VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sokołowski Rafael Suwałki 12.8 km niepełnosprawni Niepełnosprawni w Sporcie - Czesio bimbo
2 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
3 Król Patryk Katowice 12.8 km niepełnosprawni Klub Ritual
4 Czaplewska Paulina Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni
5 Zalewski Krzysztof Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni
6 Bruchman Jan Rokocin 12.8 km niepełnosprawni
7 Dykiert Ryszard Szafranki 12.8 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
8 Aneszko Jakub Nowa Wieś 12.8 km niepełnosprawni
9 Moroz Andrzej Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
10 Moroz Elżbieta Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
11 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega
12 Warykowski Stanislaw Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
13 Wielgat Artur Netta Folwark 12.8 km open Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne
14 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
15 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega
16 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
17 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
18 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
19 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
20 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML opłacono
21 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
22 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard
23 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
24 Gulbierz Marek Kowale Oleckie 12.8 km open LKS Korab Olecko
25 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
26 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
27 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open
28 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors
29 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors
30 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open
31 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
32 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF
33 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
34 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open
35 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
36 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
37 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas
38 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
39 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open
40 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker
41 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
42 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open
43 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu
44 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
45 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open
46 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open Suwalska Wataha opłacono
47 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
48 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open Good Tech Foundation opłacono
49 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
50 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS
51 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki
52 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
53 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo
54 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo
55 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
56 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
57 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
58 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
59 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open
60 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu
61 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
62 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
63 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open
64 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open
65 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
66 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
67 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
68 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open
69 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team
70 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
71 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega
72 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
73 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open
74 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open
75 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk opłacono
76 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C.
77 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
78 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk
79 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega
80 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open
81 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
82 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
83 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie
84 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie
85 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open
86 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
87 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
88 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE
89 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open
90 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open
91 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
92 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team opłacono
93 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy
94 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open
95 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
96 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl opłacono
97 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl
98 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
99 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu
100 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open


Wyświetleń: 21995

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ