52 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 50.00 PLN
53 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
54 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
55 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
56 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
57 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
58 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
59 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk 50.00 PLN
60 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
61 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C. 50.00 PLN
62 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 50.00 PLN
63 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
64 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
65 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
66 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
67 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open opłacono
68 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team 50.00 PLN
69 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open 50.00 PLN
70 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open opłacono
71 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
72 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
73 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 50.00 PLN
74 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 50.00 PLN
75 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
76 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
77 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
78 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 50.00 PLN
79 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
80 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
81 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
82 Zdunek Józef Szczytno 12.8 km open Klub Biegacza Jurund Szczytno 50.00 PLN
83 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
84 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
85 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
86 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
87 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 50.00 PLN
88 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 50.00 PLN
89 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
90 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp opłacono
91 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
92 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open opłacono
93 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open 50.00 PLN
94 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko 50.00 PLN
95 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu 50.00 PLN
96 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
97 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
98 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker 50.00 PLN
99 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
100 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open 50.00 PLN


Wyświetleń: 12247

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ