Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Justyna | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
2 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | 12.8 km open | Dąbrowski TEAM | |
3 | Anuszkiewicz Mateusz | Wieliczki | Polska | 12.8 km open | Be Active Trucker | |
4 | Bąk Rafał | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
5 | Banachowska Paulina | Biała Piska | Polska | 12.8 km open | BBKTS | opłacono |
6 | Banaszek Sebastian | Olsztyn | Polska | 12.8 km open | Good Tech Foundation | opłacono |
7 | Bazan Damian | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
8 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Polska | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | opłacono |
9 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Polska | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | opłacono |
10 | Bielak Roman | Mikołajki | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
11 | Blachowicz Jędrzej | Komorowo | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
12 | Bobrowski Jan | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
13 | Bogdan Marcin | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
14 | Borawska Anna | Płock | Polska | 12.8 km open | Mała Lady Pank biegam dla Siebie | opłacono |
15 | Borawski Paweł | Płock | Polska | 12.8 km open | PATOLOGANG | opłacono |
16 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | 12.8 km open | ||
17 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | 12.8 km open | Białystok Biega Team | |
18 | Budrewicz Maciej | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
19 | Bukwaś Tomasz | Elbląg | Polska | 12.8 km open | TEAM KARAŚ ELBLĄG | |
20 | Burba Bernard | Babki Gąseckie | Polska | 12.8 km open | ||
21 | Chalecki Grzegorz | Suwałki | Polska | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | opłacono |
22 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Wyszedłem ze strefy komfortu | |
23 | Chodara Roman | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | Runners Team Kętrzyn | opłacono |
24 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
25 | Cichanowicz Piotr | Olecko | Polska | 12.8 km open | Lange TRI Coach | |
26 | Czajkowska Marzena | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
27 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | 12.8 km open | Super Drużyna Ełk | opłacono |
28 | Czeplik Daniel | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
29 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | OSPWL Bemowo Piskie | |
30 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
31 | Domańska Karolina | Olecko | Polska | 12.8 km open | ||
32 | Domin Andrzej | Warszawa | Polska | 12.8 km open | ||
33 | Drażba Łukasz | Suwałki | Polska | 12.8 km open | www.fizjoterapia-suwalki.pl | opłacono |
34 | Dziekońska Magdalena | Giżycko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
35 | Długosz Lucyna | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | Druzyna ML | opłacono |
36 | Fabisiak Andrzej | Sulejówek | Polska | 12.8 km open | Rozbiegany Sulejówek | |
37 | Fabisiak Ewa | Sulejówek | Polska | 12.8 km open | Rozbiegany Sulejówek | |
38 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
39 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | 12.8 km open | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
40 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Polska | 12.8 km open | Maratonka Grajewo-Ełk | opłacono |
41 | Filipkowski Grzegorz | Szczuczyn | Polska | 12.8 km open | ||
42 | Fogtman Marcin | Ełk | Polska | 12.8 km open | Fogloss | |
43 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
44 | Gajdek Przemysław | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
45 | Gajewski Szymon | Suwałki | Polska | 12.8 km open | #rozbieganesuwałki | |
46 | Gałaszewski Dariusz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko | |
47 | Getek Marcin | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
48 | Giczewski Paweł | Suwałki | Polska | 12.8 km open | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | |
49 | Gliniecki Łukasz | Judziki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
50 | Górski Wojciech | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
51 | Gulbierz Marek | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km open | LKS Korab Olecko | |
52 | Gutowska Iwona | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
53 | Harasim Hanna | Suwałki | Polska | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | opłacono |
54 | Herbszt Wojciech | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
55 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
56 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | 12.8 km open | ||
57 | Jaroniec Dariusz | Giżycko | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
58 | Jaryst Paweł | Ryn | Polska | 12.8 km open | ||
59 | Jarzebowicz Bozena | Goldap | Polska | 12.8 km open | ||
60 | Jaśkiewicz Ewelina | Suwałki | Polska | 12.8 km open | VetRun | opłacono |
61 | Jermak Michał | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km open | 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy | opłacono |
62 | Jeruć Łukasz | Warszawa | Polska | 12.8 km open | Biegam na Tarchominie | |
63 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | opłacono |
64 | Jóźwik Barbara | Zielonka | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
65 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
66 | Kaczmarczyk Renata | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |
67 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
68 | Karaś Sylwia | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
69 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | 12.8 km open | LA OSiR Gołdap | |
70 | Karwowski Grzegorz | Augustów | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
71 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | Polska | 12.8 km open | BBL Wydminy | |
72 | Kęska Olga | Garbatka-Letnisko | Polska | 12.8 km open | SafeGuard | |
73 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | 12.8 km open | OPP Olsztyn | |
74 | Kiluk Beata | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |
75 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | ||
76 | Koczaj Mariusz | Wydminy | Polska | 12.8 km open | ||
77 | Kopiczko Przemysław | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
78 | Kopiczko Zbigniew | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
79 | Kosakowski Jarosław | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
80 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Polska | 12.8 km open | ||
81 | Kownacki Tomasz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
82 | Kozłowski Piotr | Augustów | Polska | 12.8 km open | DHL Augustów | opłacono |
83 | Królak Agnieszka | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć | |
84 | królak przemek | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
85 | Krysiński Jacek | Ełk | Polska | 12.8 km open | Serduszko Team Ełk | opłacono |
86 | Krzywicki Jan | Gliwice | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
87 | Ksepko Krzysztof | Przechody | Polska | 12.8 km open | ||
88 | Kudosz Andrzej | Gołdap | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
89 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko biega | |
90 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |
91 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | 12.8 km open | Klub Morsów w Piszu | |
92 | Kurzynowski Sebastian | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
93 | Kusy Bartłomiej | Janów Lubelski | Polska | 12.8 km open | Wyszedłem ze strefy komfortu | |
94 | Kuźma Przemysław | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
95 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | |
96 | Laptev Artem | Kaliningrad | Rosja | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |
97 | Linkiewicz Bartłomiej | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
98 | Liśkiewicz Beata | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | GF Acer | opłacono |
99 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | GF Acer | opłacono |
100 | Lisowska Ewelina | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono |
Wyświetleń: 32212