VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
2 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker opłacono
3 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
4 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp opłacono
5 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 60.00 PLN
6 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
7 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
8 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
9 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team opłacono
10 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 60.00 PLN
11 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
12 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu opłacono
13 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega 60.00 PLN
14 Cieślukowska Marta Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
15 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open opłacono
16 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
17 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML 60.00 PLN
18 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
19 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 60.00 PLN
20 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
21 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
22 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 60.00 PLN
23 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Szkoła ZSLiZ Olecko 60.00 PLN
24 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open opłacono
25 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 60.00 PLN
26 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni darmowy udział
27 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open 60.00 PLN
28 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 60.00 PLN
29 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
30 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy 60.00 PLN
31 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
32 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
33 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
34 Kalicki Hubert Olecko 12.8 km powyżej 70 lat Szkoła ZSLiZ Olecko darmowy udział
35 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open 60.00 PLN
36 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard opłacono
37 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
38 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 60.00 PLN
39 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
40 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
41 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
42 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
43 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu 60.00 PLN
44 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 60.00 PLN
45 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
46 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
47 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 60.00 PLN
48 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka 60.00 PLN
49 Mróz Hubert Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
50 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
51 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team opłacono
52 Omilian Przemko Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
53 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open opłacono
54 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk opłacono
55 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 60.00 PLN
56 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
57 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
58 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open opłacono
59 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
60 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 60.00 PLN
61 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open 60.00 PLN
62 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 60.00 PLN
63 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
64 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 60.00 PLN
65 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 60.00 PLN
66 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open 60.00 PLN
67 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF opłacono
68 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas 60.00 PLN
69 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking 20.00 PLN
70 Sokołowski Rafael Suwałki 12.8 km niepełnosprawni TEAM Biegam bo chcę darmowy udział
71 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
72 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo 60.00 PLN
73 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega 60.00 PLN
74 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open opłacono
75 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo opłacono
76 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open SzNuRaS Team 60.00 PLN
77 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 60.00 PLN
78 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
79 Warykowski Stanislaw Olecko 12.8 km open Olecko Biega 60.00 PLN
80 Wielgat Artur Netta Folwark 12.8 km open Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
81 Woźnialis Daiwa Puńsk 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę 60.00 PLN
82 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C. 60.00 PLN
83 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open 60.00 PLN
84 Wszeborowski Kacper Ełk 12.8 km uczeń MOS Ełk 20.00 PLN
85 Zdunek Józef Szczytno 12.8 km open Klub Biegacza Jurund Szczytno 60.00 PLN
86 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
87 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono


Wyświetleń: 2915

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ