VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
2 Ambroziak Marcin Ryn 12.8 km open Dąbrowski TEAM
3 Aneszko Jakub Nowa Wieś 12.8 km niepełnosprawni
4 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker
5 Bagiński Jan Olecko 12.8 km powyżej 70 lat OleckoBiega
6 Bąk Rafał Olecko 12.8 km open opłacono
7 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
8 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open Good Tech Foundation opłacono
9 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega
10 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
11 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
12 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
13 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
14 Bobrowski Jan Ełk 12.8 km open
15 Bogdan Marcin Suwałki 12.8 km open opłacono
16 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
17 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
18 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open
19 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team
20 Bruchman Jan Rokocin 12.8 km niepełnosprawni
21 Budrewicz Maciej Suwałki 12.8 km open opłacono
22 Bukwaś Tomasz Elbląg 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG
23 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open
24 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
25 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu
26 Chodara Roman Kętrzyn 12.8 km open Runners Team Kętrzyn opłacono
27 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega
28 Cichanowicz Piotr Olecko 12.8 km open Lange TRI Coach
29 Czajkowska Marzena Białystok 12.8 km open opłacono
30 Czaplejewicz Marta Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
31 Czaplewska Paulina Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni
32 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open
33 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking Maratonka
34 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie
35 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open
36 Domańska Karolina Olecko 12.8 km open
37 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open
38 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl opłacono
39 Dykiert Ryszard Szafranki 12.8 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
40 Dziekońska Anna Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
41 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
42 Dzienisik Michał Grabówka 12.8 km uczeń 3T BIAŁYSTOK opłacono
43 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML opłacono
44 Fabisiak Andrzej Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek
45 Fabisiak Ewa Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek
46 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
47 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km open 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
48 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk opłacono
49 Filipkowski Grzegorz Szczuczyn 12.8 km open
50 Fogtman Marcin Ełk 12.8 km open Fogloss
51 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
52 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
53 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki
54 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
55 Getek Marcin Ełk 12.8 km open
56 Giczewski Paweł Suwałki 12.8 km open 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny
57 Gliniecki Łukasz Judziki 12.8 km open opłacono
58 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open
59 Gulbierz Marek Kowale Oleckie 12.8 km open LKS Korab Olecko
60 Gutowska Iwona Augustów 12.8 km open
61 Głowacki Przemysław Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń
62 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
63 Herbszt Wojciech Ełk 12.8 km open opłacono
64 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
65 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open
66 Jagłowski Patryk Suwałki 12.8 km uczeń TEAM Biegam bo chcę opłacono
67 Januszanis Małgorzata Puńsk Nordic Walking opłacono
68 Januszkiewicz Iwo Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap opłacono
69 Januszkiewicz Miłosz Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
70 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
71 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
72 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open
73 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open
74 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
75 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
76 Jeruć Łukasz Warszawa 12.8 km open Biegam na Tarchominie
77 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
78 Jóźwik Barbara Zielonka 12.8 km open opłacono
79 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open
80 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
81 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open
82 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open
83 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
84 Karpiński Dariusz Radzymin Nordic Walking
85 Karwowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
86 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy
87 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard
88 Kiernozek Tomasz Szczytno 12.8 km open OPP Olsztyn
89 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
90 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open
91 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open
92 Kondraciuk Majka Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
93 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open opłacono
94 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open opłacono
95 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
96 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open
97 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
98 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów opłacono
99 Król Patryk Katowice 12.8 km niepełnosprawni Klub Ritual
100 Królak Agnieszka Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć


Wyświetleń: 22000

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ