VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open 50.00 PLN
2 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open 50.00 PLN
3 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap 50.00 PLN
4 Leszczyński Roman Ostrołęka 12.8 km powyżej 70 lat so-biebie-gam darmowy udział
5 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Dąbkowski Running Team 50.00 PLN
6 Muzyk Edward Mały Płock 12.8 km powyżej 70 lat Biegamy dla Zdrowia darmowy udział
7 królak przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 50.00 PLN
8 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
9 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej 50.00 PLN
10 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich 50.00 PLN
11 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Nordic Walking Szczuczyn Awissa 20.00 PLN
12 Wrona Łukasz Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
13 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
14 Turowski Robert Sojczyn Borowy 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
15 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko 50.00 PLN
16 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
17 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
18 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów 50.00 PLN
19 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open opłacono
20 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
21 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team opłacono
22 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
23 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej 50.00 PLN
24 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę / Team Kopeć opłacono
25 Sznurkowski Dawid Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę / Team Kopeć opłacono
26 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
27 Łachacz Karol Suwałki 12.8 km open opłacono
28 Wojciechowski Maciej Częstochowa Nordic Walking 20.00 PLN
29 Wojciechowska Katarzyna Częstochowa Nordic Walking 20.00 PLN
30 Wojciechowski Tomasz Częstochowa Nordic Walking 20.00 PLN
31 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
32 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
33 Karpiński Dariusz Radzymin Nordic Walking 20.00 PLN
34 Soliwoda Jacek Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
35 Bruchman Jan Rokocin 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
36 Woźniak Barbara Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
37 Wasilewski Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
38 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
39 Zalewski Krzysztof Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
40 Czaplewska Paulina Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
41 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open 50.00 PLN
42 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
43 Olszówka Piotr Warszawa Nordic Walking opłacono
44 Ostrowski Mateusz Bukowno Nordic Walking 20.00 PLN
45 Zakrzewska Zuzanna Brodnica 12.8 km uczeń opłacono
46 Plata Katarzyna Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
47 Plata Adam Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
48 Król Patryk Katowice 12.8 km niepełnosprawni Klub Ritual darmowy udział
49 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
50 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
51 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
52 Drażba Justyna Raczki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
53 Dzienisik Michał Grabówka 12.8 km uczeń 3T BIAŁYSTOK opłacono
54 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
55 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
56 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy 50.00 PLN
57 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team 50.00 PLN
58 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
59 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
60 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 50.00 PLN
61 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 50.00 PLN
62 Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki Nordic Walking Grupa Wilki 20.00 PLN
63 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
64 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking opłacono
65 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
66 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 50.00 PLN
67 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
68 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
69 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
70 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
71 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
72 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
73 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk 50.00 PLN
74 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
75 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C. 50.00 PLN
76 Cieślukowska Marta Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
77 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 50.00 PLN
78 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
79 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
80 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
81 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
82 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open opłacono
83 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team 50.00 PLN
84 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open 50.00 PLN
85 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open opłacono
86 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
87 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
88 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 50.00 PLN
89 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 50.00 PLN
90 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
91 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
92 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
93 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 50.00 PLN
94 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
95 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
96 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
97 Zdunek Józef Szczytno 12.8 km open Klub Biegacza Jurund Szczytno 50.00 PLN
98 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
99 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
100 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN


Wyświetleń: 10770

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ