Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
101 Warakomski Kamil Ełk Polska 12.8 km open Dąbkowski Running Team opłacono
102 Muzyk Edward Mały Płock Polska 12.8 km powyżej 70 lat Biegamy dla Zdrowia
103 królak przemek Węgorzewo Polska 12.8 km open Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
104 Marciszewski Błażej Ełk Polska 12.8 km open opłacono
105 Truchan Mariusz Żytkiejmy Polska 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
106 Parszczyńska Izabela Giżycko Polska 12.8 km open Team Parszczyńskich
107 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Polska Nordic Walking Szczuczyn Awissa
108 Wrona Łukasz Ełk Polska 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie
109 Poźniak Konrad Suwałki Polska 12.8 km open opłacono
110 Turowski Robert Sojczyn Borowy Polska 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
111 Popławski Artur Kolonia Rybacka Polska 12.8 km open 24 WOG Giżycko opłacono
112 Śniosek Patryk Gołdap Polska 12.8 km open opłacono
113 Śniosek Krzysztof Gołdap Polska 12.8 km open opłacono
114 Kozłowski Piotr Augustów Polska 12.8 km open DHL Augustów opłacono
115 Kopiczko Przemysław Suwałki Polska 12.8 km open opłacono
116 Górski Wojciech Suwałki Polska 12.8 km open
117 Zielinko Łukasz Białystok Polska 12.8 km open Żuber Team opłacono
118 Perkowski Jarosław Suwałki Polska 12.8 km open opłacono
119 Truchan Wiesław Żytkiejmy Polska 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej
120 Sznurkowska Sylwia Suwałki Polska 12.8 km open Team Kopeć opłacono
121 Sznurkowski Dawid SUWAŁKI Polska 12.8 km open Team Kopeć opłacono
122 Deptuła Piotr Ełk Polska 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie
123 Łachacz Karol Suwałki Polska 12.8 km open opłacono
124 Wojciechowski Maciej Częstochowa Polska Nordic Walking
125 Wojciechowska Katarzyna Częstochowa Polska Nordic Walking
126 Wojciechowski Tomasz Częstochowa Polska Nordic Walking
127 Blachowicz Jędrzej Komorowo Polska 12.8 km open opłacono
128 Iwaszko Urszula Wydminy Polska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
129 Karpiński Dariusz Radzymin Polska Nordic Walking
130 Soliwoda Jacek Kętrzyn Polska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
131 Bruchman Jan Rokocin Polska 12.8 km niepełnosprawni
132 Woźniak Barbara Kętrzyn Polska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
133 Wasilewski Dawid Giżycko Polska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
134 Bielak Roman Mikołajki Polska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
135 Zalewski Krzysztof Starogard Gdański Polska 12.8 km niepełnosprawni
136 Czaplewska Paulina Starogard Gdański Polska 12.8 km niepełnosprawni
137 Walczuk Marcin Stary Folwark Polska 12.8 km open
138 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski Polska 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu
139 Olszówka Piotr Warszawa Polska Nordic Walking opłacono
140 Ostrowski Mateusz Bukowno Polska Nordic Walking
141 Zakrzewska Zuzanna Brodnica Polska 12.8 km uczeń opłacono
142 Plata Katarzyna Pruszcz Gdański Polska Nordic Walking opłacono
143 Plata Adam Pruszcz Gdański Polska Nordic Walking opłacono
144 Król Patryk Katowice Polska 12.8 km niepełnosprawni Klub Ritual
145 Jaroniec Dariusz Giżycko Polska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
146 Ogórkis Dariusz Sejny Polska 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl
147 Drażba Łukasz Suwałki Polska 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl opłacono
148 Dzienisik Michał Grabówka Polska 12.8 km uczeń 3T BIAŁYSTOK opłacono
149 Podgórska Katarzyna Ełk Polska 12.8 km open opłacono
150 Koczaj Mariusz Wydminy Polska 12.8 km open
151 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Polska 12.8 km open BBL Wydminy
152 Nowicki Zbigniew Suwałki Polska 12.8 km open Nowicki Team opłacono
153 Omilian Przemek Olecko Polska 12.8 km open Olecko Biega opłacono
154 Wojciechowski Kamil Wydminy Polska 12.8 km open
155 Boruta Karol Pietrasze Polska 12.8 km open
156 Ślęzak Adam Elbląg Polska 12.8 km open OSP POGRODZIE
157 Miliszewski Dariusz Ełk Polska 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
158 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Polska Nordic Walking opłacono
159 Jermak Michał Kowale Oleckie Polska 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
160 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy Polska 12.8 km open
161 Laptev Artem Kaliningrad Rosja 12.8 km open Bieg i Zdrowie
162 Pogudo Elizaveta Kaliningrad Polska 12.8 km open Bieg i Zdrowie
163 Bałulis Daiwa Suwałki Polska 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
164 Dziekońska Magdalena Giżycko Polska 12.8 km open opłacono
165 Domin Andrzej Warszawa Polska 12.8 km open
166 Puczyłowska Katarzyna Olecko Polska 12.8 km open Olecko Biega
167 Pipiro Piotr Ełk Polska 12.8 km open PSP JRG Ełk
168 Krzywicki Jan Gliwice Polska 12.8 km open opłacono
169 Wołodko Szymon Suwałki Polska 12.8 km open Tottenham F.C.
170 Trofimiuk Wiktoria Olecko Polska 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń
171 Fiedorczyk Janusz Ełk Polska 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk opłacono
172 Mućka Tomasz Ełk Polska 12.8 km open
173 Markiewicz Marcin Gołdap Polska 12.8 km open
174 Malinowski Paweł Ełk Polska 12.8 km open opłacono
175 Bazan Damian Olecko Polska 12.8 km open Olecko Biega
176 Orłowski Mirosław Suwałki Polska 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
177 Bosiacki Jarosław Białystok Polska 12.8 km open Białystok Biega Team
178 Szachowicz Paweł Białystok Polska 12.8 km open
179 Harasim Hanna Suwałki Polska 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
180 Poźniak Józef Suwałki Polska 12.8 km open opłacono
181 Waniek Piotr Ełk Polska 12.8 km open opłacono
182 Jarzebowicz Bozena Goldap Polska 12.8 km open
183 Burba Bernard Babki Gąseckie Polska 12.8 km open
184 Adam Justyna Olecko Polska 12.8 km open opłacono
185 Kaczmarczyk Renata Grajewo Polska 12.8 km open Cross Elite Grajewo
186 Chmiel Remigiusz Gołdap Polska 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu
187 Jachimowicz Magdalena Gdańsk Polska 12.8 km open
188 Frejtag Dawid Giżycko Polska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
189 Kiluk Beata Grajewo Polska 12.8 km open Cross Elite Grajewo
190 Szmit Katarzyna Grajewo Polska 12.8 km open Cross Elite Grajewo
191 Jerulank Wiesław Grajewo Polska 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
192 Suchocka Alicja Ełk Polska 12.8 km open Maratonka Grajewo
193 Sakowska Aneta Drozdowo Polska 12.8 km open Maratonka Grajewo
194 Spyła Darosław Ełk Polska 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
195 Gajewski Szymon Suwałki Polska 12.8 km open #rozbieganesuwałki
196 Tombacher Krzysztof Ełk Polska 12.8 km open BBKTS
197 Krysiński Jacek Ełk Polska 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
198 Banaszek Sebastian Olsztyn Polska 12.8 km open Good Tech Foundation opłacono
199 Maciejewski Krzysztof Ełk Polska 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
200 Popowska Monika Suwałki Polska 12.8 km open Suwalska Wataha opłacono


Wyświetleń: 31966

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ