VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
2 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker 50.00 PLN
3 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
4 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp opłacono
5 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
6 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
7 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
8 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
9 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
10 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
11 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
12 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 50.00 PLN
13 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team 50.00 PLN
14 Bruchman Jan Rokocin 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
15 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 50.00 PLN
16 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
17 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
18 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
19 Cieślukowska Marta Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
20 Czaplewska Paulina Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
21 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
22 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
23 Drażba Justyna Raczki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
24 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
25 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
26 Dzienisik Michał Grabówka 12.8 km uczeń 3T BIAŁYSTOK opłacono
27 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML 50.00 PLN
28 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
29 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 50.00 PLN
30 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
31 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
32 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 50.00 PLN
33 Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki Nordic Walking Grupa Wilki 20.00 PLN
34 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Szkoła ZSLiZ Olecko 50.00 PLN
35 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
36 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open opłacono
37 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
38 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 50.00 PLN
39 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
40 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
41 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open 50.00 PLN
42 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 50.00 PLN
43 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
44 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
45 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
46 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
47 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
48 Kalicki Hubert Olecko 12.8 km powyżej 70 lat Szkoła ZSLiZ Olecko darmowy udział
49 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
50 Karpiński Dariusz Radzymin Nordic Walking 20.00 PLN
51 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy 50.00 PLN
52 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard 50.00 PLN
53 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
54 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 50.00 PLN
55 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
56 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
57 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open 50.00 PLN
58 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
59 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów 50.00 PLN
60 Król Patryk Katowice 12.8 km niepełnosprawni Klub Ritual darmowy udział
61 królak przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 50.00 PLN
62 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
63 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
64 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu 50.00 PLN
65 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
66 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
67 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
68 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
69 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
70 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
71 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka 50.00 PLN
72 Mróz Hubert Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
73 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
74 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team 50.00 PLN
75 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
76 Olszówka Piotr Warszawa Nordic Walking opłacono
77 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
78 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open opłacono
79 Ostrowski Mateusz Bukowno Nordic Walking 20.00 PLN
80 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich 50.00 PLN
81 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
82 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk 50.00 PLN
83 Plata Adam Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
84 Plata Katarzyna Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
85 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
86 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
87 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
88 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
89 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open opłacono
90 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko 50.00 PLN
91 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
92 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
93 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
94 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
95 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
96 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
97 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
98 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
99 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
100 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF 50.00 PLN


Wyświetleń: 10410

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ