VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zalewski Krzysztof Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
2 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open 60.00 PLN
3 Wiliwis Paweł Suwałki 12.8 km open 60.00 PLN
4 Domańska Karolina Olecko 12.8 km open 60.00 PLN
5 Kudosz Andrzej Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
6 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
7 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
8 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open 60.00 PLN
9 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
10 Łachacz Karol Suwałki 12.8 km open opłacono
11 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
12 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open 60.00 PLN
13 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
14 Wach Zdzisław Augustów 12.8 km open opłacono
15 Budrewicz Maciej suwalki 12.8 km open 60.00 PLN
16 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
17 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
18 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
19 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
20 Filipkowski Grzegorz Szczuczyn 12.8 km open 60.00 PLN
21 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
22 Milanowska Anna Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
23 Karwowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
24 Olszówka Piotr Warszawa Nordic Walking opłacono
25 Karpiński Dariusz Radzymin Nordic Walking 20.00 PLN
26 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open opłacono
27 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
28 Plata Adam Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
29 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking opłacono
30 Ksepko Krzysztof Przechody 12.8 km open 60.00 PLN
31 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
32 Plata Katarzyna Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
33 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open 60.00 PLN
34 Bruchman Jan Rokocin 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
35 Olszewski Tomasz Olecko 12.8 km open 60.00 PLN
36 Olszewska Ewelina Olecko 12.8 km open 60.00 PLN
37 Wiszenko Marta Ełk 12.8 km open opłacono
38 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 60.00 PLN
39 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 60.00 PLN
40 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
41 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
42 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 60.00 PLN
43 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
44 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open 60.00 PLN
45 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 60.00 PLN
46 Milanowski Grzegorz Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
47 Mikielska Danuta Olsztynek 12.8 km open opłacono
48 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
49 Mikielski Marek Olsztynek 12.8 km open opłacono
50 Mikielski Daniel Olsztynek 12.8 km open opłacono
51 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
52 Soliński Piotr Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
53 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
54 Linkiewicz Bartłomiej Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
55 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
56 Ostrowski Mateusz Bukowno Nordic Walking 20.00 PLN
57 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
58 Wojciechowski Tomasz Częstochowa Nordic Walking 20.00 PLN
59 Wojciechowska Katarzyna Częstochowa Nordic Walking 20.00 PLN
60 Wojciechowski Maciej Częstochowa Nordic Walking 20.00 PLN
61 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open 60.00 PLN
62 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
63 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open 60.00 PLN
64 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open 60.00 PLN
65 Gutowska Iwona Augustów 12.8 km open 60.00 PLN
66 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open 60.00 PLN
67 Getek Marcin Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
68 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
69 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open 60.00 PLN
70 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
71 Gliniecki Łukasz Judziki 12.8 km open 60.00 PLN
72 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open 60.00 PLN
73 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open opłacono
74 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 60.00 PLN
75 Herbszt Wojciech Ełk 12.8 km open opłacono
76 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
77 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open 60.00 PLN
78 Zakrzewska Zuzanna Brodnica 12.8 km uczeń opłacono
79 Bogdan Marcin Suwałki 12.8 km open opłacono
80 Czaplewska Paulina Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
81 Głowacki Przemysław Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń 20.00 PLN
82 Zubrzycki Maciej Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń 20.00 PLN
83 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 60.00 PLN
84 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
85 Wasilewski Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
86 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
87 Woźniak Barbara Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
88 Soliwoda Jacek Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
89 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
90 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
91 Gnatkowski Adrian Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 60.00 PLN
92 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
93 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km open 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 60.00 PLN
94 Milewski Rafał Orzysz 12.8 km open 15 Mazurski Batalion Saperów 60.00 PLN
95 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 12.8 km open 1PBOT opłacono
96 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko 60.00 PLN
97 Dzienisik Michał Grabówka 12.8 km uczeń 3T BIAŁYSTOK opłacono
98 Wielgat Artur Netta Folwark 12.8 km open Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne 60.00 PLN
99 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
100 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 60.00 PLN


Wyświetleń: 17052

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ