VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open
2 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open
3 Wach Zdzisław Augustów 12.8 km open opłacono
4 Milanowska Anna Augustów 12.8 km open
5 Karwowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
6 Sierocki Jan Augustów 12.8 km open ATP Augustów opłacono
7 Milanowski Grzegorz Augustów 12.8 km open
8 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów opłacono
9 Gutowska Iwona Augustów 12.8 km open
10 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open
11 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
12 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
13 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
14 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team opłacono
15 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open
16 Puciłowski Mirosław Białystok 12.8 km open Nadaktywni
17 Suliński Norbert Białystok 12.8 km open TT PSC Running Family opłacono
18 Czajkowska Marzena Białystok 12.8 km open opłacono
19 Zalewski Dariusz Białystok 12.8 km open Nadaktywni
20 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open
21 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
22 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team
23 Zakrzewska Zuzanna Brodnica 12.8 km uczeń opłacono
24 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open
25 Ostrowski Mateusz Bukowno Nordic Walking
26 Wojciechowski Tomasz Częstochowa Nordic Walking
27 Wojciechowska Katarzyna Częstochowa Nordic Walking
28 Wojciechowski Maciej Częstochowa Nordic Walking
29 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo
30 Bukwaś Tomasz Elbląg 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG
31 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE
32 Sujata Maja Ełk 12.8 km open opłacono
33 Wrona Łukasz Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie
34 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open
35 Wszeborowski Kacper Ełk 12.8 km uczeń MOS Ełk
36 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk opłacono
37 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
38 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
39 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
40 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Dąbkowski Running Team opłacono
41 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
42 Lisowska Ewelina Ełk 12.8 km open opłacono
43 Prawdzik Renata Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
44 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
45 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie
46 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
47 Bobrowski Jan Ełk 12.8 km open
48 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
49 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
50 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk
51 Wiszenko Marta Ełk 12.8 km open opłacono
52 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking Maratonka
53 Fogtman Marcin Ełk 12.8 km open Fogloss
54 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open
55 Soliński Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
56 Linkiewicz Bartłomiej Ełk 12.8 km open opłacono
57 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
58 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS
59 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo
60 Getek Marcin Ełk 12.8 km open
61 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open
62 Herbszt Wojciech Ełk 12.8 km open opłacono
63 Czaplejewicz Marta Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
64 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard
65 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open
66 Wasilewski Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
67 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
68 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
69 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich
70 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
71 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
72 Skomorowski Dominik Goldap 12.8 km open Osada Boczki
73 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open
74 Kudosz Andrzej Gołdap 12.8 km open opłacono
75 Zdancewicz Julia Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
76 Obuchowski Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
77 Obuchowka Emilia Gołdap 12.8 km open
78 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open
79 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open
80 Poreda Jakub Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
81 Piwowar Mateusz Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
82 Dziekońska Anna Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
83 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
84 Kondraciuk Majka Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
85 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
86 Januszkiewicz Miłosz Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
87 Januszkiewicz Iwo Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap opłacono
88 Wasilewski Adam Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
89 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
90 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open
91 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu
92 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km open 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
93 Dzienisik Michał Grabówka 12.8 km uczeń 3T BIAŁYSTOK opłacono
94 Obrycki Paweł Grajewo 12.8 km open Grajewo opłacono
95 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
96 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
97 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
98 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
99 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu
100 Nowicki Krzysztof Jeleniewo 12.8 km open opłacono


Wyświetleń: 21988

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ