Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Adam Justyna Olecko Polska 12.8 km open opłacono
2 Ambroziak Marcin Ryn Polska 12.8 km open Dąbrowski TEAM
3 Aneszko Jakub Nowa Wieś Polska 12.8 km niepełnosprawni
4 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki Polska 12.8 km open Be Active Trucker
5 Bagiński Jan Olecko Polska 12.8 km powyżej 70 lat OleckoBiega
6 Bąk Rafał Olecko Polska 12.8 km open opłacono
7 Banachowska Paulina Biała Piska Polska 12.8 km open BBKTS opłacono
8 Banaszek Sebastian Olsztyn Polska 12.8 km open Good Tech Foundation opłacono
9 Bazan Damian Olecko Polska 12.8 km open Olecko Biega
10 Bałulis Daiwa Suwałki Polska 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
11 Bałulis Rajmund Suwałki Polska 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
12 Bielak Roman Mikołajki Polska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
13 Blachowicz Jędrzej Komorowo Polska 12.8 km open opłacono
14 Bobrowski Jan Ełk Polska 12.8 km open
15 Bogdan Marcin Suwałki Polska 12.8 km open opłacono
16 Borawska Anna Płock Polska 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
17 Borawski Paweł Płock Polska 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
18 Boruta Karol Pietrasze Polska 12.8 km open
19 Bosiacki Jarosław Białystok Polska 12.8 km open Białystok Biega Team
20 Bruchman Jan Rokocin Polska 12.8 km niepełnosprawni
21 Budrewicz Maciej Suwałki Polska 12.8 km open opłacono
22 Bukwaś Tomasz Elbląg Polska 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG
23 Burba Bernard Babki Gąseckie Polska 12.8 km open
24 Chalecki Grzegorz Suwałki Polska 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
25 Chmiel Remigiusz Gołdap Polska 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu
26 Chodara Roman Kętrzyn Polska 12.8 km open Runners Team Kętrzyn opłacono
27 Ciborek Patryk Zawady Oleckie Polska 12.8 km open Olecko Biega
28 Cichanowicz Piotr Olecko Polska 12.8 km open Lange TRI Coach
29 Czajkowska Marzena Białystok Polska 12.8 km open opłacono
30 Czaplejewicz Marta Ełk Polska 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
31 Czaplewska Paulina Starogard Gdański Polska 12.8 km niepełnosprawni
32 Czeplik Daniel Augustów Polska 12.8 km open
33 Czopek Jaroslaw EŁK Polska Nordic Walking Maratonka
34 Deptuła Piotr Ełk Polska 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie
35 Derencz Joanna Gołdap Polska 12.8 km open
36 Domańska Karolina Olecko Polska 12.8 km open
37 Domin Andrzej Warszawa Polska 12.8 km open
38 Drażba Łukasz Suwałki Polska 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl opłacono
39 Dykiert Ryszard Szafranki Polska 12.8 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
40 Dziekońska Anna Gołdap Polska 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
41 Dziekońska Magdalena Giżycko Polska 12.8 km open opłacono
42 Dzienisik Michał Grabówka Polska 12.8 km uczeń 3T BIAŁYSTOK opłacono
43 Długosz Lucyna Kętrzyn Polska 12.8 km open Druzyna ML opłacono
44 Fabisiak Andrzej Sulejówek Polska 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek
45 Fabisiak Ewa Sulejówek Polska 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek
46 Falkowski Marek Białystok Polska 12.8 km open opłacono
47 Famulski Mariusz Grabowo Polska 12.8 km open 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
48 Fiedorczyk Janusz Ełk Polska 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk opłacono
49 Filipkowski Grzegorz Szczuczyn Polska 12.8 km open
50 Fogtman Marcin Ełk Polska 12.8 km open Fogloss
51 Frejtag Dawid Giżycko Polska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
52 Gajdek Przemysław Ełk Polska 12.8 km open opłacono
53 Gajewski Szymon Suwałki Polska 12.8 km open #rozbieganesuwałki
54 Gałaszewski Dariusz Olecko Polska 12.8 km open Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
55 Getek Marcin Ełk Polska 12.8 km open
56 Giczewski Paweł Suwałki Polska 12.8 km open 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny
57 Gliniecki Łukasz Judziki Polska 12.8 km open opłacono
58 Górski Wojciech Suwałki Polska 12.8 km open
59 Gulbierz Marek Kowale Oleckie Polska 12.8 km open LKS Korab Olecko
60 Gutowska Iwona Augustów Polska 12.8 km open
61 Głowacki Przemysław Olecko Polska 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń
62 Harasim Hanna Suwałki Polska 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
63 Herbszt Wojciech Ełk Polska 12.8 km open opłacono
64 Iwaszko Urszula Wydminy Polska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
65 Jachimowicz Magdalena Gdańsk Polska 12.8 km open
66 Jagłowski Patryk Suwałki Polska 12.8 km uczeń TEAM Biegam bo chcę opłacono
67 Januszanis Małgorzata Puńsk Polska Nordic Walking opłacono
68 Januszkiewicz Iwo Gołdap Polska 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap opłacono
69 Januszkiewicz Miłosz Gołdap Polska 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
70 Jaroniec Dariusz Giżycko Polska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
71 Jarosz Wojciech Kętrzyn Polska 12.8 km niepełnosprawni
72 Jaryst Paweł Ryn Polska 12.8 km open
73 Jarzebowicz Bozena Goldap Polska 12.8 km open
74 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki Polska 12.8 km open VetRun opłacono
75 Jermak Michał Kowale Oleckie Polska 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
76 Jeruć Łukasz Warszawa Polska 12.8 km open Biegam na Tarchominie
77 Jerulank Wiesław Grajewo Polska 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
78 Jóźwik Barbara Zielonka Polska 12.8 km open opłacono
79 Juszkiewicz Zbigniew Ełk Polska 12.8 km open
80 Kaczmarczyk Renata Grajewo Polska 12.8 km open Cross Elite Grajewo
81 Kalinowski Maciej Gołdap Polska 12.8 km open
82 Karaś Sylwia Suwałki Polska 12.8 km open
83 Karniłowicz Dawid Gołdap Polska 12.8 km open LA OSiR Gołdap
84 Karpiński Dariusz Radzymin Polska Nordic Walking
85 Karwowski Grzegorz Augustów Polska 12.8 km open opłacono
86 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Polska 12.8 km open BBL Wydminy
87 Kęska Olga Garbatka-Letnisko Polska 12.8 km open SafeGuard
88 Kiernozek Tomasz Szczytno Polska 12.8 km open OPP Olsztyn
89 Kiluk Beata Grajewo Polska 12.8 km open Cross Elite Grajewo
90 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy Polska 12.8 km open
91 Koczaj Mariusz Wydminy Polska 12.8 km open
92 Kondraciuk Majka Gołdap Polska 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
93 Kopiczko Przemysław Suwałki Polska 12.8 km open opłacono
94 Kopiczko Zbigniew Suwałki Polska 12.8 km open opłacono
95 Kosakowski Jarosław Olecko Polska 12.8 km open opłacono
96 Kotowicz Grzegorz Budry Polska 12.8 km open
97 Kownacki Tomasz Olecko Polska 12.8 km open Olecko Biega opłacono
98 Kozłowski Piotr Augustów Polska 12.8 km open DHL Augustów opłacono
99 Król Patryk Katowice Polska 12.8 km niepełnosprawni Klub Ritual
100 Królak Agnieszka Węgorzewo Polska 12.8 km open Team Kopeć


Wyświetleń: 31919

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ