VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking opłacono
2 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
3 Woźnialis Daiwa Puńsk 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
4 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
5 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open opłacono
6 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk opłacono
7 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
8 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
9 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open opłacono
10 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team opłacono
11 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open opłacono
12 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open opłacono
13 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
14 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
15 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
16 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
17 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu opłacono
18 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
19 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
20 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
21 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
22 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
23 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
24 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp opłacono
25 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
26 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open opłacono
27 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
28 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker opłacono
29 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
30 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
31 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
32 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
33 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF opłacono
34 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
35 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
36 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
37 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
38 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard opłacono
39 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
40 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
41 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
42 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
43 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
44 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
45 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
46 Wielgat Artur Netta Folwark 12.8 km open Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
47 Sokołowski Rafael Suwałki 12.8 km niepełnosprawni TEAM Biegam bo chcę darmowy udział


Wyświetleń: 4617

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ