Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | 12.8 km open | Dąbrowski TEAM | |
2 | Anuszkiewicz Mateusz | Wieliczki | Polska | 12.8 km open | Be Active Trucker | |
3 | Bazan Damian | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
4 | Bobrowski Jan | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
5 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | 12.8 km open | ||
6 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | 12.8 km open | Białystok Biega Team | |
7 | Bukwaś Tomasz | Elbląg | Polska | 12.8 km open | TEAM KARAŚ ELBLĄG | |
8 | Burba Bernard | Babki Gąseckie | Polska | 12.8 km open | ||
9 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | 12.8 km open | Wyszedłem ze strefy komfortu | |
10 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
11 | Cichanowicz Piotr | Olecko | Polska | 12.8 km open | Lange TRI Coach | |
12 | Czeplik Daniel | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
13 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Nordic Walking | Maratonka | |
14 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | OSPWL Bemowo Piskie | |
15 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
16 | Domańska Karolina | Olecko | Polska | 12.8 km open | ||
17 | Domin Andrzej | Warszawa | Polska | 12.8 km open | ||
18 | Dziekońska Anna | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
19 | Fabisiak Andrzej | Sulejówek | Polska | 12.8 km open | Rozbiegany Sulejówek | |
20 | Fabisiak Ewa | Sulejówek | Polska | 12.8 km open | Rozbiegany Sulejówek | |
21 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | 12.8 km open | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
22 | Filipkowski Grzegorz | Szczuczyn | Polska | 12.8 km open | ||
23 | Fogtman Marcin | Ełk | Polska | 12.8 km open | Fogloss | |
24 | Gajewski Szymon | Suwałki | Polska | 12.8 km open | #rozbieganesuwałki | |
25 | Gałaszewski Dariusz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko | |
26 | Getek Marcin | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
27 | Giczewski Paweł | Suwałki | Polska | 12.8 km open | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | |
28 | Górski Wojciech | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
29 | Gulbierz Marek | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km open | LKS Korab Olecko | |
30 | Gutowska Iwona | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
31 | Głowacki Przemysław | Olecko | Polska | 12.8 km uczeń | Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń | |
32 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
33 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | 12.8 km open | ||
34 | Januszkiewicz Miłosz | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
35 | Jaroniec Dariusz | Giżycko | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
36 | Jaryst Paweł | Ryn | Polska | 12.8 km open | ||
37 | Jarzebowicz Bozena | Goldap | Polska | 12.8 km open | ||
38 | Jeruć Łukasz | Warszawa | Polska | 12.8 km open | Biegam na Tarchominie | |
39 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
40 | Kaczmarczyk Renata | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |
41 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
42 | Karaś Sylwia | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
43 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | 12.8 km open | LA OSiR Gołdap | |
44 | Karpiński Dariusz | Radzymin | Polska | Nordic Walking | ||
45 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | Polska | 12.8 km open | BBL Wydminy | |
46 | Kęska Olga | Garbatka-Letnisko | Polska | 12.8 km open | SafeGuard | |
47 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | 12.8 km open | OPP Olsztyn | |
48 | Kiluk Beata | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |
49 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | ||
50 | Koczaj Mariusz | Wydminy | Polska | 12.8 km open | ||
51 | Kondraciuk Majka | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
52 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Polska | 12.8 km open | ||
53 | Królak Agnieszka | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć | |
54 | królak przemek | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
55 | Ksepko Krzysztof | Przechody | Polska | 12.8 km open | ||
56 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko biega | |
57 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |
58 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | 12.8 km open | Klub Morsów w Piszu | |
59 | Kusy Bartłomiej | Janów Lubelski | Polska | 12.8 km open | Wyszedłem ze strefy komfortu | |
60 | Kuźma Przemysław | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
61 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | |
62 | Laptev Artem | Kaliningrad | Rosja | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |
63 | Markiewicz Marcin | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
64 | Maziliauskas Vytautas | Vilnius | Litwa | 12.8 km open | ||
65 | Milanowska Anna | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
66 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
67 | Milewski Rafał | Orzysz | Polska | 12.8 km open | 15 Mazurski Batalion Saperów | |
68 | Mućka Tomasz | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
69 | Nowicka Monika | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
70 | Obuchowka Emilia | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
71 | Ogórkis Dariusz | Sejny | Polska | 12.8 km open | www.fizjoterapia-suwalki.pl | |
72 | Ostrowski Mateusz | Bukowno | Polska | Nordic Walking | ||
73 | Parszczyńska Izabela | Giżycko | Polska | 12.8 km open | Team Parszczyńskich | |
74 | Pieślak Michał | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
75 | Pipiro Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | PSP JRG Ełk | |
76 | Piwowar Mateusz | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
77 | Plaga Aleksandra | Olecko | Polska | 12.8 km uczeń | Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń | |
78 | Pogudo Elizaveta | Kaliningrad | Polska | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |
79 | Poreda Jakub | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
80 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
81 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
82 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | 12.8 km open | Nadaktywni | |
83 | Puczyłowska Katarzyna | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
84 | Roszkowski Tomasz | Warszawa | Polska | 12.8 km open | ||
85 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
86 | Ruszewski Tomasz | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
87 | Sakowska Aneta | Drozdowo | Polska | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | |
88 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Polska | 12.8 km open | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |
89 | Siergiej Zbigniew | Odoje | Polska | 12.8 km open | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |
90 | Skiendziel Katarzyna | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
91 | Skomorowski Dominik | Goldap | Polska | 12.8 km open | Osada Boczki | |
92 | Skrodzki Jakub | Suwałki | Polska | 12.8 km open | BF | |
93 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Litwa | 12.8 km open | Begimo Klubas | |
94 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 12.8 km open | OSP POGRODZIE | |
95 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
96 | Staniszewski Zygmunt | Szczuczyn | Polska | Nordic Walking | Szczuczyn Awissa | |
97 | Steafnowicz Zdzisław | Białystok | Polska | 12.8 km open | ||
98 | Steć Paweł | Orzysz | Polska | 12.8 km open | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |
99 | Suchocka Alicja | Ełk | Polska | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | |
100 | Suchodolska Edyta | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega |
Wyświetleń: 32216