Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BBL- Goleniów | |||||||||
1 | Pawelec Artur | Goleniów | Ćwierćmaraton | BBL- Goleniów | odwołano | ||||
2 | Krajcer Jolanta | Goleniów | Ćwierćmaraton | BBL- Goleniów | odwołano | ||||
3 | Kopcewicz Józefa | Goleniów | Ćwierćmaraton | BBL- Goleniów | odwołano | ||||
Dietetyk Marcin Wójciak | |||||||||
4 | Wójciak Marcin | Szczecin | Ćwierćmaraton | Dietetyk Marcin Wójciak | odwołano | ||||
ExtremEWolf | |||||||||
5 | Harłukowicz Krzysztof | Szczecin | Ćwierćmaraton | ExtremEWolf | odwołano | ||||
IRONMAN | |||||||||
6 | Szaryński Adam | Międzyzdroje | Ćwierćmaraton | IRONMAN | odwołano | ||||
Lewandowscy Team | |||||||||
7 | Lewandowski Jan | Grzepnica | Ćwierćmaraton | Lewandowscy Team | odwołano | ||||
MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | |||||||||
8 | Prokopowicz Justyna | Gryfino | Ćwierćmaraton | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | odwołano | ||||
9 | GŁOGOWSKI Jan | SZCZECIN | Ćwierćmaraton | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | odwołano | ||||
10 | KOTNIS Jarek | GRYFINO | Ćwierćmaraton | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | odwołano | ||||
MTR Szczecin Team | |||||||||
11 | Dyczyński Leszek | SZCZECIN | Ćwierćmaraton | MTR Szczecin Team | odwołano | ||||
NIE ZRZESZONY | |||||||||
12 | DENISIUK KRZYSZTOF | SZCZECIN | Ćwierćmaraton | NIE ZRZESZONY | odwołano | ||||
Niezdiagnozowani W Szale | |||||||||
13 | Liwuś-Łapińska Asia | Szczecin | Ćwierćmaraton | Niezdiagnozowani W Szale | odwołano | ||||
Niezdiagnozowani w Szale | |||||||||
14 | Malec Edyta | Stargard | Ćwierćmaraton | Niezdiagnozowani w Szale | odwołano | ||||
PowerAGA | |||||||||
15 | Zarębska AGNIESZKA | MIELENKO 3 | Ćwierćmaraton | PowerAGA | odwołano | ||||
ProGDar Marathon Team | |||||||||
16 | GAPIŃSKI HUBERT | Kliniska Wielkie | Ćwierćmaraton | ProGDar Marathon Team | odwołano | ||||
17 | Bęben Michalina | Kliniska Wielkie | Ćwierćmaraton | ProGDar Marathon Team | odwołano | ||||
18 | Krempa Małgorzata | Kyritz | Ćwierćmaraton | ProGDar Marathon Team | odwołano | ||||
ROZBIEGANY GOLENIOW | |||||||||
19 | LEWANDOWSKA Anna | GOLENIOW | Ćwierćmaraton | ROZBIEGANY GOLENIOW | odwołano | ||||
Road to ultra manumission | |||||||||
20 | Oleszczyk Rafał | Goleniów | Ćwierćmaraton | Road to ultra manumission | odwołano | ||||
Rowerowy Załom | |||||||||
21 | Krześniowski Marcin | Szczecin - Załom | Ćwierćmaraton | Rowerowy Załom | odwołano | ||||
Rozbiegany Goleniów | |||||||||
22 | Przytuła Jarosław | Goleniów | Ćwierćmaraton | Rozbiegany Goleniów | odwołano | ||||
23 | Grzelak Sebastian | Goleniów | Ćwierćmaraton | Rozbiegany Goleniów | odwołano | ||||
24 | Kachnowicz-Bukała Izabela | Goleniów | Ćwierćmaraton | Rozbiegany Goleniów | odwołano | ||||
25 | Mścichowska Agnieszka | Goleniów | Ćwierćmaraton | Rozbiegany Goleniów | odwołano | ||||
26 | Guzikiewicz Marcin | Goleniów | Ćwierćmaraton | Rozbiegany Goleniów | odwołano | ||||
27 | Olesińska Julita | Goleniów | Ćwierćmaraton | Rozbiegany Goleniów | odwołano | ||||
SKS Husaria Szczecin | |||||||||
28 | ŚWIĄTEK Joanna | Szczecin | Ćwierćmaraton | SKS Husaria Szczecin | odwołano | ||||
Wieczorne Bieganie w Szczecinie | |||||||||
29 | Krygier-Rosiak Monika | Szczecin | Ćwierćmaraton | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | odwołano | ||||
WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | |||||||||
30 | Stefanicki Marek | Świnoujście | Ćwierćmaraton | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
31 | Balik Piotr | Szczecin | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
32 | Maćkiewicz Piotr | Świnoujście | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
33 | Glina Rafał | Suchań | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
34 | Sojka Marek | Szczecin | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
35 | Rezler Karolina | Szczecin | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
36 | Kopcewicz Henryk | Goleniów | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
37 | Siwek Arleta | Maszewo | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
38 | Matyjaszczyk Małgorzata | Rurzyca | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
39 | garbacz krzysztof | goleniow | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
40 | Stwora Magda | Szczecin | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
41 | Chomont Rafał | Goleniów | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
42 | Harasimowicz Sławomir | Goleniów | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
43 | Borkowski Jakub Borkowski | Piersko | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
44 | Jałoszyński Grzegorz Jałoszyński | Włocławek | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
45 | Kubiaczyk Renata | Mosty | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
46 | Wilk Agnieszka | Czarna Łąka | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
47 | Wojtysiak Marcin | Goleniów | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
48 | Szymańska Anna | Goleniów | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
49 | Pietrowicz Dariusz | Stargard | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
50 | Markiewicz Anna | Szczecin | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
51 | Garbień Ewelina | Goleniów | Ćwierćmaraton | odwołano | |||||
52 | Jastak Paweł | Szczecin | Ćwierćmaraton | odwołano |
Wyświetleń: 23085