VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km open Drużyna ML opłacono
2 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 12.8 km open 1PBOT opłacono
3 Karwowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
4 Bogdan Marcin Suwałki 12.8 km open opłacono
5 Mikielski Daniel Olsztynek 12.8 km open opłacono
6 Mikielski Marek Olsztynek 12.8 km open opłacono
7 Mikielska Danuta Olsztynek 12.8 km open opłacono
8 Suliński Norbert Białystok 12.8 km open TT PSC Running Family opłacono
9 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open opłacono
10 Wiszenko Marta Ełk 12.8 km open opłacono
11 Herbszt Wojciech Ełk 12.8 km open opłacono
12 Dykiert Ryszard Szafranki 12.8 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy darmowy udział
13 Wach Zdzisław Augustów 12.8 km open opłacono
14 Nowakowski Czeslaw Warszawa 12.8 km powyżej 70 lat Ducla Academy Warszawa darmowy udział
15 Mikulski Mariusz SUWAŁKI 12.8 km open Biegam bo muszę.. inaczej się uduszę opłacono
16 Leszczyński Roman Ostrołęka 12.8 km powyżej 70 lat so-biebie-gam darmowy udział
17 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Dąbkowski Running Team opłacono
18 Muzyk Edward Mały Płock 12.8 km powyżej 70 lat Biegamy dla Zdrowia darmowy udział
19 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
20 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
21 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
22 Turowski Robert Sojczyn Borowy 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
23 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
24 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
25 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open opłacono
26 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team opłacono
27 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
28 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open Suwalska Wataha opłacono
29 Sznurkowski Dawid SUWAŁKI 12.8 km open Suwalska Wataha opłacono
30 Łachacz Karol Suwałki 12.8 km open opłacono
31 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
32 Bruchman Jan Rokocin 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
33 Woźniak Barbara Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
34 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
35 Zalewski Krzysztof Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
36 Czaplewska Paulina Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
37 Olszówka Piotr Warszawa Nordic Walking opłacono
38 Zakrzewska Zuzanna Brodnica 12.8 km uczeń opłacono
39 Plata Katarzyna Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
40 Plata Adam Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
41 Król Patryk Katowice 12.8 km niepełnosprawni Klub Ritual darmowy udział
42 Dzienisik Michał Grabówka 12.8 km uczeń 3T BIAŁYSTOK opłacono
43 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
44 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
45 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
46 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking opłacono
47 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
48 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
49 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
50 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
51 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk opłacono
52 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
53 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
54 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
55 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
56 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
57 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
58 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
59 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
60 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
61 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
62 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open Good Tech Foundation opłacono
63 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
64 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open Dąbrowski TEAM opłacono
65 Kalicki Hubert Olecko 12.8 km powyżej 70 lat Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń darmowy udział
66 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
67 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
68 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
69 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
70 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
71 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
72 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
73 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
74 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
75 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
76 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML opłacono
77 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
78 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
79 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
80 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
81 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
82 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
83 Sokołowski Rafael Suwałki 12.8 km niepełnosprawni Niepełnosprawni w Sporcie - Czesio bimbo darmowy udział


Wyświetleń: 17054

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ