VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sokołowski Rafael Suwałki 12.8 km niepełnosprawni TEAM Biegam bo chcę darmowy udział
2 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
3 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
4 Warykowski Stanislaw Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
5 Wielgat Artur Netta Folwark 12.8 km open Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
6 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
7 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
8 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
9 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
10 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
11 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
12 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML 50.00 PLN
13 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
14 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard opłacono
15 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
16 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
17 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
18 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
19 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
20 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
21 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
22 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
23 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF opłacono
24 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
25 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
26 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
27 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
28 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas 50.00 PLN
29 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
30 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
31 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker opłacono
32 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
33 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
34 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu 50.00 PLN
35 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Szkoła ZSLiZ Olecko 50.00 PLN
36 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open 50.00 PLN
37 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open opłacono
38 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
39 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp opłacono
40 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
41 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 50.00 PLN
42 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 50.00 PLN
43 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
44 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
45 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
46 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
47 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
48 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
49 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
50 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 50.00 PLN
51 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu opłacono
52 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
53 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
54 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 50.00 PLN
55 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 50.00 PLN
56 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
57 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
58 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open opłacono
59 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open opłacono
60 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team opłacono
61 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open opłacono
62 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
63 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
64 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
65 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
66 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 50.00 PLN
67 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C. 50.00 PLN
68 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
69 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk opłacono
70 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
71 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open opłacono
72 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
73 Woźnialis Daiwa Puńsk 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
74 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
75 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
76 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 50.00 PLN
77 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
78 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka 50.00 PLN
79 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 50.00 PLN
80 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 50.00 PLN
81 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
82 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
83 Kalicki Hubert Olecko 12.8 km powyżej 70 lat Szkoła ZSLiZ Olecko darmowy udział
84 Wszeborowski Kacper Ełk 12.8 km uczeń MOS Ełk 20.00 PLN
85 Mróz Hubert Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
86 Cieślukowska Marta Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
87 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking opłacono


Wyświetleń: 4626

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ