Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
100%EG | |||||||||
1 | Duchowski Robert | GRYFINO | 12h | 100%EG | odwołano | ||||
Biegacze Świnoujscie | |||||||||
2 | Gołąbiowski Jarek | Świnoujście | 12h | Biegacze Świnoujscie | odwołano | ||||
Biegacze Świnoujście | |||||||||
3 | Zienkiewicz Jan | Świnoujście | 12h | Biegacze Świnoujście | odwołano | ||||
4 | Romańska Karolina | Świnoujście | 12h | Biegacze Świnoujście | odwołano | ||||
Biegacze Świnoujście | |||||||||
5 | JABŁOŃSKA ELŻBIETA | Świnoujście | 12h | Biegacze Świnoujście | odwołano | ||||
6 | Duszkiewicz Dominika | Świnoujście | 12h | Biegacze Świnoujście | odwołano | ||||
Bros Team | |||||||||
7 | KACZMAREK Krzysztof | Szczecin | 12h | Bros Team | odwołano | ||||
8 | Kaczmarek Maciej | Szczecin | 12h | Bros Team | odwołano | ||||
Dietetyk Marcin Wójciak | |||||||||
9 | Wójciak Marcin | Szczecin | 12h | Dietetyk Marcin Wójciak | odwołano | ||||
Drużyna Szpiku / JW4531 | |||||||||
10 | Sowa Mateusz | Szczecin | 12h | Drużyna Szpiku / JW4531 | odwołano | ||||
Długobieganie | |||||||||
11 | Mackiewicz Magdalena Mackiewicz | Szczecin | 12h | Długobieganie | odwołano | ||||
12 | Mackiewicz Artur | Szczecin | 12h | Długobieganie | odwołano | ||||
FO Law and Tax | |||||||||
13 | Fułczyńska-Ostapowicz Małgorzata | Szczecin | 12h | FO Law and Tax | odwołano | ||||
Goggle PAE Team | |||||||||
14 | Rotkiewicz Marek | Szczecin | 12h | Goggle PAE Team | odwołano | ||||
KB Hermes Gryfino | |||||||||
15 | Rożko Sebastian | Gryfino | 12h | KB Hermes Gryfino | odwołano | ||||
16 | dryjański robert | gryfino | 12h | KB Hermes Gryfino | odwołano | ||||
17 | Burghardt Renata | Gryfino | 12h | KB Hermes Gryfino | odwołano | ||||
18 | Strzelec Tomasz | Gryfino | 12h | KB Hermes Gryfino | odwołano | ||||
KPW ŚWINOUJŚCIE | |||||||||
19 | Bzdawka Rafał | Świnoujscie | 12h | KPW ŚWINOUJŚCIE | odwołano | ||||
Kalmar Bike Team | |||||||||
20 | Kunowski Piotr | Sowno | 12h | Kalmar Bike Team | odwołano | ||||
MKS ŚWIĘC SŁAWNO | |||||||||
21 | Dyrcz Marika | Sławno | 12h | MKS ŚWIĘC SŁAWNO | odwołano | ||||
22 | Skierka Grzegorz | Kwasowo | 12h | MKS ŚWIĘC SŁAWNO | odwołano | ||||
MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | |||||||||
23 | Kulig Krzysztof | DOŁGIE | 12h | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | odwołano | ||||
24 | TOMCZYK FERDYNAND | GRYFINO | 12h | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | odwołano | ||||
MTR Szczecin Team | |||||||||
25 | Ruta Przemysław | Zakrzewo | 12h | MTR Szczecin Team | odwołano | ||||
Niezdiagnozowani W Szale | |||||||||
26 | MALEC MARIUSZ | STARGARD | 12h | Niezdiagnozowani W Szale | odwołano | ||||
Po co ja to robię??? | |||||||||
27 | Chełminiak Sławomir | Czarna Łąka | 12h | Po co ja to robię??? | odwołano | ||||
Road to ultra manumission | |||||||||
28 | Oleszczyk Rafał | Goleniów | 12h | Road to ultra manumission | odwołano | ||||
RunGryf Gryfice | |||||||||
29 | Kubik Krystian | Gryfice | 12h | RunGryf Gryfice | odwołano | ||||
30 | Skowyra Arkadiusz | Barkowo | 12h | RunGryf Gryfice | odwołano | ||||
31 | MORGIEWICZ Piotr | GRYFICE | 12h | RunGryf Gryfice | odwołano | ||||
Run Gryf Gryfice | |||||||||
32 | Warysz Dominik | Gryfice | 12h | Run Gryf Gryfice | odwołano | ||||
SZWLA Stargard | |||||||||
33 | Florczak Sebastian | Stargard | 12h | SZWLA Stargard | odwołano | ||||
SZWLA Stargard / Kalmar runners | |||||||||
34 | Ozimkiewicz Radosław | Stargard | 12h | SZWLA Stargard / Kalmar runners | odwołano | ||||
Stargard Ja Się Nie Ścigam | |||||||||
35 | Ochota Rafal | Stargard | 12h | Stargard Ja Się Nie Ścigam | odwołano | ||||
36 | ŁABĘDZKI Mariusz | Stargard | 12h | Stargard Ja Się Nie Ścigam | odwołano | ||||
Trigym Szczecin | |||||||||
37 | Wójcik Damian | Darłowo | 12h | Trigym Szczecin | odwołano | ||||
WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | |||||||||
38 | Stefanicki Marek | Świnoujście | 12h | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | odwołano | ||||
You'll Never Walk Alone | |||||||||
39 | Konecki Damian | Moryń | 12h | You'll Never Walk Alone | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
40 | CZERWIŃSKI ARTUR | SZCZECIN | 12h | odwołano | |||||
41 | Chomont Robert | Goleniów | 12h | odwołano | |||||
42 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | 12h | odwołano | |||||
43 | Górski Marek | Szczecin | 12h | odwołano | |||||
44 | Iszczak Kazimierz | Szczecin | 12h | odwołano | |||||
45 | Bzdawka Tomasz | Występ | 12h | odwołano | |||||
46 | ZAWADKA ANDRZEJ | MOCZYŁY | 12h | odwołano | |||||
47 | Maciaszczyk Magda | Szczecin | 12h | odwołano | |||||
48 | Barański Janusz | Szczecin | 12h | odwołano | |||||
49 | Michalak Jacek | Szczecin | 12h | odwołano |
Wyświetleń: 5968