Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moroz Elżbieta | Kętrzyn | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | ||
2 | Moroz Andrzej | Kętrzyn | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | ||
3 | Sokołowski Rafael | Suwałki | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | Niepełnosprawni w Sporcie - Czesio bimbo | |
4 | Aneszko Jakub | Nowa Wieś | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | ||
5 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | ||
6 | Dykiert Ryszard | Szafranki | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy | |
7 | Bruchman Jan | Rokocin | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | ||
8 | Zalewski Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | ||
9 | Czaplewska Paulina | Starogard Gdański | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | ||
10 | Król Patryk | Katowice | Polska | 12.8 km niepełnosprawni | Klub Ritual | |
11 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono |
12 | Obrycki Paweł | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Grajewo | opłacono |
13 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | GF Acer | opłacono |
14 | Sierocki Jan | Augustów | Polska | 12.8 km open | ATP Augustów | opłacono |
15 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko biega | |
16 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
17 | Obuchowka Emilia | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
18 | Obuchowski Krzysztof | Gołdap | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
19 | Budrewicz Maciej | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
20 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | 12.8 km open | Super Drużyna Ełk | opłacono |
21 | Prawdzik Renata | Ełk | Polska | 12.8 km open | Super Drużyna Ełk | opłacono |
22 | Gliniecki Łukasz | Judziki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
23 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | Drużyna ML | opłacono |
24 | Olszewska Ewelina | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
25 | Olszewski Tomasz | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
26 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Polska | 12.8 km open | 1PBOT | opłacono |
27 | Karwowski Grzegorz | Augustów | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
28 | Bogdan Marcin | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
29 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | 12.8 km open | OPP Olsztyn | |
30 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | 12.8 km open | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
31 | Ksepko Krzysztof | Przechody | Polska | 12.8 km open | ||
32 | Wiliwis Paweł | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
33 | Mikielski Daniel | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
34 | Mikielski Marek | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
35 | Mikielska Danuta | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
36 | Suliński Norbert | Białystok | Polska | 12.8 km open | TT PSC Running Family | opłacono |
37 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | 12.8 km open | Dąbrowski TEAM | |
38 | Kopiczko Zbigniew | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
39 | Linkiewicz Bartłomiej | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
40 | Wiszenko Marta | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
41 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |
42 | Milanowska Anna | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
43 | Herbszt Wojciech | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
44 | Soliński Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
45 | Domańska Karolina | Olecko | Polska | 12.8 km open | ||
46 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
47 | Milewski Rafał | Orzysz | Polska | 12.8 km open | 15 Mazurski Batalion Saperów | |
48 | Wach Zdzisław | Augustów | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
49 | Fabisiak Ewa | Sulejówek | Polska | 12.8 km open | Rozbiegany Sulejówek | |
50 | Fabisiak Andrzej | Sulejówek | Polska | 12.8 km open | Rozbiegany Sulejówek | |
51 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
52 | Mikulski Mariusz | SUWAŁKI | Polska | 12.8 km open | Biegam bo muszę.. inaczej się uduszę | opłacono |
53 | Jeruć Łukasz | Warszawa | Polska | 12.8 km open | Biegam na Tarchominie | |
54 | Filipkowski Grzegorz | Szczuczyn | Polska | 12.8 km open | ||
55 | Steć Paweł | Orzysz | Polska | 12.8 km open | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |
56 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | 12.8 km open | Nadaktywni | |
57 | Kudosz Andrzej | Gołdap | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
58 | Skomorowski Dominik | Goldap | Polska | 12.8 km open | Osada Boczki | |
59 | Getek Marcin | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
60 | Królak Agnieszka | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć | |
61 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | |
62 | Steafnowicz Zdzisław | Białystok | Polska | 12.8 km open | ||
63 | Gutowska Iwona | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
64 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
65 | Bukwaś Tomasz | Elbląg | Polska | 12.8 km open | TEAM KARAŚ ELBLĄG | |
66 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Polska | 12.8 km open | ||
67 | Czeplik Daniel | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
68 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | 12.8 km open | LA OSiR Gołdap | |
69 | Warakomski Kamil | Ełk | Polska | 12.8 km open | Dąbkowski Running Team | opłacono |
70 | królak przemek | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
71 | Marciszewski Błażej | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
72 | Truchan Mariusz | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | Wilki Puszczy Rominckiej | opłacono |
73 | Parszczyńska Izabela | Giżycko | Polska | 12.8 km open | Team Parszczyńskich | |
74 | Wrona Łukasz | Ełk | Polska | 12.8 km open | OSPWL Bemowo Piskie | |
75 | Poźniak Konrad | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
76 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Polska | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | opłacono |
77 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | Polska | 12.8 km open | 24 WOG Giżycko | opłacono |
78 | Śniosek Patryk | Gołdap | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
79 | Śniosek Krzysztof | Gołdap | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
80 | Kozłowski Piotr | Augustów | Polska | 12.8 km open | DHL Augustów | opłacono |
81 | Kopiczko Przemysław | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
82 | Górski Wojciech | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
83 | Zielinko Łukasz | Białystok | Polska | 12.8 km open | Żuber Team | opłacono |
84 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
85 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | Wilki Puszczy Rominckiej | |
86 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć | opłacono |
87 | Sznurkowski Dawid | SUWAŁKI | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć | opłacono |
88 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | OSPWL Bemowo Piskie | |
89 | Łachacz Karol | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
90 | Blachowicz Jędrzej | Komorowo | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
91 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
92 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
93 | Woźniak Barbara | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
94 | Wasilewski Dawid | Giżycko | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
95 | Bielak Roman | Mikołajki | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
96 | Walczuk Marcin | Stary Folwark | Polska | 12.8 km open | ||
97 | Kusy Bartłomiej | Janów Lubelski | Polska | 12.8 km open | Wyszedłem ze strefy komfortu | |
98 | Sakowska Aneta | Drozdowo | Polska | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | |
99 | Gajewski Szymon | Suwałki | Polska | 12.8 km open | #rozbieganesuwałki | |
100 | Spyła Darosław | Ełk | Polska | 12.8 km open | Serduszko Team Ełk | opłacono |
Wyświetleń: 32176