VIII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#rozbieganesuwałki
1 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki
1PBOT
2 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 12.8 km open 1PBOT opłacono
3T BIAŁYSTOK
3 Dzienisik Michał Grabówka 12.8 km uczeń 3T BIAŁYSTOK opłacono
14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny
4 Giczewski Paweł Suwałki 12.8 km open 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
5 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
6 Soliwoda Jacek Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
7 Woźniak Barbara Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
8 Wasilewski Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
9 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
10 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
11 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
12 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km open 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy
13 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy opłacono
15 Mazurski Batalion Saperów
14 Milewski Rafał Orzysz 12.8 km open 15 Mazurski Batalion Saperów
24 WOG Giżycko
15 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko opłacono
ATP Augustów
16 Sierocki Jan Augustów 12.8 km open ATP Augustów opłacono
Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne
17 Wielgat Artur Netta Folwark 12.8 km open Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne
BBKTS
18 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS
19 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS opłacono
BBL Wydminy
20 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy
BF
21 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF
Be Active Trucker
22 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker
Begimo Klubas
23 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas
Białystok Biega Team
24 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team
Biegam bo muszę.. inaczej się uduszę
25 Mikulski Mariusz SUWAŁKI 12.8 km open Biegam bo muszę.. inaczej się uduszę opłacono
Biegam na Tarchominie
26 Jeruć Łukasz Warszawa 12.8 km open Biegam na Tarchominie
Biegamy dla Zdrowia
27 Muzyk Edward Mały Płock 12.8 km powyżej 70 lat Biegamy dla Zdrowia
Bieg i Zdrowie
28 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie
29 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie
Cross Elite Grajewo
30 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
Cross Elite Grajewo
31 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
32 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
DHL Augustów
33 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów opłacono
Darek&Hania&Witek&Emilka
34 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
Druzyna ML
35 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML opłacono
Drużyna ML
36 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km open Drużyna ML opłacono
Ducla Academy Warszawa
37 Nowakowski Czeslaw Warszawa 12.8 km powyżej 70 lat Ducla Academy Warszawa
Dąbkowski Running Team
38 Warakomski Kamil Ełk 12.8 km open Dąbkowski Running Team opłacono
Dąbrowski TEAM
39 Ambroziak Marcin Ryn 12.8 km open Dąbrowski TEAM
Fogloss
40 Fogtman Marcin Ełk 12.8 km open Fogloss
GF Acer
41 Liśkiewicz Beata Kętrzyn 12.8 km open GF Acer opłacono
42 Liśkiewicz Roman Kętrzyn 12.8 km open GF Acer opłacono
Good Tech Foundation
43 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open Good Tech Foundation opłacono
Grajewo
44 Obrycki Paweł Grajewo 12.8 km open Grajewo opłacono
JW 2098
45 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 opłacono
Klub Morsow w Orzyszu ArysMors
46 Steć Paweł Orzysz 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors
47 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors
48 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors
Klub Morsów w Piszu
49 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu
Klub Ritual
50 Król Patryk Katowice 12.8 km niepełnosprawni Klub Ritual
Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
51 Kuleszka Anna Węgorzewo 12.8 km open Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
LA OSiR Gołdap
52 Zdancewicz Julia Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
53 Wasilewski Adam Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
54 Januszkiewicz Iwo Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap opłacono
55 Januszkiewicz Miłosz Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
56 Kondraciuk Majka Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
57 Dziekońska Anna Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
58 Piwowar Mateusz Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
59 Poreda Jakub Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap
60 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
LKS Korab Olecko
61 Gulbierz Marek Kowale Oleckie 12.8 km open LKS Korab Olecko
Lange TRI Coach
62 Cichanowicz Piotr Olecko 12.8 km open Lange TRI Coach
MOS Ełk
63 Wszeborowski Kacper Ełk 12.8 km uczeń MOS Ełk
Maratonka
64 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking Maratonka
Maratonka Grajewo
65 Turowski Robert Sojczyn Borowy 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
66 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
67 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo
68 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo
69 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
70 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
Maratonka Grajewo-Ełk
71 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk opłacono
Mała Lady Pank biegam dla Siebie
72 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie opłacono
Nadaktywni
73 Zalewski Dariusz Białystok 12.8 km open Nadaktywni
74 Puciłowski Mirosław Białystok 12.8 km open Nadaktywni
Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
75 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko
Niepełnosprawni w Sporcie - Czesio bimbo
76 Sokołowski Rafael Suwałki 12.8 km niepełnosprawni Niepełnosprawni w Sporcie - Czesio bimbo
Nowicki Team
77 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team opłacono
OPP Olsztyn
78 Kiernozek Tomasz Szczytno 12.8 km open OPP Olsztyn
OSP POGRODZIE
79 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE
OSPWL Bemowo Piskie
80 Wrona Łukasz Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie
81 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie
Olecko Biega
82 Przemielewski Kamil Stożne 12.8 km open Olecko Biega
OleckoBiega
83 Bagiński Jan Olecko 12.8 km powyżej 70 lat OleckoBiega
Olecko Biega
84 Suchodolska Edyta Olecko 12.8 km open Olecko Biega
85 Przemielewska Ewa Stożne 12.8 km open Olecko Biega
86 Truszczyński Grzegorz olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
87 Rożek Gerard Olecko 12.8 km open Olecko Biega
88 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
89 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega
90 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega
91 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega
92 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
93 Warykowski Stanislaw Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
94 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega
Olecko biega
95 Kulczyniec Grzegorz Olecko 12.8 km open Olecko biega
Osada Boczki
96 Skomorowski Dominik Goldap 12.8 km open Osada Boczki
PATOLOGANG
97 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG opłacono
PSP JRG Ełk
98 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk
Rozbiegany Sulejówek
99 Fabisiak Ewa Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek
100 Fabisiak Andrzej Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek
Runners Team Kętrzyn
101 Chodara Roman Kętrzyn 12.8 km open Runners Team Kętrzyn opłacono
SafeGuard
102 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
103 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard
104 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard opłacono
Serduszko Team Ełk
105 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
106 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
107 Dykiert Ryszard Szafranki 12.8 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
Super Drużyna Ełk
108 Czaplejewicz Marta Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
109 Prawdzik Renata Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
110 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk opłacono
Suwalska Wataha
111 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open Suwalska Wataha opłacono
Szczuczyn Awissa
112 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Nordic Walking Szczuczyn Awissa
Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń
113 Głowacki Przemysław Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń
Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń
114 Trofimiuk Wiktoria Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń
115 Plaga Aleksandra Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń
TEAM Biegam bo chcę
116 Jagłowski Patryk Suwałki 12.8 km uczeń TEAM Biegam bo chcę opłacono
117 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę
118 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
119 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
120 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
121 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
TEAM Biegam bo chcę
122 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę opłacono
TEAM KARAŚ ELBLĄG
123 Bukwaś Tomasz Elbląg 12.8 km open TEAM KARAŚ ELBLĄG
TT PSC Running Family
124 Suliński Norbert Białystok 12.8 km open TT PSC Running Family opłacono
Team Kopeć
125 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open Team Kopeć opłacono
126 Sznurkowski Dawid SUWAŁKI 12.8 km open Team Kopeć opłacono
Team Kopeć
127 Królak Agnieszka Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć
Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
128 królak przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
Team Parszczyńskich
129 Parszczyńska Izabela Giżycko 12.8 km open Team Parszczyńskich
Tottenham F.C.
130 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C.
VetRun
131 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun opłacono
Wilki Puszczy Rominckiej
132 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
Wilki Puszczy Rominckiej
133 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej
Wyszedłem ze strefy komfortu
134 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu
135 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu
_BRAK NAZWY_
136 Ruszewski Tomasz Suwałki 12.8 km open
137 Bobrowski Jan Ełk 12.8 km open
138 Moroz Elżbieta Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
139 Moroz Andrzej Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
140 Czajkowska Marzena Białystok 12.8 km open opłacono
141 Jóźwik Barbara Zielonka 12.8 km open opłacono
142 Nowicka Monika Suwałki 12.8 km open
143 Pieślak Michał Suwałki 12.8 km open
144 Kuźma Przemysław Suwałki 12.8 km open
145 Bąk Rafał Olecko 12.8 km open opłacono
146 Sujata Maja Ełk 12.8 km open opłacono
147 Maziliauskas Vytautas Vilnius 12.8 km open
148 Nowicki Krzysztof Jeleniewo 12.8 km open opłacono
149 Kurzynowski Sebastian Olecko 12.8 km open opłacono
150 Popławski Mikołaj Kolonia Rybacka 12.8 km open opłacono
151 Lisowska Ewelina Ełk 12.8 km open opłacono
152 Januszanis Małgorzata Puńsk Nordic Walking opłacono
153 Aneszko Jakub Nowa Wieś 12.8 km niepełnosprawni
154 Obuchowka Emilia Gołdap 12.8 km open
155 Obuchowski Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
156 Budrewicz Maciej Suwałki 12.8 km open opłacono
157 Gliniecki Łukasz Judziki 12.8 km open opłacono
158 Olszewska Ewelina Olecko 12.8 km open opłacono
159 Olszewski Tomasz Olecko 12.8 km open opłacono
160 Karwowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
161 Bogdan Marcin Suwałki 12.8 km open opłacono
162 Ksepko Krzysztof Przechody 12.8 km open
163 Wiliwis Paweł Suwałki 12.8 km open
164 Mikielski Daniel Olsztynek 12.8 km open opłacono
165 Mikielski Marek Olsztynek 12.8 km open opłacono
166 Mikielska Danuta Olsztynek 12.8 km open opłacono
167 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open opłacono
168 Linkiewicz Bartłomiej Ełk 12.8 km open opłacono
169 Wiszenko Marta Ełk 12.8 km open opłacono
170 Milanowska Anna Augustów 12.8 km open
171 Herbszt Wojciech Ełk 12.8 km open opłacono
172 Soliński Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
173 Domańska Karolina Olecko 12.8 km open
174 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open
175 Wach Zdzisław Augustów 12.8 km open opłacono
176 Milanowski Grzegorz Augustów 12.8 km open
177 Filipkowski Grzegorz Szczuczyn 12.8 km open
178 Kudosz Andrzej Gołdap 12.8 km open opłacono
179 Getek Marcin Ełk 12.8 km open
180 Steafnowicz Zdzisław Białystok 12.8 km open
181 Gutowska Iwona Augustów 12.8 km open
182 Kalinowski Maciej Gołdap 12.8 km open
183 Kotowicz Grzegorz Budry 12.8 km open
184 Czeplik Daniel Augustów 12.8 km open
185 Marciszewski Błażej Ełk 12.8 km open opłacono
186 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
187 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open opłacono
188 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open opłacono
189 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open opłacono
190 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open
191 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open opłacono
192 Łachacz Karol Suwałki 12.8 km open opłacono
193 Wojciechowski Maciej Częstochowa Nordic Walking
194 Wojciechowska Katarzyna Częstochowa Nordic Walking
195 Wojciechowski Tomasz Częstochowa Nordic Walking
196 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open opłacono
197 Karpiński Dariusz Radzymin Nordic Walking
198 Bruchman Jan Rokocin 12.8 km niepełnosprawni
199 Zalewski Krzysztof Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni
200 Czaplewska Paulina Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni
201 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open
202 Olszówka Piotr Warszawa Nordic Walking opłacono
203 Ostrowski Mateusz Bukowno Nordic Walking
204 Zakrzewska Zuzanna Brodnica 12.8 km uczeń opłacono
205 Plata Katarzyna Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
206 Plata Adam Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono
207 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open opłacono
208 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open
209 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open
210 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open
211 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking opłacono
212 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open
213 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open opłacono
214 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open
215 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open opłacono
216 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open
217 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open
218 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
219 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open
220 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
221 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open opłacono
222 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open
223 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open
224 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
225 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open
226 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open
227 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open
228 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open opłacono
229 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open
230 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
231 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open
232 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open opłacono
233 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open
234 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open
235 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
so-biebie-gam
236 Leszczyński Roman Ostrołęka 12.8 km powyżej 70 lat so-biebie-gam
www.fizjoterapia-suwalki.pl
237 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl
238 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl opłacono
Żuber Team
239 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team opłacono


Wyświetleń: 21998

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ