VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Fogtman Marcin Ełk 12.8 km open Fogloss
2 Ruszewski Tomasz Suwałki 12.8 km open
3 Bobrowski Jan Ełk 12.8 km open
4 Moroz Elżbieta Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
5 Moroz Andrzej Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
6 Suchodolska Edyta Olecko 12.8 km open Olecko Biega
7 Czajkowska Marzena Białystok 12.8 km open opłacono
8 Jóźwik Barbara Zielonka 12.8 km open opłacono
9 Bagiński Jan Olecko 12.8 km powyżej 70 lat OleckoBiega
10 Nowicka Monika Suwałki 12.8 km open
11 Przemielewska Ewa Stożne 12.8 km open Olecko Biega
12 Przemielewski Kamil Stożne 12.8 km open Olecko Biega
13 Truszczyński Grzegorz olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
14 Pieślak Michał Suwałki 12.8 km open
15 Kuźma Przemysław Suwałki 12.8 km open
16 Bąk Rafał Olecko 12.8 km open opłacono
17 Zdancewicz Julia Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
18 Sujata Maja Ełk 12.8 km open opłacono
19 Maziliauskas Vytautas Vilnius 12.8 km open
20 Zalewski Dariusz Białystok 12.8 km open Nadaktywni
21 Jagłowski Patryk Suwałki 12.8 km uczeń TEAM Biegam bo chcę opłacono
22 Chodara Roman Kętrzyn 12.8 km open Runners Team Kętrzyn opłacono
23 Giczewski Paweł Suwałki 12.8 km open 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny
24 Wasilewski Adam Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
25 Januszkiewicz Iwo Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap opłacono
26 Januszkiewicz Miłosz Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
27 Kondraciuk Majka Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
28 Dziekońska Anna Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
29 Piwowar Mateusz Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
30 Poreda Jakub Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
31 Nowicki Krzysztof Jeleniewo 12.8 km open opłacono
32 Liśkiewicz Beata Kętrzyn 12.8 km open GF Acer opłacono
33 Kurzynowski Sebastian Olecko 12.8 km open opłacono
34 Cichanowicz Piotr Olecko 12.8 km open Lange TRI Coach
35 Popławski Mikołaj Kolonia Rybacka 12.8 km open opłacono
36 Lisowska Ewelina Ełk 12.8 km open opłacono
37 Januszanis Małgorzata Puńsk Nordic Walking opłacono
38 Obrycki Paweł Grajewo 12.8 km open Grajewo opłacono
39 Liśkiewicz Roman Kętrzyn 12.8 km open GF Acer opłacono
40 Sierocki Jan Augustów 12.8 km open ATP Augustów opłacono
41 Kulczyniec Grzegorz Olecko 12.8 km open Olecko biega
42 Rożek Gerard Olecko 12.8 km open Olecko Biega
43 Aneszko Jakub Nowa Wieś 12.8 km niepełnosprawni
44 Obuchowka Emilia Gołdap 12.8 km open
45 Obuchowski Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
46 Budrewicz Maciej Suwałki 12.8 km open opłacono
47 Czaplejewicz Marta Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
48 Prawdzik Renata Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
49 Gliniecki Łukasz Judziki 12.8 km open opłacono
50 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km open Drużyna ML opłacono
51 Olszewska Ewelina Olecko 12.8 km open opłacono
52 Olszewski Tomasz Olecko 12.8 km open opłacono
53 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 12.8 km open 1PBOT opłacono
54 Karwowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
55 Bogdan Marcin Suwałki 12.8 km open opłacono
56 Kiernozek Tomasz Szczytno 12.8 km open OPP Olsztyn
57 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km open 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
58 Ksepko Krzysztof Przechody 12.8 km open
59 Wiliwis Paweł Suwałki 12.8 km open
60 Głowacki Przemysław Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń
61 Mikielski Daniel Olsztynek 12.8 km open opłacono
62 Mikielski Marek Olsztynek 12.8 km open opłacono
63 Mikielska Danuta Olsztynek 12.8 km open opłacono
64 Suliński Norbert Białystok 12.8 km open TT PSC Running Family opłacono
65 Ambroziak Marcin Ryn 12.8 km open Dąbrowski TEAM
66 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open opłacono
67 Linkiewicz Bartłomiej Ełk 12.8 km open opłacono
68 Wiszenko Marta Ełk 12.8 km open opłacono
69 Kuleszka Anna Węgorzewo 12.8 km open Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
70 Milanowska Anna Augustów 12.8 km open
71 Herbszt Wojciech Ełk 12.8 km open opłacono
72 Soliński Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
73 Domańska Karolina Olecko 12.8 km open
74 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open
75 Dykiert Ryszard Szafranki 12.8 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
76 Milewski Rafał Orzysz 12.8 km open 15 Mazurski Batalion Saperów
77 Wach Zdzisław Augustów 12.8 km open opłacono
78 Nowakowski Czeslaw Warszawa 12.8 km powyżej 70 lat Ducla Academy Warszawa
79 Fabisiak Ewa Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek
80 Fabisiak Andrzej Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek
81 Milanowski Grzegorz Augustów 12.8 km open
82 Mikulski Mariusz SUWAŁKI 12.8 km open Biegam bo muszę.. inaczej się uduszę opłacono
83 Jeruć Łukasz Warszawa 12.8 km open Biegam na Tarchominie
84 Filipkowski Grzegorz Szczuczyn 12.8 km open
85 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking Maratonka
86 Steć Paweł Orzysz 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors
87 Puciłowski Mirosław Białystok 12.8 km open Nadaktywni
88 Kudosz Andrzej Gołdap 12.8 km open opłacono
89 Skomorowski Dominik Goldap 12.8 km open Osada Boczki
90 Getek Marcin Ełk 12.8 km open
91 Królak Agnieszka Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć
92 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę
93 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open
94 Gutowska Iwona Augustów 12.8 km open
95 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open
96 Bukwaś Tomasz Elbląg 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG
97 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open
98 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open
99 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
100 Leszczyński Roman Ostrołęka 12.8 km powyżej 70 lat so-biebie-gam


Wyświetleń: 21990

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ