Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
2 | Wielgat Artur | Netta Folwark | Polska | 12.8 km open | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | |
3 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
4 | Kęska Olga | Garbatka-Letnisko | Polska | 12.8 km open | SafeGuard | |
5 | Gulbierz Marek | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km open | LKS Korab Olecko | |
6 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
7 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Polska | 12.8 km open | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |
8 | Siergiej Zbigniew | Odoje | Polska | 12.8 km open | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |
9 | Roszkowski Tomasz | Warszawa | Polska | 12.8 km open | ||
10 | Skrodzki Jakub | Suwałki | Polska | 12.8 km open | BF | |
11 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
12 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Litwa | 12.8 km open | Begimo Klubas | |
13 | Karaś Sylwia | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
14 | Anuszkiewicz Mateusz | Wieliczki | Polska | 12.8 km open | Be Active Trucker | |
15 | Skiendziel Katarzyna | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
16 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | 12.8 km open | Klub Morsów w Piszu | |
17 | Gałaszewski Dariusz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko | |
18 | Jaryst Paweł | Ryn | Polska | 12.8 km open | ||
19 | Tombacher Krzysztof | Ełk | Polska | 12.8 km open | BBKTS | |
20 | Gajewski Szymon | Suwałki | Polska | 12.8 km open | #rozbieganesuwałki | |
21 | Sakowska Aneta | Drozdowo | Polska | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | |
22 | Suchocka Alicja | Ełk | Polska | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | |
23 | Szmit Katarzyna | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |
24 | Kiluk Beata | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |
25 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | 12.8 km open | ||
26 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Wyszedłem ze strefy komfortu | |
27 | Kaczmarczyk Renata | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |
28 | Burba Bernard | Babki Gąseckie | Polska | 12.8 km open | ||
29 | Jarzebowicz Bozena | Goldap | Polska | 12.8 km open | ||
30 | Szachowicz Paweł | Białystok | Polska | 12.8 km open | ||
31 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | 12.8 km open | Białystok Biega Team | |
32 | Bazan Damian | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
33 | Markiewicz Marcin | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
34 | Mućka Tomasz | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
35 | Wołodko Szymon | Suwałki | Polska | 12.8 km open | Tottenham F.C. | |
36 | Pipiro Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | PSP JRG Ełk | |
37 | Puczyłowska Katarzyna | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
38 | Domin Andrzej | Warszawa | Polska | 12.8 km open | ||
39 | Pogudo Elizaveta | Kaliningrad | Polska | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |
40 | Laptev Artem | Kaliningrad | Rosja | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |
41 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | ||
42 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 12.8 km open | OSP POGRODZIE | |
43 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | 12.8 km open | ||
44 | Wojciechowski Kamil | Wydminy | Polska | 12.8 km open | ||
45 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | Polska | 12.8 km open | BBL Wydminy | |
46 | Koczaj Mariusz | Wydminy | Polska | 12.8 km open | ||
47 | Ogórkis Dariusz | Sejny | Polska | 12.8 km open | www.fizjoterapia-suwalki.pl | |
48 | Jaroniec Dariusz | Giżycko | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
49 | Kusy Bartłomiej | Janów Lubelski | Polska | 12.8 km open | Wyszedłem ze strefy komfortu | |
50 | Walczuk Marcin | Stary Folwark | Polska | 12.8 km open | ||
51 | Wasilewski Dawid | Giżycko | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
52 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
53 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
54 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | OSPWL Bemowo Piskie | |
55 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | Wilki Puszczy Rominckiej | |
56 | Górski Wojciech | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
57 | Wrona Łukasz | Ełk | Polska | 12.8 km open | OSPWL Bemowo Piskie | |
58 | Parszczyńska Izabela | Giżycko | Polska | 12.8 km open | Team Parszczyńskich | |
59 | królak przemek | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
60 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | 12.8 km open | LA OSiR Gołdap | |
61 | Czeplik Daniel | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
62 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Polska | 12.8 km open | ||
63 | Bukwaś Tomasz | Elbląg | Polska | 12.8 km open | TEAM KARAŚ ELBLĄG | |
64 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
65 | Gutowska Iwona | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
66 | Steafnowicz Zdzisław | Białystok | Polska | 12.8 km open | ||
67 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | |
68 | Królak Agnieszka | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć | |
69 | Getek Marcin | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
70 | Skomorowski Dominik | Goldap | Polska | 12.8 km open | Osada Boczki | |
71 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | 12.8 km open | Nadaktywni | |
72 | Steć Paweł | Orzysz | Polska | 12.8 km open | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |
73 | Filipkowski Grzegorz | Szczuczyn | Polska | 12.8 km open | ||
74 | Jeruć Łukasz | Warszawa | Polska | 12.8 km open | Biegam na Tarchominie | |
75 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
76 | Fabisiak Andrzej | Sulejówek | Polska | 12.8 km open | Rozbiegany Sulejówek | |
77 | Fabisiak Ewa | Sulejówek | Polska | 12.8 km open | Rozbiegany Sulejówek | |
78 | Milewski Rafał | Orzysz | Polska | 12.8 km open | 15 Mazurski Batalion Saperów | |
79 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
80 | Domańska Karolina | Olecko | Polska | 12.8 km open | ||
81 | Milanowska Anna | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
82 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |
83 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | 12.8 km open | Dąbrowski TEAM | |
84 | Wiliwis Paweł | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
85 | Ksepko Krzysztof | Przechody | Polska | 12.8 km open | ||
86 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | 12.8 km open | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
87 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | 12.8 km open | OPP Olsztyn | |
88 | Obuchowka Emilia | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
89 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
90 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko biega | |
91 | Cichanowicz Piotr | Olecko | Polska | 12.8 km open | Lange TRI Coach | |
92 | Wasilewski Adam | Gołdap | Polska | 12.8 km open | LA OSiR Gołdap | |
93 | Giczewski Paweł | Suwałki | Polska | 12.8 km open | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | |
94 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | 12.8 km open | Nadaktywni | |
95 | Maziliauskas Vytautas | Vilnius | Litwa | 12.8 km open | ||
96 | Kuźma Przemysław | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
97 | Pieślak Michał | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
98 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
99 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
100 | Nowicka Monika | Suwałki | Polska | 12.8 km open |
Wyświetleń: 32210