VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zalewski Krzysztof Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni
2 Sujata Maja Ełk 12.8 km open opłacono
3 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open
4 Kuźma Przemysław Suwałki 12.8 km open
5 Wiliwis Paweł Suwałki 12.8 km open
6 Domańska Karolina Olecko 12.8 km open
7 Kudosz Andrzej Gołdap 12.8 km open opłacono
8 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
9 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open
10 Pieślak Michał Suwałki 12.8 km open
11 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open
12 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
13 Łachacz Karol Suwałki 12.8 km open opłacono
14 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open
15 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open
16 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
17 Wach Zdzisław Augustów 12.8 km open opłacono
18 Budrewicz Maciej Suwałki 12.8 km open opłacono
19 Nowicki Krzysztof Jeleniewo 12.8 km open opłacono
20 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
21 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
22 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
23 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
24 Lisowska Ewelina Ełk 12.8 km open opłacono
25 Filipkowski Grzegorz Szczuczyn 12.8 km open
26 Obuchowski Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
27 Obuchowka Emilia Gołdap 12.8 km open
28 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open
29 Moroz Andrzej Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
30 Moroz Elżbieta Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
31 Kurzynowski Sebastian Olecko 12.8 km open opłacono
32 Milanowska Anna Augustów 12.8 km open
33 Karwowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
34 Olszówka Piotr Warszawa Nordic Walking opłacono
35 Karpiński Dariusz Radzymin Nordic Walking
36 Popławski Mikołaj Kolonia Rybacka 12.8 km open opłacono
37 Bobrowski Jan Ełk 12.8 km open
38 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open opłacono
39 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
40 Plata Adam Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
41 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking opłacono
42 Ksepko Krzysztof Przechody 12.8 km open
43 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open
44 Plata Katarzyna Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
45 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open
46 Bruchman Jan Rokocin 12.8 km niepełnosprawni
47 Olszewski Tomasz Olecko 12.8 km open opłacono
48 Olszewska Ewelina Olecko 12.8 km open opłacono
49 Bąk Rafał Olecko 12.8 km open opłacono
50 Wiszenko Marta Ełk 12.8 km open opłacono
51 Ruszewski Tomasz Suwałki 12.8 km open
52 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open
53 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open
54 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
55 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
56 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open
57 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
58 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open
59 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open
60 Czajkowska Marzena Białystok 12.8 km open opłacono
61 Milanowski Grzegorz Augustów 12.8 km open
62 Mikielska Danuta Olsztynek 12.8 km open opłacono
63 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
64 Mikielski Marek Olsztynek 12.8 km open opłacono
65 Mikielski Daniel Olsztynek 12.8 km open opłacono
66 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open
67 Soliński Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
68 Nowicka Monika Suwałki 12.8 km open
69 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
70 Linkiewicz Bartłomiej Ełk 12.8 km open opłacono
71 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
72 Januszanis Małgorzata Puńsk Nordic Walking opłacono
73 Ostrowski Mateusz Bukowno Nordic Walking
74 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open
75 Wojciechowski Tomasz Częstochowa Nordic Walking
76 Wojciechowska Katarzyna Częstochowa Nordic Walking
77 Wojciechowski Maciej Częstochowa Nordic Walking
78 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open
79 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
80 Maziliauskas Vytautas Vilnius 12.8 km open
81 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open
82 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open
83 Gutowska Iwona Augustów 12.8 km open
84 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open
85 Getek Marcin Ełk 12.8 km open
86 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open
87 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open
88 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
89 Gliniecki Łukasz Judziki 12.8 km open opłacono
90 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open
91 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open opłacono
92 Aneszko Jakub Nowa Wieś 12.8 km niepełnosprawni
93 Jóźwik Barbara Zielonka 12.8 km open opłacono
94 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open
95 Herbszt Wojciech Ełk 12.8 km open opłacono
96 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
97 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open
98 Zakrzewska Zuzanna Brodnica 12.8 km uczeń opłacono
99 Bogdan Marcin Suwałki 12.8 km open opłacono
100 Czaplewska Paulina Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni


Wyświetleń: 21997

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ