Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#rozbieganesuwałki | |||||||||
1 | Gajewski Szymon | Suwałki | 12.8 km open | #rozbieganesuwałki | |||||
1PBOT | |||||||||
2 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | 12.8 km open | 1PBOT | opłacono | ||||
3T BIAŁYSTOK | |||||||||
3 | Dzienisik Michał | Grabówka | 12.8 km uczeń | 3T BIAŁYSTOK | opłacono | ||||
14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | |||||||||
4 | Giczewski Paweł | Suwałki | 12.8 km open | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | |||||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
5 | Frejtag Dawid | Giżycko | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
6 | Jaroniec Dariusz | Giżycko | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
7 | Wasilewski Dawid | Giżycko | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
8 | Woźniak Barbara | Kętrzyn | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
9 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
10 | Bielak Roman | Mikołajki | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | ||||
11 | Iwaszko Urszula | Wydminy | 12.8 km open | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
12 | Famulski Mariusz | Grabowo | 12.8 km open | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||
15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy | |||||||||
13 | Jermak Michał | Kowale Oleckie | 12.8 km open | 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy | opłacono | ||||
15 Mazurski Batalion Saperów | |||||||||
14 | Milewski Rafał | Orzysz | 12.8 km open | 15 Mazurski Batalion Saperów | |||||
24 WOG Giżycko | |||||||||
15 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | 12.8 km open | 24 WOG Giżycko | opłacono | ||||
ATP Augustów | |||||||||
16 | Sierocki Jan | Augustów | 12.8 km open | ATP Augustów | opłacono | ||||
Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | |||||||||
17 | Wielgat Artur | Netta Folwark | 12.8 km open | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | |||||
BBKTS | |||||||||
18 | Banachowska Paulina | Biała Piska | 12.8 km open | BBKTS | opłacono | ||||
19 | Tombacher Krzysztof | Ełk | 12.8 km open | BBKTS | |||||
BBL Wydminy | |||||||||
20 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | 12.8 km open | BBL Wydminy | |||||
BF | |||||||||
21 | Skrodzki Jakub | Suwałki | 12.8 km open | BF | |||||
Be Active Trucker | |||||||||
22 | Anuszkiewicz Mateusz | Wieliczki | 12.8 km open | Be Active Trucker | |||||
Begimo Klubas | |||||||||
23 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | 12.8 km open | Begimo Klubas | |||||
Białystok Biega Team | |||||||||
24 | Bosiacki Jarosław | Białystok | 12.8 km open | Białystok Biega Team | |||||
Biegam bo muszę.. inaczej się uduszę | |||||||||
25 | Mikulski Mariusz | SUWAŁKI | 12.8 km open | Biegam bo muszę.. inaczej się uduszę | opłacono | ||||
Biegam na Tarchominie | |||||||||
26 | Jeruć Łukasz | Warszawa | 12.8 km open | Biegam na Tarchominie | |||||
Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
27 | Muzyk Edward | Mały Płock | 12.8 km powyżej 70 lat | Biegamy dla Zdrowia | |||||
Bieg i Zdrowie | |||||||||
28 | Pogudo Elizaveta | Kaliningrad | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |||||
29 | Laptev Artem | Kaliningrad | 12.8 km open | Bieg i Zdrowie | |||||
Cross Elite Grajewo | |||||||||
30 | Kiluk Beata | Grajewo | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |||||
Cross Elite Grajewo | |||||||||
31 | Szmit Katarzyna | Grajewo | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |||||
32 | Kaczmarczyk Renata | Grajewo | 12.8 km open | Cross Elite Grajewo | |||||
DHL Augustów | |||||||||
33 | Kozłowski Piotr | Augustów | 12.8 km open | DHL Augustów | opłacono | ||||
Darek&Hania&Witek&Emilka | |||||||||
34 | Miliszewski Dariusz | Ełk | 12.8 km open | Darek&Hania&Witek&Emilka | opłacono | ||||
Druzyna ML | |||||||||
35 | Długosz Lucyna | Kętrzyn | 12.8 km open | Druzyna ML | opłacono | ||||
Drużyna ML | |||||||||
36 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | 12.8 km open | Drużyna ML | opłacono | ||||
Ducla Academy Warszawa | |||||||||
37 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | 12.8 km powyżej 70 lat | Ducla Academy Warszawa | |||||
Dąbkowski Running Team | |||||||||
38 | Warakomski Kamil | Ełk | 12.8 km open | Dąbkowski Running Team | opłacono | ||||
Dąbrowski TEAM | |||||||||
39 | Ambroziak Marcin | Ryn | 12.8 km open | Dąbrowski TEAM | |||||
Fogloss | |||||||||
40 | Fogtman Marcin | Ełk | 12.8 km open | Fogloss | |||||
GF Acer | |||||||||
41 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | 12.8 km open | GF Acer | opłacono | ||||
42 | Liśkiewicz Beata | Kętrzyn | 12.8 km open | GF Acer | opłacono | ||||
Good Tech Foundation | |||||||||
43 | Banaszek Sebastian | Olsztyn | 12.8 km open | Good Tech Foundation | opłacono | ||||
Grajewo | |||||||||
44 | Obrycki Paweł | Grajewo | 12.8 km open | Grajewo | opłacono | ||||
JW 2098 | |||||||||
45 | Sienkiewicz Karol | Olecko | 12.8 km open | JW 2098 | opłacono | ||||
Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |||||||||
46 | Siergiej Elzbieta | Odoje | 12.8 km open | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |||||
47 | Siergiej Zbigniew | Odoje | 12.8 km open | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |||||
48 | Steć Paweł | Orzysz | 12.8 km open | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |||||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
49 | Kurpiewska Dorota | Pisz | 12.8 km open | Klub Morsów w Piszu | |||||
Klub Ritual | |||||||||
50 | Król Patryk | Katowice | 12.8 km niepełnosprawni | Klub Ritual | |||||
Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||||||
51 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | 12.8 km open | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||
LA OSiR Gołdap | |||||||||
52 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | 12.8 km open | LA OSiR Gołdap | |||||
53 | Poreda Jakub | Gołdap | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |||||
54 | Piwowar Mateusz | Gołdap | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |||||
55 | Kondraciuk Majka | Gołdap | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |||||
56 | Zdancewicz Julia | Gołdap | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |||||
57 | Dziekońska Anna | Gołdap | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |||||
58 | Januszkiewicz Miłosz | Gołdap | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | |||||
59 | Wasilewski Adam | Gołdap | 12.8 km open | LA OSiR Gołdap | |||||
60 | Januszkiewicz Iwo | Gołdap | 12.8 km uczeń | LA OSiR Gołdap | opłacono | ||||
LKS Korab Olecko | |||||||||
61 | Gulbierz Marek | Kowale Oleckie | 12.8 km open | LKS Korab Olecko | |||||
Lange TRI Coach | |||||||||
62 | Cichanowicz Piotr | Olecko | 12.8 km open | Lange TRI Coach | |||||
MOS Ełk | |||||||||
63 | Wszeborowski Kacper | Ełk | 12.8 km uczeń | MOS Ełk | |||||
Maratonka | |||||||||
64 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Nordic Walking | Maratonka | |||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
65 | Poniatowski Adam | Bełda | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
66 | Poniatowski Marek | Bełda | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
67 | Sakowska Aneta | Drozdowo | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | |||||
68 | Suchocka Alicja | Ełk | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | |||||
69 | Jerulank Wiesław | Grajewo | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
70 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | 12.8 km open | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo-Ełk | |||||||||
71 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | 12.8 km open | Maratonka Grajewo-Ełk | opłacono | ||||
Mała Lady Pank biegam dla Siebie | |||||||||
72 | Borawska Anna | Płock | 12.8 km open | Mała Lady Pank biegam dla Siebie | opłacono | ||||
Nadaktywni | |||||||||
73 | Puciłowski Mirosław | Białystok | 12.8 km open | Nadaktywni | |||||
74 | Zalewski Dariusz | Białystok | 12.8 km open | Nadaktywni | |||||
Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko | |||||||||
75 | Gałaszewski Dariusz | Olecko | 12.8 km open | Nauczyciel Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko | |||||
Niepełnosprawni w Sporcie - Czesio bimbo | |||||||||
76 | Sokołowski Rafael | Suwałki | 12.8 km niepełnosprawni | Niepełnosprawni w Sporcie - Czesio bimbo | |||||
Nowicki Team | |||||||||
77 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | 12.8 km open | Nowicki Team | opłacono | ||||
OPP Olsztyn | |||||||||
78 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | 12.8 km open | OPP Olsztyn | |||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
79 | Ślęzak Adam | Elbląg | 12.8 km open | OSP POGRODZIE | |||||
OSPWL Bemowo Piskie | |||||||||
80 | Deptuła Piotr | Ełk | 12.8 km open | OSPWL Bemowo Piskie | |||||
81 | Wrona Łukasz | Ełk | 12.8 km open | OSPWL Bemowo Piskie | |||||
Olecko Biega | |||||||||
82 | Przemielewski Kamil | Stożne | 12.8 km open | Olecko Biega | |||||
OleckoBiega | |||||||||
83 | Bagiński Jan | Olecko | 12.8 km powyżej 70 lat | OleckoBiega | |||||
Olecko Biega | |||||||||
84 | Warykowski Stanislaw | Olecko | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono | ||||
85 | Kownacki Tomasz | Olecko | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono | ||||
86 | Suchodolski Paweł | Olecko | 12.8 km open | Olecko Biega | |||||
87 | Bazan Damian | Olecko | 12.8 km open | Olecko Biega | |||||
88 | Puczyłowska Katarzyna | Olecko | 12.8 km open | Olecko Biega | |||||
89 | Omilian Przemek | Olecko | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono | ||||
90 | Rożek Gerard | Olecko | 12.8 km open | Olecko Biega | |||||
91 | Truszczyński Grzegorz | olecko | 12.8 km open | Olecko Biega | opłacono | ||||
92 | Suchodolska Edyta | Olecko | 12.8 km open | Olecko Biega | |||||
93 | Przemielewska Ewa | Stożne | 12.8 km open | Olecko Biega | |||||
94 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | 12.8 km open | Olecko Biega | |||||
Olecko biega | |||||||||
95 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | 12.8 km open | Olecko biega | |||||
Osada Boczki | |||||||||
96 | Skomorowski Dominik | Goldap | 12.8 km open | Osada Boczki | |||||
PATOLOGANG | |||||||||
97 | Borawski Paweł | Płock | 12.8 km open | PATOLOGANG | opłacono | ||||
PSP JRG Ełk | |||||||||
98 | Pipiro Piotr | Ełk | 12.8 km open | PSP JRG Ełk | |||||
Rozbiegany Sulejówek | |||||||||
99 | Fabisiak Andrzej | Sulejówek | 12.8 km open | Rozbiegany Sulejówek | |||||
100 | Fabisiak Ewa | Sulejówek | 12.8 km open | Rozbiegany Sulejówek | |||||
Runners Team Kętrzyn | |||||||||
101 | Chodara Roman | Kętrzyn | 12.8 km open | Runners Team Kętrzyn | opłacono | ||||
SafeGuard | |||||||||
102 | Kęska Olga | Garbatka-Letnisko | 12.8 km open | SafeGuard | |||||
103 | Zieliński Arkadiusz | Olecko | 12.8 km open | SafeGuard | opłacono | ||||
104 | Zych Krzysztof | Olecko | 12.8 km open | SafeGuard | opłacono | ||||
Serduszko Team Ełk | |||||||||
105 | Krysiński Jacek | Ełk | 12.8 km open | Serduszko Team Ełk | opłacono | ||||
106 | Spyła Darosław | Ełk | 12.8 km open | Serduszko Team Ełk | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy | |||||||||
107 | Dykiert Ryszard | Szafranki | 12.8 km niepełnosprawni | Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy | |||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
108 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | 12.8 km open | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
109 | Prawdzik Renata | Ełk | 12.8 km open | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
110 | Czaplejewicz Marta | Ełk | 12.8 km open | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
Suwalska Wataha | |||||||||
111 | Popowska Monika | Suwałki | 12.8 km open | Suwalska Wataha | opłacono | ||||
Szczuczyn Awissa | |||||||||
112 | Staniszewski Zygmunt | Szczuczyn | Nordic Walking | Szczuczyn Awissa | |||||
Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń | |||||||||
113 | Głowacki Przemysław | Olecko | 12.8 km uczeń | Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń | |||||
Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń | |||||||||
114 | Plaga Aleksandra | Olecko | 12.8 km uczeń | Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń | |||||
115 | Trofimiuk Wiktoria | Olecko | 12.8 km uczeń | Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko uczeń | |||||
TEAM Biegam bo chcę | |||||||||
116 | Bałulis Rajmund | Suwałki | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | opłacono | ||||
117 | Chalecki Grzegorz | Suwałki | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | opłacono | ||||
118 | Harasim Hanna | Suwałki | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | opłacono | ||||
119 | Bałulis Daiwa | Suwałki | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | opłacono | ||||
120 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | |||||
121 | Jagłowski Patryk | Suwałki | 12.8 km uczeń | TEAM Biegam bo chcę | opłacono | ||||
TEAM Biegam bo chcę | |||||||||
122 | Orłowski Mirosław | Suwałki | 12.8 km open | TEAM Biegam bo chcę | opłacono | ||||
TEAM KARAŚ ELBLĄG | |||||||||
123 | Bukwaś Tomasz | Elbląg | 12.8 km open | TEAM KARAŚ ELBLĄG | |||||
TT PSC Running Family | |||||||||
124 | Suliński Norbert | Białystok | 12.8 km open | TT PSC Running Family | opłacono | ||||
Team Kopeć | |||||||||
125 | Sznurkowski Dawid | SUWAŁKI | 12.8 km open | Team Kopeć | opłacono | ||||
126 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | 12.8 km open | Team Kopeć | opłacono | ||||
Team Kopeć | |||||||||
127 | Królak Agnieszka | Węgorzewo | 12.8 km open | Team Kopeć | |||||
Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
128 | królak przemek | Węgorzewo | 12.8 km open | Team Kopeć 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
Team Parszczyńskich | |||||||||
129 | Parszczyńska Izabela | Giżycko | 12.8 km open | Team Parszczyńskich | |||||
Tottenham F.C. | |||||||||
130 | Wołodko Szymon | Suwałki | 12.8 km open | Tottenham F.C. | |||||
VetRun | |||||||||
131 | Jaśkiewicz Ewelina | Suwałki | 12.8 km open | VetRun | opłacono | ||||
Wilki Puszczy Rominckiej | |||||||||
132 | Truchan Mariusz | Żytkiejmy | 12.8 km open | Wilki Puszczy Rominckiej | opłacono | ||||
Wilki Puszczy Rominckiej | |||||||||
133 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | 12.8 km open | Wilki Puszczy Rominckiej | |||||
Wyszedłem ze strefy komfortu | |||||||||
134 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | 12.8 km open | Wyszedłem ze strefy komfortu | |||||
135 | Kusy Bartłomiej | Janów Lubelski | 12.8 km open | Wyszedłem ze strefy komfortu | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
136 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | 12.8 km open | ||||||
137 | Czeplik Daniel | Augustów | 12.8 km open | ||||||
138 | Gutowska Iwona | Augustów | 12.8 km open | ||||||
139 | Milanowski Grzegorz | Augustów | 12.8 km open | ||||||
140 | Wach Zdzisław | Augustów | 12.8 km open | opłacono | |||||
141 | Milanowska Anna | Augustów | 12.8 km open | ||||||
142 | Karwowski Grzegorz | Augustów | 12.8 km open | opłacono | |||||
143 | Burba Bernard | Babki Gąseckie | 12.8 km open | ||||||
144 | Falkowski Marek | Białystok | 12.8 km open | opłacono | |||||
145 | Szachowicz Paweł | Białystok | 12.8 km open | ||||||
146 | Steafnowicz Zdzisław | Białystok | 12.8 km open | ||||||
147 | Czajkowska Marzena | Białystok | 12.8 km open | opłacono | |||||
148 | Zakrzewska Zuzanna | Brodnica | 12.8 km uczeń | opłacono | |||||
149 | Kotowicz Grzegorz | Budry | 12.8 km open | ||||||
150 | Ostrowski Mateusz | Bukowno | Nordic Walking | ||||||
151 | Wojciechowski Tomasz | Częstochowa | Nordic Walking | ||||||
152 | Wojciechowska Katarzyna | Częstochowa | Nordic Walking | ||||||
153 | Wojciechowski Maciej | Częstochowa | Nordic Walking | ||||||
154 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | 12.8 km open | ||||||
155 | Gajdek Przemysław | Ełk | 12.8 km open | opłacono | |||||
156 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | 12.8 km open | ||||||
157 | Waniek Piotr | Ełk | 12.8 km open | opłacono | |||||
158 | Malinowski Paweł | Ełk | 12.8 km open | opłacono | |||||
159 | Mućka Tomasz | Ełk | 12.8 km open | ||||||
160 | Podgórska Katarzyna | Ełk | 12.8 km open | opłacono | |||||
161 | Marciszewski Błażej | Ełk | 12.8 km open | opłacono | |||||
162 | Getek Marcin | Ełk | 12.8 km open | ||||||
163 | Soliński Piotr | Ełk | 12.8 km open | opłacono | |||||
164 | Herbszt Wojciech | Ełk | 12.8 km open | opłacono | |||||
165 | Wiszenko Marta | Ełk | 12.8 km open | opłacono | |||||
166 | Linkiewicz Bartłomiej | Ełk | 12.8 km open | opłacono | |||||
167 | Lisowska Ewelina | Ełk | 12.8 km open | opłacono | |||||
168 | Bobrowski Jan | Ełk | 12.8 km open | ||||||
169 | Sujata Maja | Ełk | 12.8 km open | opłacono | |||||
170 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | 12.8 km open | ||||||
171 | Dziekońska Magdalena | Giżycko | 12.8 km open | opłacono | |||||
172 | Krzywicki Jan | Gliwice | 12.8 km open | opłacono | |||||
173 | Jarzebowicz Bozena | Goldap | 12.8 km open | ||||||
174 | Markiewicz Marcin | Gołdap | 12.8 km open | ||||||
175 | Śniosek Krzysztof | Gołdap | 12.8 km open | opłacono | |||||
176 | Śniosek Patryk | Gołdap | 12.8 km open | opłacono | |||||
177 | Kalinowski Maciej | Gołdap | 12.8 km open | ||||||
178 | Kudosz Andrzej | Gołdap | 12.8 km open | opłacono | |||||
179 | Derencz Joanna | Gołdap | 12.8 km open | ||||||
180 | Obuchowski Krzysztof | Gołdap | 12.8 km open | opłacono | |||||
181 | Obuchowka Emilia | Gołdap | 12.8 km open | ||||||
182 | Nowicki Krzysztof | Jeleniewo | 12.8 km open | opłacono | |||||
183 | Gliniecki Łukasz | Judziki | 12.8 km open | opłacono | |||||
184 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | 12.8 km niepełnosprawni | ||||||
185 | Ślubecki Tomasz | Kętrzyn | Nordic Walking | opłacono | |||||
186 | Moroz Elżbieta | Kętrzyn | 12.8 km niepełnosprawni | ||||||
187 | Moroz Andrzej | Kętrzyn | 12.8 km niepełnosprawni | ||||||
188 | Popławski Mikołaj | Kolonia Rybacka | 12.8 km open | opłacono | |||||
189 | Blachowicz Jędrzej | Komorowo | 12.8 km open | opłacono | |||||
190 | Aneszko Jakub | Nowa Wieś | 12.8 km niepełnosprawni | ||||||
191 | Kosakowski Jarosław | Olecko | 12.8 km open | opłacono | |||||
192 | Adam Justyna | Olecko | 12.8 km open | opłacono | |||||
193 | Domańska Karolina | Olecko | 12.8 km open | ||||||
194 | Olszewski Tomasz | Olecko | 12.8 km open | opłacono | |||||
195 | Olszewska Ewelina | Olecko | 12.8 km open | opłacono | |||||
196 | Kurzynowski Sebastian | Olecko | 12.8 km open | opłacono | |||||
197 | Bąk Rafał | Olecko | 12.8 km open | opłacono | |||||
198 | Mikielska Danuta | Olsztynek | 12.8 km open | opłacono | |||||
199 | Mikielski Marek | Olsztynek | 12.8 km open | opłacono | |||||
200 | Mikielski Daniel | Olsztynek | 12.8 km open | opłacono | |||||
201 | Boruta Karol | Pietrasze | 12.8 km open | ||||||
202 | Plata Adam | Pruszcz Gdański | Nordic Walking | opłacono | |||||
203 | Plata Katarzyna | Pruszcz Gdański | Nordic Walking | opłacono | |||||
204 | Ksepko Krzysztof | Przechody | 12.8 km open | ||||||
205 | Januszanis Małgorzata | Puńsk | Nordic Walking | opłacono | |||||
206 | Karpiński Dariusz | Radzymin | Nordic Walking | ||||||
207 | Bruchman Jan | Rokocin | 12.8 km niepełnosprawni | ||||||
208 | Jaryst Paweł | Ryn | 12.8 km open | ||||||
209 | Czaplewska Paulina | Starogard Gdański | 12.8 km niepełnosprawni | ||||||
210 | Zalewski Krzysztof | Starogard Gdański | 12.8 km niepełnosprawni | ||||||
211 | Walczuk Marcin | Stary Folwark | 12.8 km open | ||||||
212 | Karaś Sylwia | Suwałki | 12.8 km open | ||||||
213 | Skiendziel Katarzyna | Suwałki | 12.8 km open | ||||||
214 | Poźniak Józef | Suwałki | 12.8 km open | opłacono | |||||
215 | Łachacz Karol | Suwałki | 12.8 km open | opłacono | |||||
216 | Perkowski Jarosław | Suwałki | 12.8 km open | opłacono | |||||
217 | Górski Wojciech | Suwałki | 12.8 km open | ||||||
218 | Kopiczko Przemysław | Suwałki | 12.8 km open | opłacono | |||||
219 | Poźniak Konrad | Suwałki | 12.8 km open | opłacono | |||||
220 | Kopiczko Zbigniew | Suwałki | 12.8 km open | opłacono | |||||
221 | Wiliwis Paweł | Suwałki | 12.8 km open | ||||||
222 | Bogdan Marcin | Suwałki | 12.8 km open | opłacono | |||||
223 | Budrewicz Maciej | Suwałki | 12.8 km open | opłacono | |||||
224 | Pieślak Michał | Suwałki | 12.8 km open | ||||||
225 | Nowicka Monika | Suwałki | 12.8 km open | ||||||
226 | Kuźma Przemysław | Suwałki | 12.8 km open | ||||||
227 | Ruszewski Tomasz | Suwałki | 12.8 km open | ||||||
228 | Filipkowski Grzegorz | Szczuczyn | 12.8 km open | ||||||
229 | Maziliauskas Vytautas | Vilnius | 12.8 km open | ||||||
230 | Roszkowski Tomasz | Warszawa | 12.8 km open | ||||||
231 | Domin Andrzej | Warszawa | 12.8 km open | ||||||
232 | Olszówka Piotr | Warszawa | Nordic Walking | opłacono | |||||
233 | Wojciechowski Kamil | Wydminy | 12.8 km open | ||||||
234 | Koczaj Mariusz | Wydminy | 12.8 km open | ||||||
235 | Jóźwik Barbara | Zielonka | 12.8 km open | opłacono | |||||
so-biebie-gam | |||||||||
236 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | 12.8 km powyżej 70 lat | so-biebie-gam | |||||
www.fizjoterapia-suwalki.pl | |||||||||
237 | Ogórkis Dariusz | Sejny | 12.8 km open | www.fizjoterapia-suwalki.pl | |||||
238 | Drażba Łukasz | Suwałki | 12.8 km open | www.fizjoterapia-suwalki.pl | opłacono | ||||
Żuber Team | |||||||||
239 | Zielinko Łukasz | Białystok | 12.8 km open | Żuber Team | opłacono |
Wyświetleń: 32217