VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 50.00 PLN
2 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 50.00 PLN
3 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
4 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
5 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
6 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open opłacono
7 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
8 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team opłacono
9 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
10 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 50.00 PLN
11 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
12 Wszeborowski Kacper Ełk 12.8 km uczeń MOS Ełk 20.00 PLN
13 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 50.00 PLN
14 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
15 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
16 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka 50.00 PLN
17 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
18 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
19 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
20 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk opłacono
21 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
22 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
23 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 50.00 PLN
24 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
25 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
26 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard opłacono
27 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 50.00 PLN
28 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
29 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
30 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
31 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 50.00 PLN
32 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
33 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu opłacono
34 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
35 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
36 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
37 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
38 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
39 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
40 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML 50.00 PLN
41 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
42 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking opłacono
43 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
44 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas 50.00 PLN
45 Wielgat Artur Netta Folwark 12.8 km open Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
46 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
47 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
48 Mróz Hubert Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
49 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
50 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Szkoła ZSLiZ Olecko 50.00 PLN
51 Kalicki Hubert Olecko 12.8 km powyżej 70 lat Szkoła ZSLiZ Olecko darmowy udział
52 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
53 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
54 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
55 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
56 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
57 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
58 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
59 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
60 Cieślukowska Marta Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
61 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
62 Warykowski Stanislaw Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
63 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp opłacono
64 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 50.00 PLN
65 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu 50.00 PLN
66 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
67 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
68 Woźnialis Daiwa Puńsk 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
69 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open 50.00 PLN
70 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open SzNuRaS Team 50.00 PLN
71 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open opłacono
72 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
73 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open opłacono
74 Sokołowski Rafael Suwałki 12.8 km niepełnosprawni TEAM Biegam bo chcę darmowy udział
75 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF opłacono
76 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C. 50.00 PLN
77 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open opłacono
78 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
79 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 50.00 PLN
80 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
81 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
82 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
83 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
84 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open opłacono
85 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
86 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker opłacono
87 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
88 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN


Wyświetleń: 4597

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ