Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Januszanis Małgorzata | Puńsk | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
2 | Karpiński Dariusz | Radzymin | Polska | Nordic Walking | ||
3 | Olszówka Piotr | Warszawa | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
4 | Ostrowski Mateusz | Bukowno | Polska | Nordic Walking | ||
5 | Plata Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
6 | Plata Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
7 | Wojciechowski Tomasz | Częstochowa | Polska | Nordic Walking | ||
8 | Wojciechowska Katarzyna | Częstochowa | Polska | Nordic Walking | ||
9 | Wojciechowski Maciej | Częstochowa | Polska | Nordic Walking | ||
10 | Ślubecki Tomasz | Kętrzyn | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
11 | Staniszewski Zygmunt | Szczuczyn | Polska | Nordic Walking | Szczuczyn Awissa | |
12 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Nordic Walking | Maratonka | |
13 | Zakrzewska Zuzanna | Brodnica | Polska | 12.8 km uczeń | opłacono | |
14 | Dzienisik Michał | Grabówka | Polska | 12.8 km uczeń | 3T BIAŁYSTOK | opłacono |
15 | Wszeborowski Kacper | Ełk | Polska | 12.8 km uczeń | MOS Ełk | |
16 | Głowacki Przemysław | Olecko | Polska | 12.8 km uczeń | Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń | |
17 | Plaga Aleksandra | Olecko | Polska | 12.8 km uczeń | Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń | |
18 | Trofimiuk Wiktoria | Olecko | Polska | 12.8 km uczeń | Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń | |
19 | Zdancewicz Julia | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
20 | Poreda Jakub | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
21 | Piwowar Mateusz | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
22 | Dziekońska Anna | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
23 | Kondraciuk Majka | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
24 | Januszkiewicz Miłosz | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |
25 | Januszkiewicz Iwo | Gołdap | Polska | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | opłacono |
26 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Polska | 12.8 km uczeń | TEAM Biegam bo chcę | opłacono |
27 | Bagiński Jan | Olecko | Polska | 12.8 km powyżej 70 lat | OleckoBiega | |
28 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | 12.8 km powyżej 70 lat | Ducla Academy Warszawa | |
29 | Muzyk Edward | Mały Płock | Polska | 12.8 km powyżej 70 lat | Biegamy dla Zdrowia | |
30 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Polska | 12.8 km powyżej 70 lat | so-biebie-gam | |
31 | Wasilewski Dawid | Giżycko | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
32 | Kusy Bartłomiej | Janów Lubelski | Polska | 12.8 km open | Wyszedłem ze strefy komfortu | |
33 | Woźniak Barbara | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
34 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
35 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
36 | Blachowicz Jędrzej | Komorowo | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
37 | Łachacz Karol | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
38 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km open | OSPWL Bemowo Piskie | |
39 | Sznurkowski Dawid | SUWAŁKI | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć | opłacono |
40 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć | opłacono |
41 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | Wilki Puszczy Rominckiej | |
42 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
43 | Zielinko Łukasz | Białystok | Polska | 12.8 km open | Żuber Team | opłacono |
44 | Górski Wojciech | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
45 | Kopiczko Przemysław | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
46 | Kozłowski Piotr | Augustów | Polska | 12.8 km open | DHL Augustów | opłacono |
47 | Śniosek Krzysztof | Gołdap | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
48 | Śniosek Patryk | Gołdap | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
49 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | Polska | 12.8 km open | 24 WOG Giżycko | opłacono |
50 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Polska | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | opłacono |
51 | Poźniak Konrad | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
52 | Wrona Łukasz | Ełk | Polska | 12.8 km open | OSPWL Bemowo Piskie | |
53 | Parszczyńska Izabela | Giżycko | Polska | 12.8 km open | Team Parszczyńskich | |
54 | Truchan Mariusz | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km open | Wilki Puszczy Rominckiej | opłacono |
55 | Marciszewski Błażej | Ełk | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
56 | królak przemek | Węgorzewo | Polska | 12.8 km open | Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
57 | Warakomski Kamil | Ełk | Polska | 12.8 km open | Dąbkowski Running Team | opłacono |
58 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | 12.8 km open | LA OSiR Gołdap | |
59 | Czeplik Daniel | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
60 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Polska | 12.8 km open | ||
61 | Bukwaś Tomasz | Elbląg | Polska | 12.8 km open | TEAM KARAŚ ELBLĄG | |
62 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
63 | Gutowska Iwona | Augustów | Polska | 12.8 km open | ||
64 | Steafnowicz Zdzisław | Białystok | Polska | 12.8 km open | ||
65 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | |
66 | Suliński Norbert | Białystok | Polska | 12.8 km open | TT PSC Running Family | opłacono |
67 | Obrycki Paweł | Grajewo | Polska | 12.8 km open | Grajewo | opłacono |
68 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | GF Acer | opłacono |
69 | Sierocki Jan | Augustów | Polska | 12.8 km open | ATP Augustów | opłacono |
70 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko biega | |
71 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | 12.8 km open | Olecko Biega | |
72 | Obuchowka Emilia | Gołdap | Polska | 12.8 km open | ||
73 | Obuchowski Krzysztof | Gołdap | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
74 | Budrewicz Maciej | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
75 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | 12.8 km open | Super Drużyna Ełk | opłacono |
76 | Prawdzik Renata | Ełk | Polska | 12.8 km open | Super Drużyna Ełk | opłacono |
77 | Gliniecki Łukasz | Judziki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
78 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | Polska | 12.8 km open | Drużyna ML | opłacono |
79 | Olszewska Ewelina | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
80 | Olszewski Tomasz | Olecko | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
81 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Polska | 12.8 km open | 1PBOT | opłacono |
82 | Karwowski Grzegorz | Augustów | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
83 | Bogdan Marcin | Suwałki | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
84 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | 12.8 km open | OPP Olsztyn | |
85 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | 12.8 km open | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
86 | Ksepko Krzysztof | Przechody | Polska | 12.8 km open | ||
87 | Wiliwis Paweł | Suwałki | Polska | 12.8 km open | ||
88 | Mikielski Daniel | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
89 | Mikielski Marek | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
90 | Mikielska Danuta | Olsztynek | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
91 | Wach Zdzisław | Augustów | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
92 | Getek Marcin | Ełk | Polska | 12.8 km open | ||
93 | Skomorowski Dominik | Goldap | Polska | 12.8 km open | Osada Boczki | |
94 | Kudosz Andrzej | Gołdap | Polska | 12.8 km open | opłacono | |
95 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | 12.8 km open | Nadaktywni | |
96 | Steć Paweł | Orzysz | Polska | 12.8 km open | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |
97 | Filipkowski Grzegorz | Szczuczyn | Polska | 12.8 km open | ||
98 | Jeruć Łukasz | Warszawa | Polska | 12.8 km open | Biegam na Tarchominie | |
99 | Mikulski Mariusz | SUWAŁKI | Polska | 12.8 km open | Biegam bo muszę.. inaczej się uduszę | opłacono |
100 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | 12.8 km open |
Wyświetleń: 32214